>> Kącik nauczycielski >> Propozycje dla przedszkoli >> Język angielski dla przedszkolaków. Hanna Górny

Język angielski dla przedszkolaków. Hanna Górny

Metoda nauczania języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym z zastosowaniem rytmiki jako środka wspomagającego naukę oraz 3 CD (piosenki i wiersze oraz efekty dźwiękowe).

Pozycja skierowana jest do nauczycieli języka angielskiego uczących dzieci w wieku przedszkolnym oraz dzieci w wieku wczesnoszkolnym, które nie miały kontaktu z językiem angielskim w przedszkolu.
Treści materiału zawarte w przewodniku metodycznym stanowią pewną całość. Opanowane przez dziecko są pierwszym krokiem na drodze do pełnego poznania języka.
Nauka języka na tym podstawowym etapie następuje poprzez zabawy muzyczno-
-ruchowe oraz wykorzystanie systemu skojarzeń między słowem a odgłosem bądź efektem dźwiękowym i ruchem.
Treść piosenek i wierszy o tematyce związanej z cyklem nauczania w przedszkolu,
z uwzględnieniem pór roku, uroczystości i świąt, stanowi wspaniały kontekst, ułatwiający dziecku poznawanie poszczególnych słów, zwrotów i struktur zdaniowych.

ISBN 83-88845-52-7, s. 152, format B5,
cena kompletu – 48 zł

DLA ZAMÓWIEŃ ZBIOROWYCH (3 KOMPLETY I WIĘCEJ)
UDZIELAMY 20% RABATU