MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE

Forum > ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE > szukam dobrego przedszkola w Krakowie
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: mama trzylatki 13.12.2006 19:41  
szukam dobrego przedszkola w Krakowie
A ja szukam dobrego-naprawdę dobrego przedszkola w Krakowie,które poradzi sobie z 3 latką majacą duże kłopoty z adaptacją.Przeżywa rozstania,siusia ze stresu,nie chce wejść w grupę,nie chce tam nic jeść.Kochane,dobre,ale wrażliwe dziecko.Zmieniam przedszkole,bo panie jak do tej pory nie mają pomysłów,żeby moja córka poczuła się dobrze,a ja codziennie zostawiam ją tam z ciężkim sercem.I dzień w dzień mają z nią jakieś problemy.Może znacie dobre przedszkole-najlepiej samorządowe,doświadczone,przyjazne dziecku.W okolicach Centrum albo Ronda Grzegórzeckiego,może na Dąbiu.Dziękuję z góry!
wyślij odpowiedź

Autor: Sylwia 23.02.2007 09:58  
Odp:szukam dobrego przedszkola w Krakowie
Witaj!
Moje dziecko uczęszcza do przedszkola prywatnego przy ul. Szuwarowej1 ( os. Ruczaj). Jest to naprawdę swietne przedszkole, dzieci łatwo sie tutaj adoptuja. Wiem, że mieli pod opieką dzieciaki z różnymi problemami i dają sobie radę. Polecam. Sprobujcie.
wyślij odpowiedź

Autor: mama 28.03.2007 19:04  
moje dziecko chodzi do prywatnego przedszkola ABC na ul.Kasztanowej. Świetne,naprawdę polecam.
wyślij odpowiedź

Autor: apik 18.03.2009 13:23  
odpowiedż
mój synek chodzi do fajnego publicznego przedszkola "perełka" na ul.strzelców.Nie miał żadnych problemów z adaptacją (były prowadzone zajęcia adaptacyjne dla maluszków)więc 1 wrzesnia nie było płaczu i dotyczy to wszystkich dzieci w grupie nie tylko mojego.Nawet jeśli pojawiały się jakieś problemy (jedzenie,siusianie itp)to panie bardzo sprytnie sobie z nimi radziły,rozmawiały z rodzicami ,próbowały przy ich współpracy wypracowac skuteczne metody postępowania ,które przynosiły efekt(nie miały problemu z proszeniem o pomoc psychologa ,który w uzasadnionych przypadkach służył fachową i skuteczną pomocą).Nie wiem czy w prywatnym miałby lepiej ,wątpię .Syn nie może wyjśc z przedszkola ciągle nie ma dośc zabawy a ja ciagle przychodzę "za wcześnie".Pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Autor: poszukująca 09.06.2009 16:50  
przedszkole na wsi
polecam przedszkole poza Krakowem,
jest to wieś Chorowice w gminie Mogilany. Przedszkole znajduje się w Dworku i ma wielki ogród,jest bezpieczne a atmosfera niesamowicie rodzinna. Znajomej córeczka, która miała duże kłopoty z aklimatyzacją chodzi tam a mama jest strasznie zadowolona.Do tego stopnia,że poleciła je mi.Byłam już zwiedzić i musze przyznać,że to naprawde fajne miejsce,moja 3 letnia córka nie chciała wyjść z tamtąd.Mają szereg dodatkowych zajęć ,stawiają nacisk na angielski co mnie zadowala.Pozdrawiam
To adres www:
www.akademiajezykowa.com
wyślij odpowiedź

Autor: karnecik01 11.06.2009 20:26  
karnecik01
To już dawno jest nieaktualne - data wpisu 13.12.2006, a odpowiedzi nawet z czerwca 2009r. , ale może ktoś bedzie poszukiwał super przedszkola, to mocno polecamy Bajkę.
Wejdź choćby na :

http://nowe.super-przedszkole.ehost.pl/pokaz/przedszkole/Krakow/Przedszkole_Niepubliczne_BAJKA/8790.html

http://www.najlepsze-przedszkole.pl/15347/krakow/przedszkole_niepubliczne_bajka_-_krakow

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=601&w=95532350&v=2
wyślij odpowiedź

Autor: mam 05.07.2009 22:41  
Ja zamierzam zapisać mojego synka do przedszkola prowadzonego metodą montessorii, która opiera się na całkowicie indywidualnym podejściu do dziecka. Znalazłam takie na ulicy Bujaka (Kurdwanów) - www.montessoriprzedszkole.pl
wyślij odpowiedź

Autor: wychowaca 06.07.2009 20:41  
panie nie mają pomysłow?
każde dziecko przeżywa róznie adaptacje w przedszkolu. Jeśli bedziesz tak zmieniac mu przedszkola to go narazisz na doatkowy stres. Zrozum, że dziecko reaguje tak na rozstanie z Tobą i to właśnie jest powodem jego zachowań. Również mogło nie osiągnąć dojrzałości przedszkolnej, może raczej w takim wypadku zreygnujcie na jakiś czas z przedszkola i poczekajcie az się troszkę usamodzielni. Dla dziecka każda zmiana jest wielkim przeżyciem, sama piszesz, że twoje dziecko jest wrażliwe, więc to nie wina przedszkola, zatem po co je zmieniać?
wyślij odpowiedź

Autor: Magda 11.08.2009 17:53  
Przedszkole na Bronowicach
Ja polecam nowe przedszkole Eduminki na Bronowicach, na Rodakowskiego 15. Byłam u nich ostatnio na dniu otwartym i już zapisałam tam swojego synka.Mają bardzo fajnie wyposażone sale - wszystko jest świeże, nowe i kolorowe. Mają tez piękny i zadbany ogród.Warto do nich zajrzeć.
wyślij odpowiedź

Autor: Róża 07.12.2009 16:17  
Witam,ja prowadzę malutkie,domowe przedszkole na Kazimierzu,dzieci czuja się u nas bardzo dobrze.Zającia prowadzi doświadczony pedagog.Od stycznia przenosimy sie do większego lokalu,poniewaz mamy więcej chętnych.Ale nadal nowy lokal ma spełniac podstawową zasadę-ma byc domowo i przytulnie.Moje przedszkole nazywa się Salonik u Cioci Róży i jest kontynuacją Saloniku Kulturalnego Cioci Sowki z ul.Sw.Gertrudy,które niestety zamknęło podwoje.
Zapraszam na rekonesans-601 69 18 12,
wyślij odpowiedź

Autor: dzieciosfera 15.12.2009 01:00  
Zapraszamy do Dzieciosfery
Ruszamy w marcu 2010 roku w Liszakch koło Krakowa w pięknym domku z ogródkiem. Zaaopiekujemy się Państwa Dziećmi całodobowo, na godziny oraz w grupie żłobkowej i przedszkolnej. Zorganizujemy także przyjęcie urodzinowe. Zapraszamy na www.dzieciosfera.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Rudasy 22.12.2009 22:28  
Odradzam "Pod Gwiazdkami" na ul.Szafera 2
Moja córka chodziła do przedszkola "Pod Gwiazdkami", ale poniewaZ była, jak ja p. dyrektor określiła "trudnym dzieckiem", podziękowano nam za "współpracę" w bardzo niegrzeczny sposób. Zarzucono nam rodzicom, iż nie umiemy wychowywać naszej córki (mimo, iż posiadam wykształecenie pedagogiczne i 7-letni staz pray w zawodzie nauczyciela). Pani dyrektor, jak się okazuję zapisała równocześnie dwójkę dzieci na jedno wolne miejsce i sposród nich wybrała sobie to nie sprawiające kłopotów. Takiej selekcji dokonała nie po raz pierwszy. Jeśli Twoje dziecko nie jest aniołem, to ma marne szanse, żeby sie tam dostać. Zdecydowanie odradzam.
wyślij odpowiedź

Autor: anna konopka 03.03.2010 13:29  
Prywatne przedszkole nr 4 os. Teatralne
Prywatne przedszkole nr 4 os. Teatralne Kraków
Drodzy rodzice moje dziecko chodziło do tego przedszkola u maluszków i średniaków było wszystko ok natomiast przechodząc do grupy starszaków zaczęły się problemy.Pani z grupy starszaków jak i również właścicielka przedszkola mają wielki problem z dostosowaniem się prośby rodzica do dziecka a poziom nauczania w tym momencie jest nijaki. Dziecko chodziło znerwicowane,płakało.Po to dałam dziecko do PRYWATNEGO przedszkola żeby pani mogła się dzieckiem zająć ale to była wielka pomyłka.Dziecko siedziało w przedszkolu prawie cały dzień a jak przychodziłam to niczego nie mogłam się dowiedzieć co moje dziecko dzisiaj robiło,czy było grzeczne nic!!!!!! Zero jakiejkolwiek inicjatywy pani z grupy starszaków o przekazanie jakiejkolwiek informacji na temat dziecka.Ta pani tylko wytyka błędy rodzicom że żle wychowują dzieci albo nie są przystosowane do bycia w szkole to ja się pytam co ta pani robi przez cały dzień z dzieciakami????? Nie polecam tego przedszkola.
wyślij odpowiedź

Autor: Kinga 10.06.2010 15:15  
Odp:Prywatne przedszkole nr 4 os. Teatralne
Podobna sytuacja jest na ul. Zamiejskiej.
Panie z grupy maluchów i średniaków są ok.Szczególnie bardzo dobre podejście do dzieci ma Pani od średniaków,takiego pedagoga życzę każdemu dziecku.Niestety Pani od starszaków grupa 5 i 6 latków to porażka.
wyślij odpowiedź

Autor: 0269 10.06.2010 19:05  
odp
A możę ktos z rodziców chcialby przeniesc dziecko do innego przedszkola? Pilnie muszę przenieść cóeczkę z kurdwanowa najchętniej na kozłówek lub okolice, dziecko 4 letnie
wyślij odpowiedź

Autor: Mama Jasia 10.07.2010 12:10  
Odp:odp
My chodzimy do Bajki na Skośnej - co prawda daleko z Kurdwanowa lub Kozłówka, ale przedszkole jest ok. Bardzo dobra opieka i wychowanie. dzieci też dużo się uczą - otrzymujemy od pań zawsze solidne informacje. Jest też dużo wycieczek i fajnych uroczystości - zwłaszcza plenerowych - jesienią było święto dyni i pieczonego ziemniaka, a w czerwcu super frajda dla naszych maluchów z dmuchanymi zjeżdżalniami, kiełbaskami.. . Pracują też w wakacje, co dla nas jest bardzo istotne. Ogólnie ok.
Polecamy - mama Jasia
wyślij odpowiedź

Autor: Mamusia kruszynki 13.07.2010 22:12  
MOJE DZIECKO CHODZI DO TEGO PRZEDSZKOLA I NAPRAWDĘ NIE WIEM JAK PANI MOZE WYPISYWAC TAKIE RZECZY A JUŻ NIE UWIERZĘ W SŁOWA I TU CUTYUJĘ "MĄDRA" MAMUSIĘ KTÓRA TO NAPISAŁA <Pani z grupy starszaków jak i również właścicielka przedszkola mają wielki problem z dostosowaniem się prośby rodzica do dziecka> GDYŻ WIELE RAZY ROZMAWIAŁAM Z OBIEMA PANIAMI I ZAWSZE ALE TO ZAWSZE UDZIELIŁY MI PORAD RAD I WSPARCIA! A TO JAKIE POMYSŁY MAJĄ NIE KTÓRZY RODZICE, TO AŻ ŻAL SŁUCHAĆ I NIE WIADOMO CZY ŚMIAĆ SIĘ CZY PŁAKAĆ...TAK WIĘC "MADRA" MAMUSIU WYNAJMIJ SOBIE OPIEKUNKĘ TO WTEDY TWE DZIECKO NIE BĘDZIE ZNERWOCOWANE. BO PRYWATNE NIE ZNACZY OD RAZU ŻE SPECJALNE....TAM PANIE MAJĄ PO 20 DZIECI I KAŻDYM ZAJMUJĄ SIĘ DOBRZE I TAK SAMO A JAK TWOJE DZIECKO "MAMUSIU"JEST ZNERWOCOWANE TO MOŻE MA PROBLEMY W SWOIM DOMU ??
JA POLECAM TO PRZEDSZKOLE W 100% I NIE ROZUMIEM TAKICH MAM, PISZĄCYCH TAKIE OPINIE ! najlepiej iść i przekonać się porozmawiać z pracownikami.
pozdrawiam...
wyślij odpowiedź

