Niepubliczne Przedszkole STEP
ul. Boh. Westerplatte 4
step@przedszkolak.pl

Agresja wśród dzieci i jak jej zaradzić

Agresja towarzyszy nam od urodzenia. Już niemowlę, później małe dziecko, młody człowiek i dorosły poprzez agresję zwracają uwagę na swoje potrzeby. Bez agresji nikt, a już na pewno nie małe dziecko nie miałby siły sprzeciwić się i powiedzieć,,nie”.

pokaż wszystkie

PAŹDZIERNIK 2018

Konkurs dla rodziców i dzieci na ,,Figurkę z ziemniaka"

Dziękujemy rodzicom i dzieciom za wspaniałe prace

Dzieci z gr. ,, Motylki"

Dzieci z gr. ,, Jeżyki"

Dzieci z gr. ,, Misie"

Dzieci z gr. ,,Pszczółki"

Dzieci z gr. ,, Biedronki"

Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca

Nasze przedszkolaki przyłączyły się do Akcji ,,Bicia rekordu WOŚP w jednoczesnym udzielaniu resuscytacji krążeniowo - oddechowej "

Celem tego przedsięwzięcia jest podniesienie wiedzy u dzieci na temat zasad udzielania pierwszej pomocy osobie, u której wystąpiło nagłe zatrzymanie akcji serca.

Dziękujemy wolontariuszom i grupie Społecznych Instruktorów Młodzieżowych PCK za pomoc dzieciom i zaangażowanie się do tej akcji.

ŚWIĘTO ZIEMNIAKA

...jak co roku bawiliśmy się z ziemniaczkiem, tym razem przy pięknej słonecznej aurze :)

Koncert muzyczny Filharmonii Pomorskiej ,,Włoska mozaika"

powrót do listy aktualności