MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE

Forum > ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE > klub malucha w szczecinie
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Katarzyna Korasiak 02.01.2009 13:03  
klub malucha w szczecinie
Witam, Chciałabym otworzyć prywatny klub Malucha w Szczecinie -
opieka nad dziećmi w
wieku 0,5- 3 lat. Uprzejmie proszę o sugestie: czy jest
zainteresowanie ze
strony rodziców taką inicjatywą w Szczecinie ? Czego mamy oczekują
od
takiego klubu? co ma dla matek największe znaczenie: lokalizacja?
godziny
działania? wyżywienie? rodzaj zajęć prowadzonych z dziećmi?
wyślij odpowiedź

Autor: Kamilla Juchnicka 27.01.2009 10:45  
Odp:klub malucha w szczecinie
witam!!!!
Moj synek ma 2,5 lat szukałam długi czas takiego miejsca w Szczecinie jak klub malucha i niestety nie ma takiego miejsca w Szczecinie.Dla mnie osobiscie najwazniejsze jest bezpieczenstwo i kompetencje. Widziałam duzo miejsc gdzie jest brudno i niebezpiecznie. Cudowne miejsce dla dziecka znalazłam bedac u rodziny na wakacjach w Zielonej Gorze.Moj synek chodził tam codziennie na 2 godziny przez miesiac, ja mogłam bawic sie z nim, badz zostawic go pod opieka pani przedszkolanki( rodzic w tym czasie moze wypic kawke w mini kawiarence klubowej i porozmawiac z innymi mamami majac cały czas dziecko na oku)polecam ich strone www.tuptup.com.plpolecam lokalizacje Gumience w tej okolic a mieszkam na Warzymicach nie ma nic takiego,a zapotrzebowanie jest duze. Pozdrawiam i prosze o kontakt jak juz Pani otworzy Kamelia3-32@02.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Joanna Staniszewska 28.01.2009 11:41  
kluba malucha
Witam,

Również jestem zainteresowana. Nie spodziewam się, żeby córeczka dostała się do żłobka, a opiekunkę wykluczam. Pyta Pani co jest ważne: elastyczne godziny, prowadzone zajęcia i wyżywienie skonsultowane z odpowiednimi osobami. Szczerze - to sporo osób z moich znajomych poszukuje takiego miejsca. Lokalizacja nie ma znaczenia.Moja praca to kilka godzin dziennie, więc klub byłby odpowiedni. Również proszę o kontakt, moje namiary: j.staniszewska@jedyna.com
wyślij odpowiedź

Autor: Kamila 04.02.2009 18:28  
KLUB MALUCHA SZCZECIN
Witam,
moja córeczka ma 15 miesięcy i również poszukuje takiego klubu, niestety w Szczecinie jest cięzko. Gumieńce to rzeczywiście bardzo dobre miejsce, (jestem spoza Szczecina) i osobiście znam kilka mam które pracują na pół etatu lub w niemormowanym czasie pracy i pilnie szukają takiego miejsca. Ważne jest bezpieczeństwo, miła rodzinna atmosfera. Ja również proszę o kontakt kmwk@interia.pl. Pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Autor: Małgorzata 25.05.2009 16:54  
Kraina Zabawy i Nauki - opieka nad dziećmi
Witam wszystkie mamy:)
właśnie niedawno otworzyłam swoją wymarzoną "opiekę nad dziećmi" od 2 do 5 lat:)
zapraszam do zapoznania się z ofertą
na www.opiekanaddziecmi.szczecin.pl
lub 694489987
pozdrawiam
Gosia
wyślij odpowiedź

Autor: Ola Zdanowicz 16.06.2009 10:19  
witam, jestem mamą 14-miesięcznego szkraba, szukam opieki nad nim od września; jestem zainteresowana! proszę o informacje bliższe na mojego maila
wyślij odpowiedź

Autor: Ewelina 22.06.2009 15:40  
Tego szukam
Witam. Mam 4-miesięczną córeczkę i jestem zainteresowana jej uczestnictwem w Klubie Maslucha (oczywiście gdy skończy pół roku). LOkalizacja : Gumieńce lub okolice, godziny otwarcia od 6.30 do 20.00. Profesonalny personel (po pedagogice),wyżywienie, zabawy edukacyjne. Wolę takie miejsce niż opiekunkę, gdyż tu dzieci szybko się socjalizują a przez to szybciej i lepiej rozwijają. Jeżeli taki klub powstanie to proszę o info: ewelina_borek@poczta.onet.pl, tel. 0504639530
wyślij odpowiedź