Autor: Pewna osoba 14.07.2010 08:57  
Przedszkola i opinie o nich.
Jest takie powiedzenie "Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził". Kiedy czyta się wypowiedzi na tym forum powiedzenie sprawdza się w 100 procentach.Oceniacie pracowników ze swojego punktu widzenia, bo jakaś pani się wam nie spodobała to trzeba wieszać na niej psy.A gdzie w tym wszystkim dziecko a może to jego warto zapytać się : czy lubi panie w przedszkolu?, czy dobrze się tam czuje" itp.Trochę obiektywizmu i samokrytyki się przyda.
wyślij odpowiedź

Autor: Małgorzata Dobek 12.08.2010 15:40  
Dobre przedszkole w Sosnowcu
Przy wyborze odpowiedniego przedszkola ważne jest aby zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych rzeczy. Kim są założyciele, czy to nauczyciel, który zna się na rzeczy czy raczej biznesmen, który zakłada kolejną dochodową firmę. Na pewno ważna jest lokalizacja. Dobre miejsce to takie do którego szybko i łatwo dojechać, ale również zaciszne. Lokal powinien spełniać szereg bardzo istotnych wymogów prawa budowlanego, sanitarno-epidemiologicznych, przeciw pożarowych. Niestety wiele nowo powstających placówek nie spełnia wszystkich tych warunków. Właściciele stawiając na szybki zysk zapominają, że to nie z rzeczami ma się do czynienia, tylko z ludźmi, małymi ludźmi. Znam jedno warte uwagi przedszkole prywatne w Sosnowcu, wejdź i zobacz. Założycielki to nauczycielki, moje dziecko było ich wychowankiem. Nauczycielki z powołania, kochają dzieci i na prawdę się nimi przejmują. Podaję link, sprawdź: www.przedszkolecalineczka.pl
wyślij odpowiedź

Autor: rodzic 12.08.2010 21:26  
Dobre przedszkole w Sosnowcu
Galerię mają cudowną - troje smutnych dzieci.
wyślij odpowiedź

Autor: Mama Antosi 15.08.2010 19:34  
dobre przedszkole na os.Piastów w Krakowie
Polecam przedszkole "A kuku"na os. Piastów w Krakowie. Panuje tam bardzo miła atmosfera, dzieci ucza się ciekawych rzeczy. Moje dziecko było bardzo nieśmiałe, podczas rozstawania się ze mna potrafiło posiusiac się, ale dzięki miłym paniom, które maja wspaniałe podejście do dzieci ten problem został pokonany. Bardzo im za to dziekuje gdyz teraz jestem spokojna że moja córeczka się zaklimatyzowała w nowym otoczeniu. Plusem tego przedszkola sa małe grupy dzieci i panie moga poświęcić czas każdemu dziecku. Dlatego polecam to miejsce każdemu rodzicowi który stoi przed problemem wyboru przedszkola.
wyślij odpowiedź

Autor: joanna 24.08.2010 10:20  
nowe przedszkole
www.przedszkole-stonoga.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Lidka 24.08.2010 22:20  
Odp:nowe przedszkole
To chyba najdroższe przedszkole w okolicy !
I w dodatku nie dające nic w swojej ofercie.
Poza tym co to za warunki lokalowe ?

Z tego co się zorientowałam:
najwyższe ceny - 1 miejsce w okolicy
najniższy standart - 1 miejsce w okolicy
najsłabiej zorientowana właścicielka w dziedzinie przedszkoli - 1 miejsce w okolicy

wyślij odpowiedź

Autor: baśka 07.09.2010 15:54  
Przedszkole Ziarenko
Ja gorąco polecam PRZEDSZKOLE ZIARENKO, które do tej pory było na Kobierzyńskiej (i jakieś inne przedszkole próbuje je teraz imitować) a teraz przeniosło się jakieś 3 km na Kozienicką 17. Chodziła tam moja córa, Wspaniała domowo rodzinna atmosfera, zawsze wychodziłam stamtąd z poczuciem że moje dziecko jest w dobrych rękach. Teraz z perspektywy, bo moja jest już w szkole, i wiadomo słyszy się i rozmawia " jak to mieliście w przedszkolu" jeszcze bardziej doceniam szczególnie kadrę. Nie reklamują się, bo mają zawsze komplet, choć słyszałam, że coś im się zwolniło. Wiem że moje dziecko i nie tylko ono ale i ja dużo dostaliśmy - wysłuchania, serdeczności, spokoju i wsparcia. Polecam.
wyślij odpowiedź

Autor: Kamil Laskowski 10.09.2010 07:48  
Odp:Dobre przedszkole w Sosnowcu
Pani Małgosiu,
Zapomniała Pani dodać, że poleca Pani w ten sposób przedszkole, którego jest Pani właścicielką. W tej sytuacji Pani zachęta mocno traci na wiarygodności.
wyślij odpowiedź

Autor: ana kans 22.10.2010 19:19  
Odp:Odp:nowe przedszkole
tak
wyślij odpowiedź

Autor: Joanna Zdziarska 02.11.2010 16:40  
przedszkole Figiel
Gorąco polecam nowe przedszkole Figiel http://www.figielwkrakowie.pl/, mój synek chodzi do niego od ponad miesiąca. Niedrogie, jak na przedszkole prywatne, bardzo dobra opieka, świetne warunki, kameralne (maksymalnie będzie łącznie 15 dzieci). Panie indywidualnie podchodzą do dzieci, ciekawie organizują im czas, nie zdarzyło się ani razy, żeby mój synek (skądinąd bardzo nieśmiały) nie chciał pójść do przedszkola.
wyślij odpowiedź

Autor: mama 12.01.2011 14:29  
Akademia Elfow w Krakowie -NIE
Odradzam Akademie Elfow w Krakowie, calkowity brak organizacji, dzieci sie nudza, czasami na chwile zostaja bez opieki, duze plany wiele zapewnien i duzo obiecuja niestety na tym sie konczy! Nie polecam
wyślij odpowiedź

Autor: agawa 01.02.2011 18:16  
Odp:Przedszkole Ziarenko
Również polecam Ziarenko. Od września chodzi tam moje dziecko i z każdym dniem jesteśmy bardziej zachwyceni tym miejscem. Cudowne panie, które zauważają każde dziecko z osobna, zawsze uśmiechnięte, oddane maluchom i rodzicom; mnóstwo imprez towarzyszących; zajęć rozwijających, ale bez elementów wyścigu szczurów. I najważniejsze - moje dziecko jest tam szczęśliwe, mimo że początki z adaptacją były trudne. Z czystym sumieniem mogę zagwarantować, że nikt, kto wybierze to przedszkole, nie pożałuje tego wyboru.
wyślij odpowiedź

Autor: anonim 12.04.2011 21:59  
Odp:Odp:szukam dobrego przedszkola w Krakowie
nie wysyłaj tam właśnie brak indywidualnego podejścia do dziecka, chyba że dziecko jest bezproblemowe a metoda montesorii jest zmodyfikowna w/g pomysłu i możliwości nauczycieli
wyślij odpowiedź

Autor: Anna Dzierża 14.04.2011 09:02  
Pompon
Ja zapraszam do Pompona na Malborską - jestem właścicielką, więc opinii nie wystawię :) Musicie Państwo sami nas ocenić :) Póki co cieszymy się zadowoleniem naszych rodziców i staram się robić wszystko aby taką jakość utrzymać :)

W tym roku uruchamiamy nową grupę przedszkolną dla dzieci w wieku 3-4 lat.

Mamy w niej tylko 8 wolnych miejsc, a rekrutacja trwa od dzisiaj do zapełnienia grupy.

Można oczywiście nas odwiedzić, obejrzeć placówkę i o wszystko dokładnie wypytać :) a więcej o nas pod linkiem: www.pompon.edu.pl

Zapraszam :)
wyślij odpowiedź

Autor: Levima 06.06.2011 20:55  
Przedszkole Figiel
Ja również polecam przedszkole Figiel ;) www.figielwkrakowie.pl Bardzo przyjemne czyściutkie nowe przedszkole Dzieciaczki mają tam wiele ciekawych wyjść i zajęć. Największą chyba zaletą jest bardzo rodzinna, kameralna atmosfera. Warto zajrzeć :)
wyślij odpowiedź

Autor: socius 09.06.2011 15:20  
przedszkole "Marchewkowe Pole"
ja polecam Przedszkole Marchewkowe Pole w Krakowie, nowiutkie, czyściutkie, bardzo duża ilość pieknych zabawek dla dzieci no i śliczny plac zabaw
wyślij odpowiedź

Autor: Izabela 13.06.2011 19:53  
Tylko Figiel
Polecam przedszkole Figiel na Kurdwanowie.Małe,kameralne a kolorowe i wesołe. Młode Panie, indywidualnie podchodzą do dzieci bo tylko jest ich 15,bardzo często wychodzą do teatru,na wycieczki, festyny.Zawsze coś się dzieje. Dzieci uczą się współpracy, dobrego wychowania w zabawie. Moje dziecko jest bardzo zadowolone,jak zachorowało to płakało,że nie może iść do przedszkola.Więc o czymś to świadczy?
wyślij odpowiedź

Autor: Rafał 15.06.2011 09:28  
Przedszkole Marchewkowe Pole
Ja polecam językowe przedszkole na Kuźnicy Kołłątajowskiej Marchewkowe Pole, rewelacyjna Pani od angielskiego i w ogóle świetne podejście Pań przedszkolanek do dzieci. Ze względu na małą liczebność grup, dzieci zachowują tam swoją indywidualność. Jedni rodzice wolą duże przedszkola inni małe i dla takich właśnie jest to przedszkole.
wyślij odpowiedź

Autor: mirek 19.06.2011 01:55  
a jakie na łagiewnikach polecacie??
Słyszałem że jakieś kolorowe jest na ul.Uroczej ale podobno kiepska opieka, dzieci podczas zabawy w ogródku nie są w ogóle pilnowane- ot co rozbite kolana, płacz i Bóg wie co się tam jeszcze dzieje... Macie jakieś opinie na ten temat?
wyślij odpowiedź

Autor: Monika 06.07.2011 11:05  
jakie przedszkole godne polecenia na ruczaju ?
Proszę o pomoc w ocenie i poleceniu jakiegoś prywatnego przedszkola na ruczaju.
wyślij odpowiedź

Autor: Agata 08.07.2011 13:59  
Przedszkole na Bronowicach
Szukałam najlepszego miejsca dla mojej 3letniej córeczki w okolicach Azorów i Bronowic. Odwiedziłam chyba wszystkie okoliczne przedszkola prywatne i zdecydowałam się na Żyrafę.
Oczywiście najpierw posłałam córeczkę "na próbę" bo czasem pozory mylą. Julcia po kilku dniach adaptacji bardzo chętnie chodzi do przedszkola. Ma ochotę iść nawet w soboty.
Przedszkole usytuowane w centrum jednak zdala od zgiełku, duży odświeżony dom, ładne sale, spory ogród z placem zabaw no i co najważniejsze miłe i kompetentne przedszkolanki.
Puki co jesteśmy bardzo zadowoleni. Być może warto rozważyć ofertę żyrafy.
wyślij odpowiedź

