Niepubliczne Przedszkole STEP
ul. Boh. Westerplatte 4
step@przedszkolak.pl

Proste życzenia małego dziecka

Niematerialne potrzeby dzieci są często niezauważane i niedoceniane przez rodziców. Dziecko nie potrafi ich wyrazić, ono jedynie odczuwa niespełnienie. Dlatego właśnie przedstawiamy „Proste życzenia małego dziecka” w formie postulatów dzieci, które jak się wydaje mogą spowodować bardzo ciekawe refleksje i przemyślenia.

pokaż wszystkie

MARZEC 2018

Słonko złote świeci,
Puk, puk… chodźcie dzieci
na wiosny spotkanie.

Dziś pierwszy dzień wiosny , na tę okoliczność dzieci z gr. Motylki i Biedronki wystapiły w przedstawieniu pt. ,, Zimę żegnamy, wiosnę witamy".  Po pięknym przywitaniu wiosny, dzieci wyryszyły w barwnym pochodzie z Marzanną a następnie symbolicznie ją pożegnały, mamy nadzieję, że do następnego roku :)

Koncert muzyczny Filharmonii Pomorskiej

Poprzez muzykę klasyczną dzieci poznawały tradycje związane ze świętami Wielkiej Nocy.

powrót do listy aktualności