Niepubliczne Przedszkole STEP
85-827 Bydgoszcz
ul. Boh. Westerplatte 4
052 375 50 50
step@przedszkolak.pl

Jak pozytywnie wychować dziecko

Gdy rodzi się nam dziecko, trzymamy w rękach jego przyszłość. Nie mamy jednak okazji przygotować się do roli rodzica. Stajemy przed koniecznością zaopiekowania się bezbronnym dzieckiem i nie do końca wiemy co jest dla niego dobre.

pokaż wszystkie

aktualności

MARZEC 2019

Powitanie wiosny

Dzieci z grupy ,,Motylki " i ,,Biedronki"  przedstawieniem pt. ,,Kolorowa wiosna"powitały Wiosnę, a następnie wszystkie przedszkolaki wyruszyły w barwnym pochodzie wokół przedszkola. Zgodnie z tradycją odbyło się również topienie Marzanny.


 Koncert muzyczny Filharmonii Pomorskiej ,,Hiszpańska tancerka".


Warsztaty z udzielania pierwszej pomocy

Wolontariusze Grupy Społecznych Intruktorów Młodzieżowych PCK spotkali się z dziećmi 5 i 6 letnimi. Omówili zasady postępowania z osobą poszkodowaną przytomną i nieprzytomną , utrwalili numery alarmowe, zawartość apteczki oraz zasady bezpieczeństwa ratownika.


Egipskie nutki - spotkanie z muzyką etniczną


Maluszki z wizytą w Żłobku

Nasze maluszki zostały zaproszone na wspólne zabawy do Żłobka. Żłobkowe ,, ciocie" miały okazję zobaczyć jak wyrosły ich wychowankowie :)


Spotkanie z przyrodnikiem

Z dziećmi spotkał się przyrodnik, który udziela się również jako Dr Clown w dziecięcym szpitalu. Podczas prezentacji zapoznał dzieci ze zwierzętami żyjącymi w Kenii.
powrót do listy aktualności