Autor: Henryk 08.07.2011 16:30  
Fajny spis przedszkoli
Zauważyłem ostatnio, że powstała nowa strona, na której bardzo wygodnie można wyszukać przedszkole w swojej okolicy. Adres to http://www.miejscemalucha.pl mają bardzo dużą bazę przedszkoli. Polecam
wyślij odpowiedź

Autor: Ela 01.09.2011 12:30  
FAIR-PLAY
ul. Dekerta 24 - suuuper
wyślij odpowiedź

Autor: mamusia 08.09.2011 19:33  
Też polecam Figiel na Dobczyckiej 20 !!!
Witam wszystkie mamy ... my właśnie zaczeliśmy chodzic do przedszkola prywatnego Figiel i po pierwszych tygodniach gorąco polecam...Adaptacja mojego 3latka przebiegła baardzo spokojnie a tak się martwiliśmy co to będzie...Panie jednak bardzo miłe a mała ilość dzieci pozwoliła mojemu maluchowi szybko odnaleźć się w grupie ;)
wyślij odpowiedź

Autor: Karolina 08.09.2011 22:27  
Biały Prądnik - Baby Garden
Zapraszamy!!!!mała grupa
694524794
wyślij odpowiedź

Autor: Marta 15.10.2011 11:39  
Odp:przedszkole na wsi
Ja polecam przedszkole w Liszkach, Świat Dziecka- nowe przedszkole, miła atmosfera, ciekawe zajęcia. Są małe grupy co uważam jest bardzo ważne. Cenowo też atrakcyjnie. naprawde warto zapoznac sie bliżej z tym przedszkolem.
wyślij odpowiedź

Autor: justyna 01.12.2011 12:49  
Panie z przedszkola nr.4 na os. teatralnym są fatalne! i antypatyczne dyrektorka conajmniej dziwna.Dzieciaki nie zdobywają tam ŻADNYCH umiejętnosci ani wiedzy(manualanie są na miernym poziomie).Szczerze odradzam i przestrzegam!do tego pożal się boże klitki a nie pokoje gdzie muszą się dzieciaki gnieździć !
wyślij odpowiedź

Autor: Tata Niny 30.12.2011 21:48  
Odp:dobre przedszkole na os.Piastów w Krakowie
Ja także mogę polecić przedszkole "A kuku" na os. Piastów w Krakowie. Moja córeczka uwielbia tam chodzić, czasami nawet woli iśc do przedszkola niż zostać z nami w domu :) Jest wiele zajęć plastycznych, rytmika, występy, itp. Mam wrażenie że moja córeczka bardzo się tam rozwija. Właścicielka Pani Kasia jest bardzo miłą i ciepłą osobą.
wyślij odpowiedź

Autor: Lidia Chmura 02.01.2012 20:01  
Mama Wiktora
Nowa Huta Bieńczyce Niedźwiadek Gruchatka
zapraszamy kameralne warunki 532-514-277
wyślij odpowiedź

Autor: Mama 11.01.2012 09:22  
Beniaminek
Witam, czy ktos moze opisac jak jest w przedszkolu Beniaminek na ul. Uroczej?? czy jestescie zadowolone mamy? i czy wasze Maluchy są zadowolone? Jak oceniacie "ciocie"?
wyślij odpowiedź

Autor: Mama 11.01.2012 09:43  
Odp:a jakie na łagiewnikach polecacie??
Witam, a czy jeszcze jakies informacje Pan ma na temat tego przedszkola? To jest Beniaminek. Chciałabym wiedzieć jak tam jest, bo myslimy z mężem o posłaniu synka.
wyślij odpowiedź

Autor: WK 10.02.2012 15:30  
dobre przedszkole Bajka na Kurzei w Krakowie
Polecam przedszkole Bajka na Kurzei. Sympatyczny personel, zaangażowany i pełny cierpliwości do wszystkich dzieci. Dzieci mają sporo przeróżnych zajęć, zabaw, wycieczek i atrakcji na miejscu.
Moja córka chodzi już 3 rok do tego przedszkola i nie nudzi się w ogóle. Nauczyła się wielu rzeczy, złapała bakcyla językowego i tanecznego. Chętnie chodzi do przedszkola i wraca z niego zadowolona. W ogóle nie żałuję, że tam posłałam dziecko i każdemu polecam.
wyślij odpowiedź

Autor: joanna z 16.02.2012 18:53  
mamusia
Polecam serdecznie przedszkole Beniaminek
Moja córeczka tam chodzi!!
Jestem zadowolona z różnorodności zajęć!!
Ciocie są bardzo miłe, prowadzą bardzo ciekawe zajęcia!!!!!Panuje tam rodzinna atmosfera!
Polecam bardzo serdecznie to przedszkole!
Moja córeczka jest szczęśliwa, ja także!
Czego chcieć więcej?:)
wyślij odpowiedź

Autor: wkurzona mama 20.02.2012 12:17  
ABeeC
NIE POLECAM !!!
Przedszkole jest do d... Pani zmieniają się średnio raz na miesiąc, co chwile nowe ciocie. Nie potrafią się profesjonalnie zająć dzieciakami, większość to studentki. Nic ich nie uczą, puszczają dużo bajek. Moje dziecko miało bardzo często źle podtarty tyłek, odparzony i płakał. Umowy mają tak skonstruowane że nie można dziecka wypisać wcześniej z przedszkola, trzeba płacić za wakacje niezależnie czy dziecko chodzi czy nie. Jest drogo ! Zdzierają nawet na posiłkach, bo kosztuje 14 zł a firma dostarczająca bierze tylko 11 zł. Generalnie nie będę się rozpisywać, uważam to przedszkole za beznadziejne. Moje dziecko nie dość że nie poszło do przodu z rozwojem to wręcz się cofnęło. Naprawdę drogie mamy nie puszczajcie tam dzieci !
wyślij odpowiedź

Autor: Majka 21.02.2012 00:11  
Przedszkole Samorządowe nr 12
Witam,
będę wdzięczna za opinie rodziców, których dzieciaczki uczęszczają(ły) do Przedszkola nr 12 na ul.Miechowity 11 w Krakowie oraz do filii Przedszkola 162 oddział ul. Duchacka. Obecnie stoję przed wyborem do którego z nich zapisać synka.Z góry dziękuję za wskazówki.
wyślij odpowiedź

Autor: Anna K. 02.03.2012 23:58  
BOCIANIE GNIAZDKO
Witam wszystkie mamy! Serdecznie zapraszam do nowo otwartego klubu maluszka "BOCIANIE GNIAZDKO" w Krakowie na Dębnikach. Oferujemy profesjonalną opiekę nad Waszymi pociechami, wiele ciekawych i rozwijających zabaw oraz miłą, domową atmosferę. Ciekawy plan dnia i kreatywni opiekunowie umilą pobyt Państwa dzieciom w naszym klubie. Jesteśmy otwarci od 7.00 do 18.00 przez cały rok, 5 dni w tygodniu.Przyjmujemy dzieci od 1 roku .Istnieje możliwość wykupienia karnetów godzinowych.Wszystkie informacje można uzyskać na naszej stronie internetowej:
www.bocianie-gniazdko.pl

Bardzo zależało mi na tym by stworzyć miejsce, gdzie dzieci będą miały "swój świat" , a rodzice mogli ze spokojnym sercem zostawić swoją pociechę na kilka godzin.
Zachęcam do skorzystania z naszej oferty i oceny!!!

wyślij odpowiedź

Autor: Małgorzata 08.03.2012 17:17  
Wyjątkowe przedszkole "Marzenie"
Witam wszystkie mamy, które zastanawiają się które przedszkole wybrać. Zapewne jest sporo fajnych miejsc gdzie jest wykwalifikowana i empatyczna opieka. Ja mogę polecić przedszkole Marzenie do którego od paru miesięcy uczęszcza moja córka. To wyjątkowe miejsce, kameralne i bardzo przychylne dzieciom i rodzicom. Nowy lokal, bardzo dobrze wyposażony i co najważniejsze wyjątkowo opiekuńcze i dbające o dobro dzieci panie. Rodzice też nie mogą narzekać: przedszkole oferuje elastyczne godziny otwarcia i dostosowuje się (bez dodatkowej opłaty) do możliwości rodziców. Bez wahania polecam!
www.marzenie.org.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Asia G 12.03.2012 16:54  
Ja polecę przedszkole EkoSkrzat Kraków
Moja córa jest tam od już kolejny miesiąc i jest tak zadowolona, że często nie chcę wyjść z przedszkola :). Wstaje uśmiechnięta i nie może się doczekać wyjazdu do EkoSkrzata :) Prywatne przedszkola są bardzo dobre, dzieci mają świetną bazę do rozwoju i nauki - http://ekoskrzat.com.pl, tam jest najwięcej informacji dotyczących samego przedszkola i ciągle aktualizowane galerie zdjęć :)
wyślij odpowiedź

Autor: Akademia Uśmiechu 13.03.2012 17:56  
AKADEMIA UŚMIECHU
Witam wszystkich Rodziców - zapraszam serdecznie do nowo otwartego, artystycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym Akademia Uśmiechu w Krakowie Prokocimiu. Jesteśmy z założenia kameralną placówką, mieścimy się na parterze domu jednorodzinnego, w cichej, spokojnej okolicy, w otoczeniu parku i domów jednorodzinnych, posiadamy własny ogródek, mieszczący się z tyłu domu (niegraniczący z ulicą). Zatrudnione panie posiadają kwalifikacje pedagogiczne, doświadczenie i ogromne serce dla Państwa dzieci.Ja sama jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i tworząc to przedszkole marzyłam, aby było miejscem, gdzie Państwa dzieci będą naprawdę SZCZĘŚLIWE. Będę się bardzo starała, aby to marzenie zrealizować:) Zapraszam serdecznie:) www.akademiausmiechu.edu.pl, tel. 604 200 359.
wyślij odpowiedź

Autor: mama 14.03.2012 13:59  
NIE POLECAM!!!
Smerfy, 5 oddziałów,Pani dyrektor ma w nosie dzieci i ich dobro, owszem Panie się starają ale w związku z tym że nie mogą się dogadać z właścicielką odchodzą jak tylko mają okazję!Nie wspominając o wyżywieniu, tragedia!Mięso na obiad jest "od święta", głownie to kluchy pod każdą postacią!odradzam.
wyślij odpowiedź

Autor: Przedszkole Warszawa 14.03.2012 16:08  
polecam poszukiwania przedszkola z wyszukiwarką Przedszkole Warszawa i cała Polska na http://www.przedszkolezarogiem.pl
wyślij odpowiedź

Autor: kiepsko 30.03.2012 18:57  
Odp:ABeeC
popieram Pani wypowiedz w 100%!
wyślij odpowiedź

Autor: Majka 15.04.2012 14:41  
Odp:Przedszkole Marchewkowe Pole
dzięki Pana wpisowi moje dziecko trafiło do tego przedszkola i jestem bardzo zadowolona, choć przez pół godziny nie mogłam tam trafić, bo tak jest schowane w środku osiedla, polecam wszystkim mamom, bo opieka nad dziećmi jest bardzo dobra i mnóstwo zajęć.
wyślij odpowiedź

Autor: Firma LeMiS 10.06.2012 19:49  
Pomoc dla Twojego dziecka LeMiS
Jeśli Twoje dziecko ma trudności w czytaniu, pisaniu, grafomotoryce, jest słabsze ruchowo - zapraszamy do nas - Firma LeMiS. Profesjonalna, indywidualna praca z Twoim dzieckiem pomoże mu odnaleźć radość uczenia :)
wyślij odpowiedź