Autor: Marzenna Zaremba 25.06.2009 10:28  
Odp:Odp:klub malucha w szczecinie
Witam, od maja uruchomiliśmy klubik malucha na warszewie. Przyjezdzają do nas dzieci z centrum oraz z Podjuch i ze Słonecznego.Przyjmujemy dzieci od pół roczku do trzech lat.Kontakt email niania.klubik@onet.eu lub tel kom 790840692 lub 792009307.
wyślij odpowiedź

Autor: Magdalena 24.07.2009 14:36  
klubik na prawobrzeżu Szczecina
Uprzejmie proszę o informację, czy jest jakiś dobry i sprawdzony klubik na prawobrzeżu dla dzieci również poniżej trzeciego roku życia. (zajęcia edukacyjne a nie tylko opieka)
wyślij odpowiedź

Autor: Małgorzata 21.08.2009 00:03  
Akademia Malucha Micado- bezplatne zajecia pokazowe
Zapraszam wszystkie dzieci od 2 lat do Akademii Malucha Micado na zajęcia rytmiki, tanca, plastyki lub gimastyki korekcyjnej. Najbliższe bezplatne zajęcia pokazowe odbędą sie 25 oraz 28 sierpnia. Podaję stronke: www.micado.pl
wyślij odpowiedź

Autor: maria, karol 25.08.2009 20:40  
Odp:klubik na prawobrzeżu Szczecina
klubik malucha zajęcia umuzykalniające, ruchowe, na prawobrzezu.owszem jest znam taki w klubie osiedlowym"Dąb" ul. Rydla 93. gg 10458169 lub tel.517407622
wyślij odpowiedź

Autor: mariazo 13.09.2009 11:43  
Os.Słoneczne w klub"Dąb" na Rydla jest klubik Malucha.
wyślij odpowiedź

Autor: elżbieta Antoniak 22.09.2009 11:53  
Ja prowadzę dziecko do prywatnego przedszkola w centrum, na Pocztowej, Myslę że podtawą w tej kwestii jest opieka całodzinna i profesjonalna, ważne żeby dziecko się tam dobrze czuło i chętnie tam zostawało. Ja polecam to przedszkole bo się sprawdza i jest najtańsze w Szczecinie. Powaznie 600 zl z możliwością negocjacji godzin- bomba. Przeszkole Wiolinek jest muzyczne i ma nauczucieli muzyki na wysokim poziomie. To chyba najważniejsze , żeby zapewnić dziecku dobry start. W razie czego pod tel do nich 0693253391
wyślij odpowiedź

Autor: małgosia 29.09.2009 17:35  
Akademia Malucha Micado (rytmika dla dzieci od 2 lat)- filia w Zdrojach
Od polowy października ma ruszyc filia Akademii Malucha Micado gdzie odbywają sie zajecia rytmiki, plastyki dla dzieci od 2 lat
www.micado.pl
wyślij odpowiedź

Autor: mama 02.10.2009 14:15  
mama
Nie polecam nikomu Klubu dla dzieci Stonoga w Szczecinie.
wyślij odpowiedź

Autor: Basia 10.10.2009 23:45  
Gumieńce - klub malucha
Widze że duże zainteresowanie klubem malucha jest na Gumieńcach.Nie dawno pewna pani założyła taki klub "Malwa"na Gumieńcach jednak nie było dużego odzewu pomimo iż opieka nad dzieckiem i miejsce było super,schludne w nowym budownictwie, bezpiecznie,polecam ten klubik chociaż nie wiem czy jeszcze sie tam znajduje.Byłam z niego zadowolona a dziecko z miłą chęcią zostawało,oto adres www.przedszkole-malwa.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Ewa 12.10.2009 20:36  
klub
Chciałam się dołączyć tu do pani która nie poleca Klubu Stonoga w Szczecinie. Ja również nie polecam mój syn był tam 2 dni i zabrałam go z tego klubu. Moim zdaniem mają tam nauczycieli bez kwalifikacji. Rodzice powinni sprawdzać czy nauczyciele mają skończone studia pedagogiczne wczesno szkolne i przedszkolne bo moim zdaniem nie mają! Do tego moim zdaniem klub jest zaniedbany i brzydki. Nie polecam.
wyślij odpowiedź

