Niepubliczne Przedszkole STEP
ul. Boh. Westerplatte 4
step@przedszkolak.pl

Proste życzenia małego dziecka

Niematerialne potrzeby dzieci są często niezauważane i niedoceniane przez rodziców. Dziecko nie potrafi ich wyrazić, ono jedynie odczuwa niespełnienie. Dlatego właśnie przedstawiamy „Proste życzenia małego dziecka” w formie postulatów dzieci, które jak się wydaje mogą spowodować bardzo ciekawe refleksje i przemyślenia.

pokaż wszystkie

CZERWIEC 2019

Uroczyste zakończenie edukacji przedszkolnej dzieci z gr. Biedronki, Motylki i Pszczółki :)

Zakończenie edukacji przedszkolnej dzieci z grupy Jeżyki i Misie :)

DZIĘKUJEMY WAM KOCHANE DZIECI :)

Spotkanie ze Strażą Miejską

Podczas pogadanki dzieci dowiedziały się jak należy zachować się w kontakcie z obcym psem oraz poznały trochę tajników tresury.

Medale dla sportowców

,,Fabryka sportu i rekreacji" nagrodziła wszystkich swoich sportowców pamiątkowymi medalami.

VIII Drużynowe Mistrzostwa Bydgoszczy Przedszkoli w Szachach

Nasze przedszkole reprezentowali : Wojtek Wach z gr. Biedronki, Jędrek Przybysławski z gr. Biedronki oraz Artur Zelwowiec z gr. Pszczółki. Chłopcy po zaciętej walce wywalczyli 5 miejsce. GRATULACJE :)

Piknik integracyjny

Dzieci, które od września będą przedszkolakami, bawiły się wraz ze swoimi rodzicami na pikniku, które zorgalizowałyśmy w sobotnie przedpołudnie.

Dzień Dziecka

Podczas tegorocznego Dnia Dziecka nasze przedszkolaki miałe wiele atrakcji: piknik na trawie, zabawy z Rycerzami z Chorągwii Toruńskiej, przedstawienie pt. ,,Kopciuszek na wesoło" w wykonaniu rodziców z grupy ,,Jeżyki"  oraz spotkanie ze strażnikami Straży Miejskiej.

Przedstawienie pt. ,, Kopciuszek na wesoło" - w wykonaniu rodziców z grupy ,,Jeżyki"

Dziękujemy ! było super :)

powrót do listy aktualności