Niepubliczne Przedszkole STEP
ul. Boh. Westerplatte 4
step@przedszkolak.pl

Etapy rozwoju

Artykuł przedstawia etapy rozwoju dzieci od 3 do 7 lat. Dziecko dokonuje w samoistny sposób i w indywidualnym dla siebie czasie przejścia pomiędzy nimi co jest wynikiem systemu wzajemnych oddziaływań, procesu dorastania i uczenia się oraz atmosfery i warunków w jakich dziecko się rozwija.

pokaż wszystkie

MAJ 2019

Zabawy sportowe z Juventusem

Dzisiaj dzieci odwiedzili trenerzy ze szkółki piłkarskiej Juventus Academy Bydgoszcz, którym towarzyszyła maskotka Zebra.

„Juventus Academy Bydgoszcz dziękuje za świetną zabawę!

Zapraszamy każde dziecko, które skończyło min. 3 lata i chciałoby trenować piłkę nożną na próbne zajęcia!

Aby zgłosić dziecko należy odwiedzić stronę www.jbacademy.pl,

następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy pod zakładką „nabór”.

Na stronie znajdą także Państwo najważniejsze informacje.

Pozdrawiam,

Przemysław Mazurkiewicz

Dyrektor Sportowy

Juventus Academy Bydgoszcz

MARATON PRZEDSZKOLAKÓW ,, Sprintem do maratonu"

Akcja organizowana przez Wydawnictwo Bliżej Przedszkola, której celem jest propagowanie ruchu wśród dzieci. Była to już V edycja maratonu, nasze przedszkolaki dołączyły po raz pierwszy :)

Wyścig poprzedziła rozgrzewka, a następnie p. dyrektor przecięła wstęgę i dała sygnał do rozpoczęcia biegu

META :)

Cyrk ADONIS - jak co roku polsko - czeski Cyrk zabawiał dzisiaj dzieci

Wiosenne zabawy na terenie

Wycieczka 6- latków do Centrum Nowoczesności w Toruniu

Dzieci 6 letnie wyjechały dzisiaj - 8 maja na wycieczkę do Torunia do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.

Zobaczcie jak się bawiliśmy :)

Było super :)

Koncert muzyczny muzyków Filharmonii Pomorskiej - Stanisław Moniuszko