Autor: Joanna Chlebosz 19.10.2009 10:06  
Klubik przedszkolaka ZUZANKA
Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci w wieku od 2 do 4 lat do zapoznania się z oferta.
ZUZANKA mieści się w Szczecinie(Warszewo) przy ul. Morenowej 22. Więcej informacji uzyskać mogą Państwo pod numerem telefonu 790-619-365.
Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.klubikprzedszkolaka.pl

Serdecznie pozdrawiam, Joanna
wyślij odpowiedź

Autor: Agata 27.10.2009 15:30  
Klubik w Dąbiu
A ja chciałam polecić KLUBIK w Dąbiu.Moja córcia chodzi tam już drugi rok-jest szczęśliwa i wspaniale się rozwija,a i my jesteśmy bardzo zadowoleni:)!Dzieci mają profesjonalną opiekę pedagogiczną,rytmikę,angielski a od tego roku doszła gimnastyka korekcyjne i logopeda.
Gorąco polecam!!!
Podaję adres:www.klubik-szczecin.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Anna, Wioletta 02.11.2009 19:34  
Klub Malucha "Radosny kącik"
Zapraszamy serdecznie do klubu malucha "Radosny kacik" na ulicy Kruczej dla dzieci w wieku 2-5 lat.Tworzac "Radosny Kacik"postanowilysmy wykorzystac najlepsze wzorce.Chcemy postawic na edukacje,rozwoj emocjonalny i manualny dzieci i zerwac z tradycyjnym charakterem nauki.Pracujemy z pociechami w malych,kilkuosobowych grupach.Praca z dziecmi i dla dzieci to nasze powolanie,dlatego w "Radosnym Kaciku" panuje ciepla,rodzinna atmosfera.Oferujemy dzieciom nowy,w pelni bezpieczny dom z ogrodkiem.Zapewniamy bogata oferte zajec dodatkowych w cenie czesnego:nauka jezyka angielskiego z elementami zabawy,zajecia ruchowo-taneczne,plastyczne,kacik malego czytelnika.Czas pobytu dziecka dostosowany jest do potrzeb rodzicow.
Serdecznie zapraszamy.tel. 604511499
wyślij odpowiedź

Autor: jaworska izabela 04.11.2009 23:15  
Odp:mama
To jakies brednie mój syn chodził 3 lata do Stonogi i był bardzo szczesliwy obecnie jest w pierwszej klasie , z opini pani z zerówki stonoga bardzo podniosła poziom nauczania . Co do nauczycieli całe serce oddaja dzieciom . Powstało kilka placówek tego typu na warszewie a w stonodze ciągle jest komplet . Może pani to konkurencja Stonogi po drugie co mozna powiedziec po dwóch dniach ale w końcu z jakiegoś powodu pani zapisała dziecko wiecej na www.akademiaprzedszkolakastonoga.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Radek 05.11.2009 19:03  
odp. mama
to jakaś bzdura oceniać po dwóch dniach pobytu dziecka placówkę a zwłaszcza ingerowac w kompetencje i wykształcenie nauczycieli!!! Chyba z ulicy nie przyszli i nie uczą dzieci. poza tym od trzech lat ciężko jest tam znaleźć miejsce i trzeba zapisywać dziecko z dużym wyprzedzeniem.To świadczy zarówno dobrze o placówce jak i o wychowawcach. Poza tym dlaczego zapisała pani tam dziecko? I bardzo proszę o wyjaśnienie co to znaczy brzydki i zaniedbany? Moje dziecko chodzi tam trzeci rok i NIGDY nie zamieniłbym go na inne przedszkole
wyślij odpowiedź

Autor: Mama przedszkolaczka 15.11.2009 17:25  
Akademia Małego Montessorka
Znajoma zamierza założyć klub przedszkola i grupę żłobkową. Podaje link ze szczegółami: http://montessorki.phorum.pl/viewtopic.php?t=1
Poczytajcie :) Podzielcie się komentarzem.
Ja na pewno zapisze tam swoje dziecko!!!!
Pozdrawiam wszystkie mamy :)
wyślij odpowiedź

