Niepubliczne Przedszkole STEP
ul. Boh. Westerplatte 4
step@przedszkolak.pl

Etapy rozwoju

Artykuł przedstawia etapy rozwoju dzieci od 3 do 7 lat. Dziecko dokonuje w samoistny sposób i w indywidualnym dla siebie czasie przejścia pomiędzy nimi co jest wynikiem systemu wzajemnych oddziaływań, procesu dorastania i uczenia się oraz atmosfery i warunków w jakich dziecko się rozwija.

pokaż wszystkie

CZERWIEC 2018

Bezpieczne wakacje - spotkanie z policjatem

Zbliżają się wakacje więc zaprosiliśmy policjata, który przypomniał dzieciom zasady właściwych , bezpiecznych zachowań, w różnych sytuacjach.

Festyn integracyjny

Sobotnie przedpołudnie upłynęło nam na fajnej zabawie z naszymi maluszkami, które od września przekroczą progi naszego przedszkola. Pogoda i nastrój dopisały :). Wszystkim dzieciom życzymy takiej odwagi i uśmiechów jakie miały dzisiaj.

Marszobiegi

Aby być zdrowym trzeba się ruszać ,więc i naszym przedszkolakom wpajamy zasady zdrowego stylu życia. Dzieci 6 letnie pod czujnym okiem p. Żanety wyruszyły na marszobiegi i zajęcia sportowe na pobliski orlik.

Dzień Dziecka

Ten dzień był dla wszystkich bardzo radosny, zapewniłyśmy dzieciom wiele atrakcji i z pewnością wszystkie nasze przedszkolaczki były zadowolone. Zobaczcie jak się bawiliśmy....

Było bardzo wesoło i pysznie :)

powrót do listy aktualności