Niepubliczne Przedszkole STEP
ul. Boh. Westerplatte 4
step@przedszkolak.pl

Jak pozytywnie wychować dziecko

Gdy rodzi się nam dziecko, trzymamy w rękach jego przyszłość. Nie mamy jednak okazji przygotować się do roli rodzica. Stajemy przed koniecznością zaopiekowania się bezbronnym dzieckiem i nie do końca wiemy co jest dla niego dobre.

pokaż wszystkie

CZERWIEC 2019

VIII Drużynowe Mistrzostwa Bydgoszczy Przedszkoli w Szachach

Nasze przedszkole reprezentowali : Wojtek Wach z gr. Biedronki, Jędrek Przybysławski z gr. Biedronki oraz Artur Zelwowiec z gr. Pszczółki. Chłopcy po zaciętej walce wywalczyli 5 miejsce. GRATULACJE :)

Piknik integracyjny

Dzieci, które od września będą przedszkolakami, bawiły się wraz ze swoimi rodzicami na pikniku, które zorgalizowałyśmy w sobotnie przedpołudnie.

Dzień Dziecka

Podczas tegorocznego Dnia Dziecka nasze przedszkolaki miałe wiele atrakcji: piknik na trawie, zabawy z Rycerzami z Chorągwii Toruńskiej, przedstawienie pt. ,,Kopciuszek na wesoło" w wykonaniu rodziców z grupy ,,Jeżyki"  oraz spotkanie ze strażnikami Straży Miejskiej.

Przedstawienie pt. ,, Kopciuszek na wesoło" - w wykonaniu rodziców z grupy ,,Jeżyki"

Dziękujemy ! było super :)

powrót do listy aktualności