Autor: Agnieszka P. 11.06.2012 23:28  
Miło nam poinormowac, że od 1 września 2012 roku zapraszamy do naszego kolejnego przedszkola na Woli Duchackiej - ul. Wspólna 46. Zapisy już rozpoczęte. Zapraszamy na www.przedszkolezyrafa.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Agata 13.06.2012 20:50  
Nowe ,wyjatkowe przedszkole w Krakowie
Ja rowniez chcialabym poindormowac,ze moja przyjaciolka od wrzesnia otwiera wyjatkowe przedszkole europejskie zlokalizowane na ul.ks.Meiera.W chwili obecnej trwaja prace wykonczeniowe, ale wszystkich chetnych zaoraszam na strone: http://przedszkole-behappy.pl . Jestem pewna ,ze drugiego takiego przemyslanego i wyjatkowego przedszkola nie ma w calym Krakowie:-)
wyślij odpowiedź

Autor: Monika 03.08.2012 22:48  
Dobre przedszkole w Skawinie i okolicach
Witam, poszukuję dobrego przedszkola dla mojej 3 letniej córeczki. Interesują mnie okolice Skawiny, Tyńca, ewentualnie Dębiniki, Ruczaj. Może mi ktoś polecić jakieś sprawdzone przedszkole?
wyślij odpowiedź

Autor: Karolina K. 07.08.2012 14:27  
Przedszkole koło Skawiny
Jeśli chodzi o Skawinę i okolice to z pewnością mogę polecić przedszkole, do którego aktualnie chodzi moja córka, a wcześniej chodził mój synek. Przedszkole mieści się w Tyńcu, nazywa się Bajkowy Ogród - przyjazna atmosfera, kreatywne pomysły opiekunek i przede wszystkim duuży ogród otoczony drzewami. Mieszkam w Skawinie, ale przejeżdżałam koło Tyńca jadąc do pracy, dlatego zdecydowałam się na to przedszkole. Nie żałuję, bo dzieci są bardzo zadowolone, a to jest dla mnie najważniejsze.
wyślij odpowiedź

Autor: Ew 04.09.2012 20:01  
Polecam przedszkole By Happy na Meiera
Jeśli ktos szuka ciepłej i fajnej atmosfery w przedszkolu,indywidualnego podejscia,duzej przestrzeni dla dziecka,ciekawie zaprojektowanej a takze zdrowych posiłkow to polecam,moj synek dopiero zaczyna i jest bardzo,bardzo happy a my z nim
wyślij odpowiedź

Autor: e.p.p 06.09.2012 19:35  
Odp:Nowe ,wyjatkowe przedszkole w Krakowie
przedszkole jest naprawde fantastyczne !!!! nasz synek tam chodzi,jest super pod kazdym wzgledem!!!!
wyślij odpowiedź

Autor: angelika miłaszeska 09.09.2012 22:20  
Jaś i Małgosia
Nie rozumiem negatywnych opinii o Prywatym Przedszkolu nr 4. Uważam, że nie powinno się umieszczać komentarzy "słyszałam", "podobno". żenada. Moim zdanie przedszkole jest fantastyczne (os. teatralne) kochane panie, śliczne sala, pycha jedzenie. Dziecko przeszczęśliwe. POLECAM Z CAŁEGO SERCA
wyślij odpowiedź

Autor: akademiausmiechu 13.09.2012 12:57  
Akademia Uśmiechu - Przedszkole, Prokocim, Kozłówek, Kurdwanów
Zapraszamy do Akademia Usmiechu!!!
Rejon Prokocim, Bieżanów, Kurdwanów, Kozłówek.

Akademia Uśmiechu zrodziła się z marzeń o najwyższej jakości edukacji i wychowania dzieci w wieku przedszkolnym. Została założona przez pedagoga, nauczyciela wychowania przedszkolnego.
Z założenia jesteśmy kameralnym przedszkolem o domowej atmosferze, w którym kładziemy nacisk na indywidualną pracę z dzieckiem, a naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie największą wartością jest dziecko.

Obok rodzinnej atmosfery i zabawy, integralnie ze sobą powiązane zadania z różnych obszarów edukacji efektywnie i skutecznie będą stymulować ogólny rozwój każdego dziecka, bo przecież przedszkole to właśnie początek edukacyjnej drogi.

więcej informacji:
www.akademiausmiechu.edu.pl
wyślij odpowiedź

Autor: agnieszka, nowak 17.09.2012 16:14  
Odp:przedszkole "Marchewkowe Pole"
http://www.przedszkola.edu.pl/krakow,przedszkola_prywatne_niepubliczne,82281.html

proszę przeczytać
wyślij odpowiedź

Autor: Mateusz K 15.11.2012 21:20  
Witam.
Polecam Niepubliczny Żłobek Bąbelkowo.
Tam jest odpowiednio wyspecjalizowana kadra.
Gdybyście Państwo chcieli się zapoznać z ofertą przesyłam link poniżej:

http://biznesoptima.pl/firma/niepubliczny-zlobek-babelkowo;25.html

A jeśli chodzi o mnie to w życiu nie spotkałem tak miłych i oddanych dzieciom ludzi jak tam.

Pozdrawiam.
wyślij odpowiedź

Autor: Happy Kids 28.01.2013 13:54  
Otwietam punkt przedszkolny
Witam Serdecznie. We Wrzesniu tego roku zamierzam otworzyc punkt rzedszkolny w okolicach Ruczaju. Zapraszam do pisania na maila. DLa zainteresowanych informacje : Dzieci w wieku 2-5 lat, czesne 600zl + angielski za darmo! Ponadto wiele roznorodnych zajec poza lekcyjnych, czynne 6.30-18 od poniedzialku do piatku, mozliwosc opieki nad dzieckiem w weekend. Wiecej informacji w mailu. Ilosc miejsc w grupie ograniczona do 12 dzieci.
wyślij odpowiedź

Autor: Happy kids 31.01.2013 16:01  
Otwieram punkt przedszkolny
Witam Serdecznie. Od Wrzesnia otwieram punkt przedszkolny dla dzieci w wieku 2-5 lat.
Czesne juz od 400zl miesiecznie! Dzielnica Ruczaj. Punkt bedzie otwarty od 6.30-18.00 od poniedzialku do piatku z mozliwoscia opieki nad dziecmi w soboty za dodatkowa oplata.
Wykwalifikowana miedzynarodowa kadra.
Wiele interesujacych ofert pomagajacych rozwinac umiejetnosci rozwojowe kazdego dziecka yoga, j. angielski, j.niemiecki, zajecia teatralne, basen, rytmika, mozliwosc stworzenia dzieciecego zespolu tanecznego. Punkt przedskzolny bedzie od opieka pedagogow oraz logopedy. Prosimy o zadawanie pytan pod mailem : happykidspunktprzedszkolny@gmail.com
wyślij odpowiedź

Autor: szczęśliwa mama 05.02.2013 20:10  
szczęśliwa mama
Polecam przedszkole Niedźwiadka Gruchatki w Nowej Hucie na ulicy Kaczeńcowej. Bardzo fajna atmosfera , miłe Panie oraz co najważniejsze dzieci są w małych grupkach i pod czujną opieką pań prowadzących grupę.
wyślij odpowiedź

Autor: Bright Child 14.02.2013 12:35  
PRZEDSZKOLE POLSKO-ANGIELSKIE - BRIGHT CHILD KRAKÓW
Witam
Serdecznie polecam Państwu przedszkole polsko-angielskie Bright Child na ul. Przemysłowej w Krakowie, w dzielnicy Podgórze. Teraz mamy promocję do końca wakacji - 500 zł za wpisowe (normalna cena 650 zł) oraz czesne 720 zł, zamiast 850 zł. Naszym mocnym punktem jest intensywna, indywidualna i skuteczna nauka języka angielskiego od małego z native speakerami.

Tutaj można zapoznać się z naszym programem nauczania >> http://brightchild.pl/Program_nauczania

Polecam :)

W razie pytań proszę się kontaktować na adres: tel. 882 019 252, mail: kontakt@brightchild.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Katarzyna K. 15.02.2013 18:48  
Na Przewozie Saskiej Lipskiej....
Tutaj w Krakowie brak czekolowiek - są tylko trzy przedszkola prywatne, dopiero luty a córeczki nigdzie nie zapisze bo już miejsca rezerwowe i szanse praktycznie żadne żeby się dostać...myślę, że rodziców z podobnym problemem bedzie wiecej..otwórzcie cos tutaj....
wyślij odpowiedź

Autor: Malwinka R. 18.02.2013 22:03  
Przedszkole na Podgórzu
Ja zapisałam swoje dziecko do przedszkola Bright Child :) Bardzo sympatyczne miejsce i właścicielka :) Widać, że przedszkole stawia na nowoczesne techniki nauczania, a w dodatku mam zapewniony monitoring internetowy, więc mogę swoje dziecko obserwować na bieżąco! Długo szukałam odpowiedniego miejsca dla mojego maluszka w okolicach Pogórza i to wydało mi się najbardziej wiarygodne, myślę, że to był dobry wybór.
wyślij odpowiedź

Autor: Misia 21.02.2013 09:49  
?
a dlaczego piszecie TYLKO o pzredszkolach prywatnych? TO nie ma już w Krakowie przedszkoli państwowych? Nie każdego stać na posyłanie dziecka do prywatnego, zwłaszcza jak ma więcej niż jedno. A konieć końcem, utrzymanie 1 dziecka w prywatnym, to stawka 3 w państwowym....
wyślij odpowiedź

Autor: Małgorzata 25.02.2013 11:38  
Witam,

Czy Pani dziecko chodzi do przedszkola Montessori na Bujaka?
Tez chce tam posłać swoje dziecko do przedszkola Montessori, byłabym wdzięczna za opinie na temat tego przedszkola.

pozdrawiam,
Gosia
wyślij odpowiedź

Autor: mama3 25.02.2013 11:40  
moze kiedys bylo OK ale teraz NIE POLECAM, NIE POLECAM
wyślij odpowiedź

Autor: Dariusz Dudziak 27.02.2013 00:25  
Odp:Odp:Odp:szukam dobrego przedszkola w Krakowie
Polecam pani Niepubliczne pprzedszkole zakładowe ArcelorMittal "Akademia Małych Pociech". Wspaniałe przedszkole pod kazdym względem - przede wszystkim nowe Na osiedlu Centrum A 14 w Nowej Hucie. Przedszkole zaczęło swoją działalność 1 września 2012 roku.
wyślij odpowiedź

Autor: Dariusz Dudziak 27.02.2013 00:27  
Niepubliczne Przedszkole Zakładowe ArcelorMittal "Akademia Małych Pociech" w Krakowie na os. Centrum A bl. 14
wyślij odpowiedź

Autor: mama 28.02.2013 14:59  
przedszkole happy kids na lipinskiego(ruczaj)
Witam!Bardzo prosze o opinie dotyczace tego przedszkola, chcialabym zapisac tam dziecko ale bedzie mi razniej jesli uslysze cos pozytywnego od rodzicow na temat tej wlasnie placowki.
wyślij odpowiedź

Autor: Renata Rolf 06.03.2013 20:41  
polecam Przedszkole Bajlandia (Kozłówek)
Bardzo polecam Przedszkole Bajlandia na ul. Stattlera 26, moje dziecko chodzi tam drugi rok i jestem zadowolona, opieka jak należy, jedzenie też, masa zajęć dodatkowych i wycieczek oraz najważniejsze: opłaty bardzo przystępne :D
wyślij odpowiedź

