Niepubliczne Przedszkole STEP
ul. Boh. Westerplatte 4
step@przedszkolak.pl

Jak pozytywnie wychować dziecko

Gdy rodzi się nam dziecko, trzymamy w rękach jego przyszłość. Nie mamy jednak okazji przygotować się do roli rodzica. Stajemy przed koniecznością zaopiekowania się bezbronnym dzieckiem i nie do końca wiemy co jest dla niego dobre.

pokaż wszystkie

LISTOPAD 2018

Przedstawienie sponsorowane przez PGE ,, Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni"

Święto Pluszowego Misia

23 listopada obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Niespodziewanie dla nas pojawili się reporteży TVP 3 by zarejestrować obchody najlepszego przyjaciela dzieci - MISIA.

Dzieci wraz z rodzicami przygotowały upominki dla Misia , a on podziękował im słodkim ,,co nie co"

Rozgrywki sportowe

Dzieci 6 letnie zostały zaproszone do pobliskiej Szkoły Podstawowej nr 57 na rozgrywki sportowe; emocji nie brakowało :)

Oto nasza reprezentacyjna drużyna :)

Spotkanie z muzyką etniczną

Podczas dzisiejszego spotkania dzieci poznały instrumenty pochodzące z Maroka , na których tradycyjnie mogły pograć i same doświadczyć ciekawego brzmienia.

Koncert muzyczny Filharmonii Pomorskiej

Dzisiaj w nucie patriotycznej ,, Jeszcze Polska nie zginęła"

powrót do listy aktualności