Niepubliczne Przedszkole STEP
ul. Boh. Westerplatte 4
step@przedszkolak.pl

Angielski zaczyna się w przedszkolu

Spotkanie z językiem angielskim w przedszkolu daje maluchom szanse nabycia pozytywnych doświadczeń i rozwinięcia motywacji do nauki na późniejszych etapach edukacji szkolnej. Jakie działania podjąć, aby wprowadzenie dziecka w świat języka angielskiego było przyjemne i efektywne?

pokaż wszystkie

GRUDZIEŃ 2018

Akcja charytatywna ,, Świąteczny prezent dla każdego dziecka"

Nasze przedszkole  wzięło udział w Akcji charytatywnej PCK i przy wielkiej hojności państwa obdarowaliśmy dzieci z ubogich rodzin mieszkających w gminie Dąbrowa Chełmińska, Szubin i Gąsawa :)

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do naszej Akcji :)

Świąteczny koncert muzyków Filharmonii Pomorskiej

Mikołajki

Z okazji Mikołajek dzieci obejrzały przedstawienie pt. ,, Fabryka św. Mikołaja". W główne role, oprócz dzieci z gr. ,,Jeżyków" wcieliły się panie :). Po przedstawieniu, do każdej z grup zawitał św. Mikołaj i obdarował dzieci słodkościami.

Nasze przedszkole odwiedziły maluszki z pobliskiego żłobka oraz dzieci z kl. I Szkoły Podstawowej nr 57, by obejrzeć przedstawienie przygotowane przez dzieci z gr. ,,Jeżyki"pt. ,, W fabryce św. Mikołaja"

powrót do listy aktualności