Autor: Ewa K. 09.03.2013 12:54  
Odp:polecam Przedszkole Bajlandia (Kozłówek)
Ja również bardzo polecam Bajlandię, synek chodzi od września 2012 roku i jestem wręcz zachwycona, dziecko rozwija się świetnie, fachowa opieka, wszystko w pełni profesjonalne
wyślij odpowiedź

Autor: Aga PP 19.03.2013 21:17  
Karmelkowy Zakątek - Punkt przedszkolny w Łagiewnikach
Szanowni Państwo,

We wrześniu rozpoczynamy działalność punktu przedszkolnego Karmelkowy Zakątek przy ul. Wąchały 7 (boczna od Faustyny). Oferujemy: małe grupy, wykwalifikowaną kadrę, zdrowe jedzenie, interaktywne wyposażenie sal, ogród, uprawy organiczne warzyw i owoców, hodowlę kwiatów, boisko i salę gimnastyczną, angielski na co dzień + dodatkowe zajęcia 2x w tyg, możliwość zapisania dziecka na francuski, włoski lub hiszpański, taniec, logorytmika, zajęcia artystyczne, opieka pediatry, lekarza rehabilitacji oraz stomatologa. Oprócz tego zajęcia dodatkowe: joga, taniec improwizowany, balet i inne. Zapraszamy na stronę www.karmelkowyzakatek.pl

PONADTO
Otwieramy również aktywną szkołę rodzenia wraz z zajęciami sportowo-relaksacyjnymi dla przyszłych mam oraz kobiet po porodzie!! Dostępne też będą zabiegi SPA oraz masaże dedykowane przyszłym i młodym mamom. Serdecznie zapraszamy od września!
www.cenrtumrodzinki.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Florentynna 27.03.2013 14:02  
właśnie, gdzie przedszkola w Płaszowie...
brakuje brakuje!!!!! kilka jest ale miejsc już brak..
wyślij odpowiedź

Autor: klauda 17.04.2013 19:12  
nie polecam przedszkola marchewkowe pole na kuznicy
wyślij odpowiedź

Autor: Krystyna 23.04.2013 14:26  
Ja polecam Kącik Świata na Wieczystej , duże sale wspaniałe Panie moje dziecko płacze w każdą sobotę bo przedszkole jest zamkniete. Placówka profesjonalnie przygotowana pod opiekę i naukę dzieci . Zaczynamy juz 3 rok i nie zamieniłabym na inne. Krystyna
wyślij odpowiedź

Autor: Małgosia 30.04.2013 12:30  
Szukam dobrego przedszkola w rejonie kURDWANÓW, ŁAGIEWNIKI
Co sądzicie o przedszkolu Beniaminek.
wyślij odpowiedź

Autor: Zadowolona Mama 06.06.2013 11:52  
Państwowe Przedszkole 79 na ul. Widok 23 - DĄBIE KRAKÓW - polecam
Cześć,
jesteśmy po 1 roku w tym przedszkolu i szczerze go polecam. Znakomity program wychowawczy, nauczanie. Masa odwiedzin różnych zawodów (np. straż miejska, policja), nadzorowane wycieczki, śpiew, kółko baletowe, wydarzenia rejestrowane kamerą - DVD pamiątkowe, zdjęcia, spotkania z rodzicami przy grilu itp. Do tego cena sensowna (ustalona przez odgórnie przez państwo). Pani dyrektor - rewelacyjna. Konkretna kobieta o bardzo dużych ambicjach i zdolnościach realizacji zakładanych planów. Dzieci zadbane, czyste, uczone dobrych manier oraz zachowania przy stole. Fajne optymalne grupy, ogródek, bezpieczne wejście, kolorowe zabawki, angielski, mnóstwo prac. Jako rodzic jestem maksymalnie zadowolona.
wyślij odpowiedź

Autor: Mateusz 07.06.2013 11:13  
Nowe Integracyjne Przedszkole w Krakowie
Szanowni Rodzice!

Jeżeli posiadacie dzieci w wieku 2,5 - 4 lat, także niepełnosprawne i chcielibyście zapewnić im wyspecjalizowaną opiekę, to mielibyśmy dla Was interesującą ofertę nowego Niepublicznego Integracyjnego Przedszkola "Przyjaciół Zig-Zaga".

Placówka rozpocznie działalność od miesiąca września 2013 r.
ZGŁOSZENIA DO 30 CZERWCA 2013 r.

W OFERCIE:

1. Placówka czynna od 6:00 - 18:00;
2. Realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej;
3. Rewalidacja Dzieci z Autyzmem, Zespołem Aspergera i Downa, z niepełnosprawnością intelektualną, wzroku i słuchu;
4. SI (sensoryczna integracja) w sali Doświadczeń Świata;
5. Biofeedback w celu wzmocnienia pamięci i koncentracji;
6. Opieka psychologiczna;
7. Opieka logopedyczna;
8. Język angielski;
9. Ceramika;
10. Gimnastyka korekcyjna;
11. Inne według oczekiwań rodziców;
12. Program rozwijania inteligencji wielorakich, na podstawie teorii Howarda Gardnera;

Dodatkowo możemy zorganizować całodobową opiekę weekendową.

Czesne: 450 złotych + 11 złotych dziennie wyżywienie (4 posiłki)

- Zapewniamy bezpłatny dowóz do przedszkola dzieci z niepełnosprawnością.

KONTAKT: 12 270 21 78, 534 184 271; e-mail: mwch@interia.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Jan Schulman 09.06.2013 23:09  
Ja polecma Ci 79 na Dąbiu, samorządowe ale klimat jak w prywatnym
wyślij odpowiedź

Autor: Rodzico 17.06.2013 22:55  
Opinia o przedszkolu a kuku
Przedszkole fajne grupy male p.kasia symatyczna , ale p.malgorzata to dramat brak kulturu Nie wiem jak taka osoba moze pracowac przyprowadza wlasne dziecko i je faworyzuje tak nie moze byc moje dziecko juz nie chodzi .
wyślij odpowiedź

Autor: Paweł 04.07.2013 00:29  
Przedszkole Ziarenko
Zapraszamy do Ziarenka

Otwieramy nową placówkę w Swoszowicach dlatego zapraszamy po bardzo promocyjnej cenie 290 zł na rok. Domowa ciepła atmosfera, dzieci nie chcą wychodzić do domu, tak jest w pozostałych Ziarenkach w Krakowie, gdzie nie ma już miejsc.
www.ziarenko.pl, 603646200
Zapraszamy
wyślij odpowiedź

Autor: Rozczarowany Rodzic 06.07.2013 12:49  
Odradzam Przedszkole Ziarenko w Skotnikach. Słyszałam o tym przedszkolu same superlatywy, więc zapisałam tam dziecko z entuzjazmem. Niestety, być może otwieranie nowych filii sprawiło, że zmieniły się akcenty i dobro dzieci zeszło na drugi plan, a bardziej liczy się zarobek. Indywidualne traktowanie dzieci to slogan aktualny tylko na stronie internetowej. Zaniedbania ze strony kadry i protekcjonalne traktowanie rodziców oraz bardzo słaby kontakt z dyrekcją, która nie stawia się na umówione spotkania i bardzo rzadko odbiera telefon sprawiły, że przenieśliśmy dziecko gdzie indziej, do naprawdę profesjonalnie prowadzonej placówki, gdzie jest pełna wspólpraca z rodzicami a dzieci czują się świetnie i jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni z tej decyzji. A z brakiem miejsc w Ziarneku to też nie do końca była prawda.
wyślij odpowiedź

Autor: Zadowolona 06.07.2013 13:11  
Happy World, ul. Obozowa
Bardzo polecam przedszkole językowe Happy World przy ul. Obozowej. Dzieciaki są tam otoczone życzliwością i naprawdę dobrą opieką, świetnie się tam czują. Poza tym jest to przedszkole językowe z prawdziwego zdarzenia.
wyślij odpowiedź

Autor: Niepubliczne Przedszkole Językowe For kids 17.07.2013 12:41  
Przedszkole Językowe For kids
Niedawno otworzyliśmy nowe przedszkole językowe na Ruczaju.
Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci w wieku od 2 do 5 lat do zapisania swoich pociech od września 2013 roku. Jeżeli przedszkole Twojego dziecka jest zamknięte na czas wakacji - możesz również skorzystać ze specjalnej sierpniowej rekrutacji (umowa do końca sierpnia, specjalna zniżka).

Pozdrawiamy,
kadra Przedszkola Językowego For kids

http://www.przedszkolewkrakowie.pl/zapisy/
http://www.przedszkolewkrakowie.pl/nasze_przedszkole/
wyślij odpowiedź

Autor: Kasia 22.07.2013 13:56  
przedszkole Happy Kids - NIE
nie polecam
mój syn chodził do niego rok, brak organizacji i poczucia bezpieczeństwa u dzieci. Syn mówił, że Panie cały czas krzyczą i szarpią dzieci
wyślij odpowiedź

Autor: Wladinia, Komorska 29.07.2013 23:54  
Przedszkole, które jest warte uwagi
Fajne Przedszkole Mali Artyści. Pochwaliło się w ubiegłą sobotę swoim dziełem, niesamowitymi dzieciakami i profesjonalnymi, pełnymi miłości nauczycielkami.
Na sobotnim spotkaniu zorganizowanym dla mieszkańców osiedla Fajny Dom zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne, utalentowane maluchy, które uczęszczają do w/w przedszkola.
Dzieciaki na prawdę boskie, przedstawienie rewelacyjne, a samo przedszkole cieszy się popularnością nie tylko na terenie osiedla.
wyślij odpowiedź

Autor: Rodzic 10.08.2013 10:31  
Odp:Odp:dobre przedszkole na os.Piastów w Krakowie
Witam, ja również jestem zadowolony z tego przedszkola, w tym roku moje dziecko idzie do szkoły. Będąc w przedszkolu miało bardzo dobrą opiekę i przygotowanie do szkoły. Pani z sercem podchodziła do pracy z dzieckiem i zawsze miała czas na rozmowę by wspólnie pracować nad prawidłowym rozwojem dziecka. Szczerze polecam!
wyślij odpowiedź

Autor: gosscc 12.08.2013 20:28  
Również odradzam Ziarenko. Kiedyś było to świetne przedszkole jeszcze gdy znajdowało się na Ruczaju ale teraz to pełna komercja i duże braki w kadrze.
wyślij odpowiedź

Autor: Aga 14.08.2013 20:27  
Przedszkole "Kasztanowy domek"
Każdym mamą polecam "Kasztanowy domek"
Posłałam mojego synka na okres wakacyjny w to miejsce i jest zachwycony. Szczerze mówiąc ciężko mi go stamtąd zabrać. Kadra jest świetnie wykwalifikowana, samo przedszkole jest nowoczesne, sterylne, bardzo czyste! Dużym plusem tego przedszkola jest również to, że w każdym momencie można dziecko zapisać (chyba, że nie ma miejsc), a na dodatek przyjmują 2 latki! Sama bałam się, że nigdzie mojego synka nie przyjmą do przedszkola bo ma 26 miesięcy, a tu proszę. Na prawdę POLECAM :)
wyślij odpowiedź

Autor: mama 17.08.2013 15:21  
czy może ktoś mi polecić przedszkole z okolic ruczaju albo woli duchackie?
szukam opini na temat przedszkoli z Ruczaju albo Woli Duchackiej? i aby cena była ok 450 zl za czesne. Dziękuję

wyślij odpowiedź

Autor: Agata Sz. 17.08.2013 22:58  
Odp:Odp:Przedszkole Ziarenko
a dlaczego nie polecasz?
wyślij odpowiedź

Autor: Kasztanowy Domek 20.08.2013 11:44  
Kasztanowy Domek - Przedszkole + Klub Malucha
Witamy serdecznie,

