Niepubliczne Przedszkole STEP
ul. Boh. Westerplatte 4
step@przedszkolak.pl

Nasz program edukacyjny

Pragnę zachęcić do zainteresowania się stosowanym w przedszkolu programem edukacyjnym „Nasze dzieci są radosne”. Nowoczesna pedagogika stawia tezę: małe dziecko przedszkolne nie jest i nigdy nie będzie uczniem. Małe dziecko w edukacji potrzebuje sytuacji naturalnych z życia, a więc uczenia się przez zabawę i uwzględniania zasady indywidualnego rozwoju.

pokaż wszystkie

CZERWIEC 2018

Bezpieczne wakacje - spotkanie z policjatem

Zbliżają się wakacje więc zaprosiliśmy policjata, który przypomniał dzieciom zasady właściwych , bezpiecznych zachowań, w różnych sytuacjach.

Festyn integracyjny

Sobotnie przedpołudnie upłynęło nam na fajnej zabawie z naszymi maluszkami, które od września przekroczą progi naszego przedszkola. Pogoda i nastrój dopisały :). Wszystkim dzieciom życzymy takiej odwagi i uśmiechów jakie miały dzisiaj.

Marszobiegi

Aby być zdrowym trzeba się ruszać ,więc i naszym przedszkolakom wpajamy zasady zdrowego stylu życia. Dzieci 6 letnie pod czujnym okiem p. Żanety wyruszyły na marszobiegi i zajęcia sportowe na pobliski orlik.

Dzień Dziecka

Ten dzień był dla wszystkich bardzo radosny, zapewniłyśmy dzieciom wiele atrakcji i z pewnością wszystkie nasze przedszkolaczki były zadowolone. Zobaczcie jak się bawiliśmy....

Było bardzo wesoło i pysznie :)

powrót do listy aktualności