Niepubliczne Przedszkole STEP
ul. Boh. Westerplatte 4
step@przedszkolak.pl

Proste życzenia małego dziecka

Niematerialne potrzeby dzieci są często niezauważane i niedoceniane przez rodziców. Dziecko nie potrafi ich wyrazić, ono jedynie odczuwa niespełnienie. Dlatego właśnie przedstawiamy „Proste życzenia małego dziecka” w formie postulatów dzieci, które jak się wydaje mogą spowodować bardzo ciekawe refleksje i przemyślenia.

pokaż wszystkie

LISTOPAD 2018

Przedstawienie sponsorowane przez PGE ,, Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni"

Święto Pluszowego Misia

23 listopada obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Niespodziewanie dla nas pojawili się reporteży TVP 3 by zarejestrować obchody najlepszego przyjaciela dzieci - MISIA.

Dzieci wraz z rodzicami przygotowały upominki dla Misia , a on podziękował im słodkim ,,co nie co"

Rozgrywki sportowe

Dzieci 6 letnie zostały zaproszone do pobliskiej Szkoły Podstawowej nr 57 na rozgrywki sportowe; emocji nie brakowało :)

Oto nasza reprezentacyjna drużyna :)

Spotkanie z muzyką etniczną

Podczas dzisiejszego spotkania dzieci poznały instrumenty pochodzące z Maroka , na których tradycyjnie mogły pograć i same doświadczyć ciekawego brzmienia.

Koncert muzyczny Filharmonii Pomorskiej

Dzisiaj w nucie patriotycznej ,, Jeszcze Polska nie zginęła"

powrót do listy aktualności