Niepubliczne Przedszkole STEP
ul. Boh. Westerplatte 4
step@przedszkolak.pl

Na czym polega specyfika nauczania języków obcych dzieci?

Nie można zaprzeczyć, że ponad gestami, mimiką, kodami język jest źródłem porozumienia pomiędzy ludźmi. Nie dziwi fakt, że w dobie globalizacji i unifikacji przykłada się wielką wagę do nauczania języków obcych wśród małych dzieci.

pokaż wszystkie

MAJ 2019

* Cyrk ADONIS bawi dzieci * Wiosenne zabawy na terenie * Wycieczka 6-latków do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu * Koncert muzyczny muzyków Filharmonii Pomorskiej

KWIECIEŃ 2019

* Święto Ziemi * Sadzimy drzewa na terenie * 6 latki w Kinie Adria na przedstawieniu pt.,, Detektyw Pozytywka"

MARZEC 2019

* Powitanie wiosny * Koncert muzyczny Filharmonii Pomorskiej ,,Hiszpańska tancerka" * Pierwsza pomoc z dziećmi 5 i 6 letnimi * Spotkanie z muzyką etniczną ,, Egipskie nutki" * Maluszki z wizytą w Żłobku * Spotkanie z przyrodnikiem ,, Zwierzęta Kenii"

LUTY 2019

* Koncert muzyczny ,,Rosyjska szkoła baletowa" * Zabawy sportowe - Akademia sportu * Bal karnawałowy

STYCZEŃ 2019

* Koncert muzyczny Filharmonii Pomorskiej

GRUDZIEŃ 2018

* Akcja charytatywna ,,Świąteczny prezent dla każdego dziecka" * Świąteczny koncert muzyków z Filharmonii Pomorskiej * Mikołajki

LISTOPAD 2018

* Przedstawienie ,, Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni" * Święto Pluszowego Misia * Rozgrywki sportowe w Szkole Podstawowej nr 57 * Spotkanie z muzyką etniczną * Koncert muzyczny Filharmonii Pomorskiej

PAŹDZIERNIK 2018

* Konkurs ,,Figurka z ziemniaka" * Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca * Święto Ziemniaka * Koncert muzyczny Filharmonii Pomorskiej

WRZESIEŃ 2018

* Serdecznie witamy w nowym roku szkolnym 2018/19 * Koncert muzyczny Filharmonii Pomorskiej

Pierwsze dni w przedszkolu

Pierwsze dni dziecka w przedszkolu to trudny okres i sprawdzian dla dzieci i rodziców. Proponujemy kilka bardzo prostych lecz istotnych rad dla rodziców którzy niejednokrotnie motywowani miłością i rozstaniem utrudniają swoim postępowaniem spokojniejsze zaakceptowanie przez dziecko nowej w ich życiu, bardzo stresującej sytuacji.

Nowy rok szkolny 2018/19

Serdecznie witamy w nowym roku szkolnym 2018/19

Przedszkole w obiektywie

Drodzy rodzice, pragniemy zaprezentować wam nasze przedszkole .