Kasztanowy Domek ma dla każdej mamy i jej pociechy złoty środek :)
U nas możesz zostawić pod świetną opieką swoją córeczkę lub synka.
Przedszkole przyjmuję od 2,5 latków wzwyż pozytywnych krasnali w każdym momencie roku - za 499 zł/ms (w cenę zostało wliczone ubezpieczenie zdrowotne, które jest ważne nawet poza przedszkolem!).
Posiadamy także Klub Malucha, gdzie możesz droga Mamo zostawić swój Skarb w wieku od 1,5 do 2,5 lat z młodymi, pełnymi energii, wykwalifikowanymi i kreatywnymi opiekunkami za 613 zł/ms (ubezpieczenie także wliczone w cenę).
Twoją pociechą możemy zaopiekować się nawet na parę godzin dziennie: wszytko znajdziesz tu -> www.kasztanowydomek.pl
Jesteśmy nowo otwartą placówka, ale za to z 3 letnim doświadczeniem (funkcjonowaliśmy przedtem jako Klub Malucha na al. Kasztanowej pod lasem Wolskim). Przedszkole jest wyremontowane, kameralne, przytulne, a przede wszystkim czyste i schludne. Znajdujemy się na Nowohuckiej 51a. Niech Was nie zmyli ta ulica, nasze przedszkole mieści się w głąb osiedla, jest tu cicho i bezpiecznie!
Każda mama może przed podjęciem decyzji posłania swojego dziecka do przedszkola czy Klubu Malucha przyjść i porozmawiać z właścicielką czy z opiekunkami. U nas każdy maluch ma 3 dniową, DARMOWĄ adaptację. Pozwól zdecydować swojemu dziecku czy mu się u Nas spodoba :)
Organizujemy wiele wydarzeń dla naszych podopiecznych, a także warto wspomnieć, że w dniu świeta każdego malucha zostają zorganizowane dla niego urodziny z bajkowym tortem i zabawą - a to wszytko bez żadnych opłat ze strony rodziców.
Nasza placówka oprócz zorganizowania dobrej zabawy dla dzieci, obowiązkowo organizuję zajęcia z angielskiego, rytmiki, plastyki jak i zwykłych przedmiotów edukacyjnych, aby Twoja pociecha mogła świetnie się rozwijać umysłowo i fizycznie.

Zachęcamy serdecznie do naszej oferty, wszystkich rodziców :)

Kasztanowy Domek
Kraków, ul. Nowohucka 51a
Telefon: 603 453 002, 505 795 600
E-mail: kontakt@kasztanowydomek.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Gosia L. 27.08.2013 17:19  
kasztanowy domek
czy są tu jakieś mamy których dziecko chodzi do tego przedszkola "kasztanowy domek"? troche zaspałam z naborem i zastanawiam się czy nie wysłać tam teraz mojej córki
wyślij odpowiedź

Autor: Aga 28.08.2013 23:39  
kasztanowy domek
Gosia, wyżej już pisałam o tym przedszkolu... przewin strone odrobine do góry i przeczytaj
wyślij odpowiedź

Autor: Gosia L. 29.08.2013 14:47  
przedszkole kasztanowy domek
dzięki Aga, nie zauważyłam wcześniej Twojej wiadomości. Mogłabyś coś jeszcze dodac na temat przedszkola? Zostajecie w tym przedszkolu na rok szkolny?
wyślij odpowiedź

Autor: Aga 30.08.2013 14:37  
kasztanowy domek
Zostajemy :) Nie mam żadnego powodu, żeby zmieniać przedszkole, szczególnie że synek dobrze się tam zaadaptował a ciocie bardzo mu przypadły do gustu. Wydaje mi sie, ze wszystko na temat tego przedszkola zostało już napisane. Nie wiem co mogłabym Ci jeszcze napisać. Ogólnie ładne, czyste przedszkole. jedzenie synkowi smakuje.Nie masz się czym martwić. Zapisuj córkę póki są miejsca
wyślij odpowiedź

Autor: Gosia L 31.08.2013 22:11  
kasztanowy domek
Dzięki Aga za informacje. Myśle, że już podjeliśmy decyzje o przedszkolu :)
wyślij odpowiedź

Autor: Mami 04.09.2013 12:25  
Chatka Niedzwiadka najlepsza!!!
Polecam Przedszkole na ul.Krawieckiej 18..
Wspaniały przyjazny dziecku klimat,profesjonalna kadra i pyszne jedzonko:)Moja 2,5 letnia Coreczka bardzo dobrze sie tam zaadoptowała choc jest dzieckiem niesmiałym i trudno jej nawiązywac szybko nowe znajomości.
wyślij odpowiedź

Autor: Katarzyna B. 19.09.2013 17:12  
Wolne miejsca w przedszkolu "Słoneczne Wzgórze" Nowa Huta , os. Kazimierzowskie
Przedszkole prywatne, szeroka oferta , sympatyczne panie, Nadal są wolne miejsca na rok 2013/2014
wyślij odpowiedź

Autor: zofija 19.09.2013 23:05  
Happy Kids kurdwanow
Po lekkich opoznieniach,przedszkole preznie dziala,a Karola chetnie tam przebywa,ma fajna ponia i kolezanki.jest szczesliwa. Naprawde polecam
wyślij odpowiedź

Autor: Piotr 24.09.2013 14:56  
Dla dzieci które się nie dostały lub potrzebne tylko kilka godzin dziennie za 250 pln
http://www.mdk-lotnicza.pl/konkursy/konkursy/2011-2012klub_przedszkole.jpg
wyślij odpowiedź

Autor: mama Kamili 25.09.2013 23:14  
Odp:przedszkole Happy Kids - tak
Moja Kami uczęszcza do tego przedszkola przez dwa lata. Happy kids ma monitoring aby móc śledzić co się dzieje na zajęciach... a o szarpaniu dzieci nie ma mowy. brzmi ten komentarz jak zlośliwa konkurencja
wyślij odpowiedź

Autor: paweł niewiadomy 07.10.2013 22:25  
Odp:Szukam dobrego przedszkola w rejonie kURDWANÓW, ŁAGIEWNIKI
W tym rejonie to tylko chatka niedźwiadka na ul. Krawieckiej 18. Córka chodzi tam do żłobka a syn do przedszkola, rewelacja dzieciaki same rano ciągną do przedszkola. Poza tym mają własny budynek, własną kuchnię przestronne sale, a dzieciaki uwielbiają panie zwłaszcza panią renię. Www.chatka-niedzwiadka.pl
wyślij odpowiedź

Autor: eliza 07.10.2013 23:04  
Odp:czy może ktoś mi polecić przedszkole z okolic ruczaju albo woli duchackie?
Na woli jest chatka niedźwiadka, na krawieckiej, ostatnio znalazłam, byłam ogladać i jest ślicznie, wszystko takie nowiutkie i kolorowe. Wprawdzie szukałam czegoś tanszego, ale zachorowałam na to przedszkole. Czesne koło 500, ale wszystko jest juz w cenie, wiec moze namówię męża...
wyślij odpowiedź

Autor: Katarzyna 08.10.2013 18:27  
Odp:Odp:Szukam dobrego przedszkola w rejonie kURDWANÓW, ŁAGIEWNIKI
Nowa otwarta placówka przedszkola Happy Kids przy ulicy Halszki ... moj syn bardzo szybko sie zaklimatyzowal.... wnetrza przepiekne polecam.
wyślij odpowiedź

Autor: Maria z Przedmieścia 09.10.2013 15:28  
Witam, jeśli chcesz dobrze wybrać dla swojej córki, która wydaje sie potrzebowac nieco bardziej indywidyalnego podejścia, to wybierz sie do przedszkola osobiscie i wypytaj o wszystko: przede wszystkim - ilośc dzieci w grupie - tylko gdy bedzie wystarczajaca ilosc pan na dziecko Twoja corka bedzie czuła sie bezpiecznie. Uważam, że prywatne przedszkola, gdzie sa jedynie 2 opiekunki na 20-25 dzieci to zwykła przechowalnia! W przedszkolu, gdzie chodziła moja córka w zeszłym roku (Fair Paly), dzieci w grupie maluchów było stanowczo za duzo! W starszakach tez było dużo, ale inaczej funkcjonuje 2,5 latek (np. miewa problemy z samodzielnym jedzeniem, ubieraniem), a inaczej bardziej samodzielny 4-5 latek. Moja coreczka nie chciała tam chodzic, rano codziennie był lament odkad tylko ubieralismy buty w domu. Dopiero po poł roku (!) była poprawa, ale wtedy musielismy sie przeprowadzic na wieś i dopiero gdy zmieniłam przedszkole przekonałam sie, że corka wychodzić z domu z ochotą. Teraz ma dużo zajeć na świeżym powietrzu i dalekich spacerów (w fair play jest jedynie mały plac zabaw, gdzie nie dociera słonce i nie ma mowy o przestrzeni do zabaw ruchowych), nie jest tak osowiała i zmeczona hałasem innych dzieci. Mam do siebie teraz żal, że nie posłuchałam wczesniej głosu rozsadku i zagłuszałam intuicję i posyłałam tam corke tak długo. Maluchow było tak dużo, że Panie nic a nic nie potrafiły powiedzieć o rozwoju indywidualnym, tylko jakies ogólniki, że zjadła/ spała, ale nie znały mojej corki, nikt z nią nie rozmawiał i Panie nie potrafiły (nie miały czasu), nawiązać z nią wiezi, tak bardzo potrzebnej małemu dziecku&#8230; Są przedszkola prowadzone przez ludzi z pasją i tych co lubią pieniądze. Wybierz się to placówki i sama oceń na co przedszkole kładzie nacisk. Nie daj się zwieźć ilości zajęć, bo nie tego potrzebuje małe dziecko, tylko uwagi opiekuna i bezpieczeństwa w srodowisku poza-domowym.
wyślij odpowiedź

Autor: Maria z Przedmieścia 09.10.2013 15:31  
W powyższym wątku miałam na myśli przedszkole Fair Play, a nie Paly, literówka jakas sie wkradła. Btw, podobno ta sama filia otwiera (lub otwarła już?) wiecej przechowalni dzieci...
wyślij odpowiedź

Autor: AniaK. 30.10.2013 12:06  
Chatka Niedźwiadka na Krawieckiej
Po informacji "elizy" gdzieś tam wyżej, skusiłam się podjechać na spacer z córką, żeby zobaczyć, córka ma 10 m-cy i po nowym roku planuję wracać do pracy, więc wstępny rekonesans w żłobkach robię. To co zobaczyłam to naprawdę ŁAAAŁ !! Przy wejściu recepcja (nie jakaś woźna, czy sekretariat), mówię, że chcę oglądnąć żłobek, telefon wewnętrzny na salę i pani schodzi do mnie, wystrój robi naprawdę wrażenie, wszystko takie nowoczesne, pani miła, konkretna, wszystko jak banku, albo nie wiem gdzie, po takim wrażeniu bałam się pytać o cenę, ale zważywszy na fakt, że nic nie trzeba przynosić, to całkiem nie dużo chcą. Obiecał sobie, że sprawdzę jeszcze kilka dla porównania, ale teraz wszyscy wypadają blado.
Jest tu ktoś kto posłał już tam dziecko i może coś powiedzieć? Albo polecić coś równie fajnego w okolicy Woli/Kurdwanowa, bo na razie to nic nie ma porównania, a trochę się nakręciłam i chcę mieć pewność.
wyślij odpowiedź

Autor: Antka 01.11.2013 19:56  
Przedszkole krakow
Ja też się wypowiem, bo szukam prywatnego przedszkola. I jestem mocno zdumiona jak słysze, że w grupie jest 25 osób (np. fair Play), a nawet 30!!! (Bajka) - bo w uzasadnieniu słyszę że te dzieci i tak non stop chorują ;-/ Przekomiczne...Jakby ktoś mógł polecić coś w Krakowie, koniecznie nie takie wielkie grupy, to będę wdzieczna..
wyślij odpowiedź

