Niepubliczne Przedszkole STEP
ul. Boh. Westerplatte 4
step@przedszkolak.pl

Agresja wśród dzieci i jak jej zaradzić

Agresja towarzyszy nam od urodzenia. Już niemowlę, później małe dziecko, młody człowiek i dorosły poprzez agresję zwracają uwagę na swoje potrzeby. Bez agresji nikt, a już na pewno nie małe dziecko nie miałby siły sprzeciwić się i powiedzieć,,nie”.

pokaż wszystkie

KWIECIEŃ 2018

6- cio latki w Kino- Teatrze ADRIA

Dzieci obejrzały piękną ,, Baśń o złotej rybce", którą wystawili aktorzy z Teatru Baj Pomorski z Torunia. Piękna scenografia i efekty wizualne bardzo się dzieciom podobały.

ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

Dzisiaj obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi, który przypada na 22 kwietnia. Z tej okazji naszej zabawie towarzyszył kolor zielony. Dzieci z grypy ,, Pszczółek" wraz z paniami przygotowały dla nas krótkie przedstawienie oraz quiz na temat przyrody, ponadto każda grupa przygotowała plakat dotyczący wody i ochrony środowiska. Dzieci miały również możliwość rywalizacji podczas zawodów sportowych na terenie. Radości i emocji było dużo :)

Konkurs plastyczny na Eko - zabawkę

Pomysłowość rodziców i dzieci jest wielka :) dziękujemy za zaangażowanie i fajną zabawę z dziećmi :)