Autor: Edyta 05.11.2013 00:17  
żłobek + przedszkole Skotniki
szukam dobrego miejsca dla 2 synów: 6 miesięcy i 26 miesięcy z sensowną ceną. Mieszkam na Skotnikach. Chciałabym aby chodzili w jedno miejsce. Ważna jest dla mnie odpowiednia liczba Cioć, miła i kameralna atmosfera. Dobrym atutem jest język angielski jako "język wykładowy". Bardzo proszę o polecenie.
wyślij odpowiedź

Autor: wesoła mama 06.11.2013 20:08  
Polecem przedszkole Centrum Wczesnej Edukacji ul.Wandejska 4
Od tego roku posyłam swojego synka do tego przedszkola.W przedszkolu jest miło i kolorowo.Kadra fachowa, z super podejściem do dzieci.Widać że dzieci mają ciekawe zajęcia dydaktyczne(wszystko jest opisane na tablicy). Codziennie wywieszane są nowe prace dzieci i widać jakie mają postępy.Panie chętnie udzielają informacji o dziecku. Z zajęć dodatkowych jest rytmika i gimnastyka korekcyjna.Dzieci uczą się języka angielskiego i włoskiego. Mój syn jest tak zadowolony ,że ciągle mu mało pobytu w przedszkolu. Chwalę i polecam.
wyślij odpowiedź

Autor: Magdalena Cholewicka 17.01.2014 08:02  
Przedszkole Ziarenko w Krakowie! ul. Kozienicka 7
Ja mogę polecić (niepubliczne, ale bardzo dobre i nastawione na zadowolenie dziecka przedszkole). Wierz mi,że też miałam problem z dzieckiem. Strasznie obawiałam się rozstania w przedszkolu, no ale przedszkole zaproponowało mi świetną metodę... Przez jeden cały tydzień uczęszczałam do przedszkola z moim maluchem, dzięki czemu zaklimatyzowało się, a ja mogłam być spokojna, bo to był taki maleńki klucz do sukcesu. Kiedy nadszedł pierwszy dzień beze mnie - strasznie się martwiłam. No i fakt... mała płakała, ale tylko przez chwilę. Pani doskonale sobie poradziły.Z tego co wiem, to wystarczyło zainteresować moje dziecko jakąś ciekawą zabawką, a ono zapominało już o tym, że mnie nie ma :) Niepubliczne przedszkole Ziarenko uważam, że jest najbardziej optymalne i wychodzi naprzeciw potrzebom i dziecka i rodziców. Przedszkole jest doskonale dostosowane do potrzeb dzieciaków. Przedszkolanki kompetentne, indywidualnie podchodzą do każdego dziecka. Polecam!
wyślij odpowiedź

Autor: anna trojanowska 21.01.2014 17:21  
POLECAM PRZEDSZKOLE CHATKA NIEDŻWIADKA
Moje dziecko mimo tego że jest nie śmiałe i strachliwe,nie znając pań po paru minutach rozmowy i oglądaniu książeczek poszło za rączkę do sali jak gdyby nigdy nic,wiec byłam bardzo miło zaskoczona że nie płacze ale dla pewności sumienia stałam pod drzwiami i słuchałam co się tam dzieje po czym pani właściciel zaproponowała pójście do gabinetu i oglądnięcie na kamerach jak się zachowuje moje dziecko i co tam robi.Powiem szczerze że super sprawa jak dziecko mnie nie widzi a ja patrze na nie i widzę że żadna krzywda mu się nie dzieje wręcz jest bardzo zadowolone.Dlatego z czystym sumieniem i z szczerego serca polecam Chatkę Niedżwiadka na krawieckiej 18
wyślij odpowiedź

Autor: Weronika J. 22.01.2014 09:26  
Chatka Niedźwiadka Najlepsza!!!
Zgadzam sie z p.anną.Moja córeczka tez tam chodzi i uwielbia to Przedszkole:)Bardzo wysoki poziom i pełen profesjonalizm,a z tego co wiem to mają teraz promocje na wpisowe!
wyślij odpowiedź

Autor: Agnieszka Bojanowska 29.01.2014 14:27  
Odp:Przedszkole Ziarenko w Krakowie! ul. Kozienicka 7
Czy chatka niedźwiadka jest taka fajna? eh... musiałam stamtąd zabrać swoje dziecko, bo jemu osobiście się nie podobało, dopiero w Przedszkolu Ziarenko się zaklimatyzowało...
Więc nie wiem, czy to kwestia gustu dziecka, czy klimatu w przedszkolu, ale ja jednak polecam przedszkole Ziarenko.
Zresztą mnie osobiście, jako rodzice również ta placówka bardziej zadowala (nie mówiąc że Chatka Niedźwiadka jest jakaś zła - ale niekoniecznie dobra dla wszystkich) Pozdrawiam.
wyślij odpowiedź

Autor: Anula 04.02.2014 14:02  
Przedszkole Dzieciaki i My
Byłam ostatnio na dniach otwartych w przedszkolu na ul.Wodnej w Krakowie,miła atmosfera,byłam pod wrażeniem Pani przedszkolanki,która świetnie poradziła sobie z moim 2,5 letnim Krzysiem,polecam,
wyślij odpowiedź

Autor: aga 07.02.2014 17:44  
iskierka przedszkole
cCzy ktoś może podzielić się opinię na temat tego przedszkola na ul. Staffa? Chcę zapisać tam córkę ale nic nie wiem o tym przedszkolu?
wyślij odpowiedź

Autor: Iwona 17.02.2014 12:40  
Przedszkola Kraków Nowa Huta
Czy ktoś może podzielić się opiniami na temat przedszkoli w "starej" Nowej Hucie? Interesuje mnie Kraina Tęczy - os. Handlowe 3, Przedszkole nr 98 - os. Centrum B 11 i Przedszkole im. Janka Muzykanta nr 94 - os. Ogrodowe 3. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
wyślij odpowiedź

Autor: Katarzyna Niewiadomy 19.02.2014 23:13  
Odp:Odp:Przedszkole Ziarenko w Krakowie! ul. Kozienicka 7
Szanowna Pani Agnieszko, jako prowadząca przedszkole Chatka Niedźwiadka, uprzejmie proszę o nierozpowszechnianie tego typu nieprawdziwych wiadomości. Obie wiemy, że takiej sytuacji nie było. Jak do tej pory wszystkie dzieci, które pojawiły sie w naszej placówce uczęszczają tu nadal, ku naszemu wielkiemu zadowoleniu. Jeśli zależy Pani na promocji placówki proszę tego nie robić kosztem innych. Pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Autor: Nadia26 09.03.2014 16:25  
moje dziecko chodzi do polsko-angielskiego przedszkola bright child na przemysłowej. Pierwszego dnia córka była zestresowana, ale jak tylko weszła do środka to pod opieką Pań powolutku zaczęła się przyzwyczajać do nowego miejsca i zapomniała o tym, że mamusia musi ją zostawić. Teraz jak ją odprowadzam to widzę szeroki uśmiech na jej twarzy, a wieczorem słucham opowiadań o tym jakie fajne rzeczy robiła w przedszkolu. Niektóre zajęcia są naprawdę ciekawe. Niedawno dzieciaki miały warsztaty kulinarne z prawdziwym kucharzem i dietetykiem. Poprzez zabawę uczyły się zdrowego odżywiania :)
wyślij odpowiedź

Autor: Stacyjkowo 12.03.2014 19:39  
Nowe Niepubliczne Przedszkole STACYJKOWO w Mydlnikach!!!
Zapraszamy do nowego Niepublicznego Przedszkola STACYJKOWO w Mydlnikach przy ul.W.Weryhy-Darowskiego 18/1.
Atutem Przedszkola jest jego położenie, w pobliżu parku Jurajskiego, na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu.
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 2,5 do 5lat. Pracujemy przez cały rok! Informacje tel.697-500-085, www.stacyjkowo.edu.pl
wyślij odpowiedź

Autor: wianecek 13.03.2014 12:09  
przedszkole na przemysłowej
a ja mogę Ci bardzo polecić przedszkole na ul. przemysłowej 4. z opowiadań mojego synka wnioskuję, że atmosfera jest fajna i dzieciaki mają często ciekawe zajęcia "edukacyjne". poza tym moje dziecko zaczyna klecić ładne zdania po angielsku - to duży plus!
wyślij odpowiedź

Autor: małgosia j 18.03.2014 11:51  
Moim zdaniem Ziarenko w Krakowie
Moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola, jednym z głównych plusów jest to że ma aż trzy oddziały gdzie komu bliżej tam może zapisać swojego maluch. Jest tam wykwalifikowana kadra nauczycielska. Każdego dnia moje dziecko wraca wesołe i z pewną nauką do domu więc aby tak dalej a będzie miał dużo łatwiej w szkole podstawowej
wyślij odpowiedź

Autor: Olga Kamińska-Gebczyk 01.04.2014 21:14  
Zapraszamy do nas Stacyjkowo

Zapraszamy do nowo otwartego przedszkola STACYJKOWO, mieszczącego się przy ul.W.Weryhy-Darowskiego 18/1 Lu w Krakowie Mydlnikach tuż obok Bronowic, Woli Justowskiej. Wszystkie informacje znajdą Państwo na stronie www.stacyjkowo.edu.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Dora 14.04.2014 21:17  
Przedszkole Monssori
Myślę, że godne polecenia jest [url=http://www.montessori-house.pl]prywatne przedszkole w Krakowie na Ruczaju[/url] - Kraków Montessori House. Zapewnia wszechstronny rozwój dziecka w myśl idei Marii Montessori "Pomóż mi zrobić to samodzielnie". W przedszkolu proponują naukę języka angielskiego, prowadzą także autorski program rozwoju psychospołecznego dzieci. Przedszkole realizuje pełny program edukacji Montessori, czyli założenia programowe i administracyjne sformułowane przez Polski Instytut Montessori.
Więcej informacji można uzyskać pod adresem [url]www.montessori-house.pl[/url]
[url=http://www.montessori-house.p]Przedszkole Montessori Kraków[/url]
wyślij odpowiedź

Autor: Joanna D. 25.04.2014 00:35  
Opinia - Chatka Niedźwiadka
Koleżanka poleca mi wspominaną Chatkę Niedźwiadka na Krawieckiej, ma tam córkę w żłobku, jest zadowolona, ale szukam jeszcze info od rodzica jakiegoś przedszkolaka, ktoś pomoże? Wizualnie bardzo mi się tam podoba i mają swoją kuchnię, ale zastanawiam się jak jest z adaptacją, boję się, że będzie płacz i czarna rozpacz. Ktoś mi powie jak u nich wyglądała adaptacja? W miarę pilnie bo wiem, że dużo miejsc nie mają już.
wyślij odpowiedź

Autor: ania 29.04.2014 08:05  
Odp:Opinia - Chatka Niedźwiadka
Nie polecałabym zbierania opinii na tym forum, nic Pani się nie dowie, bo administartor kasuje negatywne opinie.
wyślij odpowiedź

Autor: a.t 02.05.2014 16:42  
Pani Joanno niestety z tego forum nic się Pani dowie. Swego czasu wystawiłem nieprzychylną opinię na temat jednego z przedszkoli w Krakowie ale administrator ku mojemu dziwieniu wykasował wpis. Zauważyłem że generalnie kasuje negatywne wpisy na tym forum. Jak widać wyżej zostawia tylko same pozytywny czyli tzw. propagandę sukcesu.

Jak widać jakie forum taki administrator, jakość = marna. Nie polecam Pani zdecydowanie tego forum. Jest po prostu nie opiniotwórcze.
wyślij odpowiedź

Autor: Alicja 07.05.2014 12:16  
W takim razie moja odpowiedź nie powinna być usunięta;) Nie wiem czy już Pani zdecydowała, czy nie, nie wiem czy jeszcze mają miejsca bo widzę, że dzieci przybywa, ale ja polecam. Chodzimy tam od marca, przedszkole robi wrażenie i nadal mnie w nim utrzymują. Z adaptacją dostosowali się do nas, najpierw posiedziałam w sali, później podglądałam na monitoringu, poszło gładko.
wyślij odpowiedź

Autor: mama 07.06.2014 14:33  
Odp:FAIR-PLAY
no niestety fair play nie jest przedszkolem najwyższych lotów. Właścicielki kierują sie tylko zyskiem. Beznadziejny kontakt z Rodzicami (tylko maile) Zajęcia dodatkowe bez żadnego planu,ma sie wrażenie iż ktokolwiek zostawi ofertę na biurku właścicielki ten może sobie coś w przedszkolu zorganizować. Moje dziecko już tam nie chodzi.
wyślij odpowiedź

Autor: Play 08.06.2014 21:24  
Odp:FAIR-PLAY
Wszystkie przedszkola sa dobre tylko matkom odbija.
wyślij odpowiedź

Autor: troooloolo 12.06.2014 15:47  
martwe forum
Beznadziejne jest to forum. mama zaraz komentarz zostanie skasowany, Play do Ciebie to samo.
wyślij odpowiedź

Autor: Angelika Kwita 18.06.2014 16:34  
Happy Kids
proszę o opinie, słyszałam już różne, że przechowalnia... monitoring to ściema nie ma więc nic się nie da zobaczyć...duże grupy i panie mało doświadczone czy to prawda?
wyślij odpowiedź

Autor: Iwona 23.06.2014 19:09  
Happy Kids Lipińskego Kraków
Czy ktoś może napisać jak jest w Happy Kids na Lipińskiego?
wyślij odpowiedź

Autor: mama 25.06.2014 12:37  
Odp:Happy Kids Lipińskego Kraków
Zależy, czego Pani oczekuje. Catering moim zdaniem bardzo dobry, choć od jednej z mam usłyszałam, że "za dużo słodkiego" (w ciągu całego tygodnia np. raz koktajl owocowy i raz bułka maślana...), panie bardzo sympatyczne. Duży plac zabaw, dzieciaki mają gdzie się wybiegać, dostęp do boiska, fajne wycieczki, teatrzyki i tp. Moja trzylatka zaadaptowała się bez jednego jęknięcia. Panie dość młode, ale fajnie sobie radzą z dzieciakami, nie raz "podsłuchałam" ich metody dyscyplinowania dzieci - bardzo spokojne, a bardzo skuteczne (rozmowa, paluszki na buźki, wesołe/smutne buźki, czarne kropki). Rano i popołudniami, podczas swobodnej zabawy grupa jest mieszana wiekowo, po obiedzie maluchy leżakują. Inni rodzice też - z tego, co wiem - są zadowoleni, choć słyszałam też opinię, że "coś kiepsko z tym angielskim". Sęk w tym, że ja osobiście nie oczekuję przygotowania dzieciaka do FCE w wieku pięciu lat, tylko dobrej zabawy, zainteresowania światem, rozwijania i pielęgnowania chęci i predyspozycji do przyszłej nauki. Dzieci wykonują sporo prac plastycznych, jest logopedia, zajęcia muzyczne. Moim zdaniem jest naprawdę fajnie - polecam z czystym sumieniem.
wyślij odpowiedź

Autor: Karolina Musiał 29.06.2014 22:36  
Przedszkole Olimpijskie Niepołomice
polecam Olimpijskie w Niepołomicach. Właśnie zapisaliśmy córkę. Po przebojach w innych przedszkolach mam nadzieję, ze wreszcie trafiło nam sie jakieś sensowne. Mają strasznie szeroką ofertę zajęć dodatkowych i poki co wszystko w ceni czesnego. Fajny budynek, wszystko nowe. Właścicielki sa ok, dyspozycyjne. Centrum Niepołomic. Przerabialiśmy wczesniej kilka przedszkoli w Krakowie i nigdzie nie było takiej przestrzeni. Jest tenis, szkółka narciarska i balet. Bedę informowac na bieżąco.
wyślij odpowiedź

Autor: ELA 30.06.2014 17:20  
ul.saska
Witam. Czy ktos może podzielić się opinią o przedszkolu samorządowym na Saskiej? Przedszkole na Koszykarskiej zamykają i szukam innego w tej okolicy. Proszę o pomoc
wyślij odpowiedź

Autor: Agnieszka 08.07.2014 11:37  
przedszkole przy SCKM w Krakowie
Bardzo polecam przedszkole przy Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie, ul. Dietla 53 Zajęcia super, nie jest to typowe przedszkole bo zajęcia są od 9 - 14, ale super atmosfera i przede wszystkim cena... 100 zł miesięcznie
wyślij odpowiedź

Autor: Krystyna 24.07.2014 14:21  
Odp: Przedszkole Kącik Świata WIECZYSTA
Dla mam w tej okolicy ja polecam to przedszkole chodzilam z synem 4 lata i nigdy sie o niego nie martwilam wiedzialam ze jest pod dobra opieka i naprawde niezle jest przygotowany do szkoly posylam teraz tam mlodsza córke bo otworzyli sale żłobkową od 1,5 roku . W okolicy mamy sa bardzo zadowolone nawet jak chodze do fryzjera czy na plac zabaw to słysze ze tez są bardzo pozytywne opinie. Cena przyzwoita nie wyciagają od Rodziców co tydzień na coś pieniędzy tylko dużo sami pokrywają. Krystyna
wyślij odpowiedź

Autor: Barbara 26.07.2014 15:57  
Przedszkole Bajeczna Kraina os.Na Stoku ul. Wł.Jagiełły cena od 320 zł
Witamy , zapraszamy do naszego małego przedszkola znajdującego się przy ul. Wł. Jagiełły 26,os.Na Stoku - przedszkole nasze to jedna grupa dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki na stronie www.bajeczna-kraina.eu. Mamy jeszcze kilka miejsc na nowy rok szkolny 2014 / 2015. Koszt do 5 godzin 320 zł, koszt całodzienny 380 zł + 11 zł wyżywienie śniadanko + obiad i podwieczorek. Zapewniamy opiekę od godz. 6.30 do 17.00 bądź na godziny lub w wybrane dni tygodnia ( do uzgodnienia )Oferujemy pakiet zajęć wliczony w koszt miesięczny: plastyka, rytmika, bajkoterapia, zajecia jezykowe. Dodatkowo zajęcia: z ceramiki bądź zajęcia z logopedą. Stworzyliśmy bezpieczne warunki do nauki jak i do swobodnej zabawy w gronie rówieśników. Dzięki temu, że tworzymy małą grupę dzieci możemy wykonywać prace, o których nie można pomyśleć w większych placówkach. Każdy maluszek jest pod stałą opieką wykwalifikowanej kadry. Nie ma czasu na smutne chwile bez mamy i taty.
Jeśli są Państwo zainteresowani gorąco zapraszamy tel: 790 299 056.
wyślij odpowiedź

Autor: Mamuśka 15.08.2014 11:38  
FAIR PLAY SZUWAROWA
Mnie się podoba przedszkole FAIR PLAY przy ul. Szuwarowej. Grupy są kameralne (wcale nie tak duże)- ok.10 dzieci w grupie, w maluszkach do 15 dzieci. Mój synek uczęszcza do maluszków- grupę prowadzi teraz chyba p. Natalia- muszę powiedzieć, że jestem bardziej zadowolona niż w przypadku poprzedniej wychowawczyni. Pani zawsze miła, uśmiechnięta, ma dużo do powiedzenia na temat dziecka - wygląda na to, że się maluchami interesuje i zawsze komunikuje o jakichkolwiek problemach związanych z dzieckiem. Umie też dostatecznie pochwalić, co się rzadko zdarza, bo wcześniej tylko słyszałam skargi... Szczerze polecam :)
wyślij odpowiedź

Autor: Anka 15.08.2014 12:54  
Odp:FAIR PLAY SZUWAROWA
A nam nie podoba się Fair Play - bo już sama nazwa oszukuje - skąd wziął się Fair Play na Szuwarowej - czy inni Rodzice wiedzą jak "przejął" poprzednie przedszkole?....
Przedszkola, które "przejmują" inne w sposób nie fair play niestety moga skończyć podobnie jak przejęte....
wyślij odpowiedź

Autor: K. F. 16.08.2014 09:26  
FAIR PLAY SZUWAROWA
Ja posłałam synka do tego przedszkola na Szuwarowej ok.3 mce temu. Muszę powiedzieć, że jak na razie... podoba mi się. Synek chodzi do maluszków i szybko się zaadaptował. Lubi tam chodzić, a panią zawsze wita z uśmiechem. To chyba oznacza, że lubi tam chodzić.
wyślij odpowiedź

Autor: mama 16.08.2014 16:33  
fair play szuwarowa
A jak zostało przejęte to przedszkole??? Wcześniej tam było Domowe Przedszkole i moja córka tam uczęszczała. Z tego co nam mówiono, to deweloper nie przedłużył z nimi umowy i się przenieśli... Teraz córka chodzi do Fair Play i jestem zadowolona. Dużo fajniejszych zajęć...
wyślij odpowiedź

Autor: Klara 21.08.2014 11:09  
Polecam "Pędzelek i Nutkę " przy Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży. Tani bo jedyne 100 zł, od 9-14 tak było. Fajne miejsce
wyślij odpowiedź

Autor: ziuta 21.08.2014 11:10  
Witam, chciałabym Ci polecić Klub Pędzelek i Nutka,
na Dietla, pracują tam fantastyczne Panie, ja też miałam takie problemy ze swoją córeczką, nie mogła się zaadaptować w normalnym przedszkolu, po zmianie przedszkola wszystkie problemy się skończyły, dzieci uwielbiają tam chodzić na zajęcia, tam jest trochę inaczej niż w innych przedszkolach, Klub podlega SCKM, (młodzieżowy dom kultury), oni teraz chyba zmienili nazwę, zajrzyj na ich stronę. Pozdrawiam Ewelina
wyślij odpowiedź

Autor: mama 25.08.2014 14:57  
mama
też polecam klubik Pędzelek i Nutka na Dietla (teraz jakaś inna nazwa)ale informacje można znaleźć na stronie SCKM sckm.krakow.pl/
wyślij odpowiedź

Autor: na szczęście już była mama dziecka z Happy Kids 30.08.2014 15:22  
Odp:Happy Kids
Niestety to prawda - tylko trzeba dopytywać rodziców z okolicy, bo wszystkie negatywne posty dotyczące Happy Kids /a było ich naprawdę baaaaaaaaaaardzo dużo/ są dosyć szybko usuwane.
Zdecydowanie nie polecamy Happy Kids.
wyślij odpowiedź

Autor: Basia 01.09.2014 20:05  
Safari
Bardzo polecam Przedszkole na Kurdwanowie Safari. Moje dziecko chętnie chodzi nie tylko ze względu na zwierzątka, które tam się znajdują ale również ze względu na szereg zajęć i miłą atmosferę, którą tworzą Pani Jadzia i Pani Asia. Na wyróżnienie zasługuje także wyposażenie Przedszkola. Polecam każdemu rodzicowi, który zastanawia się nad wyborem odpowiedniego Przedszkola.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####   #######   #####   ####### 
 #     #  #        #     #  #    #  
       #  #        #            #   
  #####   ######   ######      #    
       #        #  #     #    #     
 #     #  #     #  #     #    #