Autor: Agnieszka 17.11.2009 11:33  
KLUB TYGRYSEK - Bezrzecze
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 2 do 5 lat do nowo otwartego Klubu Przedszkolaka "TYGRYSEK" przy ul. Górnej 18 na Bezrzeczu. Więcej informacji na www.klubtygrysek.szczecin.pl lub 608-377-372
wyślij odpowiedź

Autor: Alicja 18.11.2009 22:28  
Klub malucha
Mój 10-cio miesięczny synek chodzi do Bajolandii na ul. Okrzei na Pogodnie. Placówka otwarta została dwa miesiące temu i na razie jest mało dzieci. Dzięki temu nowe dzieci łatwo się aklimatyzują. Na razie takich maluszków jest 4 albo 5 i wiem, że jeszcze są miejsca.
wyślij odpowiedź

Autor: joanna solis 30.11.2009 19:45  
klub rodzica
Ja stworzylam cos bezplatnego dla rodzicow i dzieci w Szczecinie. Oto moja strona: www.klub-rodzicow.prv.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Agnieszka Fal 02.01.2010 13:06  
Leśne Krasnoludki
W Mierzynie jest od niedawna fajny klubik czynny całą dobe.
Fajny,bo mogą przyjechać po malucha.
Przyjmuja dzieci juz od 4 miesiaca
wyślij odpowiedź

Autor: mama skrzatka :)) 06.01.2010 09:50  
Chatka Skrzatka
długo szukałam fajnego miejsca dla mojej córci i znalazłam bardzo mi się tam podoba no i przede wszystkim córcia jest zadowolona. Klub jest na Bezrzeczu przy ul. Zaściankowej 7, niedawno otwarty więc narazie jest kameralnie ale jest duzo zabawek, córcia chwali jedzonko i wydaje mi sie że panuje tam taka doowa atmosfera. Polecam wszystkim.
mogę nawet podać nr tel: 693-113-677
wyślij odpowiedź

Autor: Paulina Szpak 12.03.2010 09:52  
Akademia malucha "Świat małych odkrywców"
Serdecznie zapraszam do nowo otwartej Akademii Malucha w Zdrojach na zajęcia:
- muzyczno - ruchowe,
- plastyczne,
- teatralne,
- ogólnorozwojowe

Dzieci w wieku 1,5 r. oraz ich rodziców zapraszamy na zajęcia z Ruchu Rozwijającego prowadzonego metodą W. Sherborn.

Dla dzieci nie uczęszczających do przedszkola zapraszamy na zajęcia przedpołudniowe w godz. 8:00 – 13:00. Mamy bogatą ofertę zajęć.

Zajęcia prowadzone są w małych, max. 8 osobowych grupach, przez wykwalifikowaną kadrę, lubiącą pracę z dziećmi.

Atrakcyjne ceny już od 10zł !!! Pierwsze zajęcia są bezpłatne.
Więcej na www. akademiamalucha.net
tel. 509-654-047

wyślij odpowiedź

Autor: Agata 15.03.2010 13:41  
Bajolandia Prywatna Opieka nad dziećmi
Oferujemy:
- opieka nad dziećmi w wieku od 8 m-cy
- opieka miesięczna (karnety)
- opieka na godziny
- opieka wieczorna i nocna
- organizacja przyjęć okolicznościowych dla dzieci
ul Okrzei 69/1 Szczecin Pogodno

Więcej szczegółów na stronie www.bajolandia.com.pl
oraz pod nr tel. 91 487 00 01

wyślij odpowiedź

Autor: "Mądra Główka" 11.05.2010 17:51  
Centrum Edukacji i Rozrywki "Mądra Główka" na oś. Bukowym
Centrum Edukacji i Rozrywki "Mądra Główka" rozpoczęło swoją działalność na oś. Bukowym. Uczestniczące w "Zajęciach przedszkolnych" dzieci realizują założenia programowe ustalone na drugi już miesiąc nauki i zabawy. Zajęcia obfitują w prace manualne, każdego dnia dzieci poznają nowe zagadnienia i nowe techniki plastyczne. Zajęcia przedszkolne obejmują również codzienną naukę jęz. anielskiego - prowadzi je wykwalifikowana i sympatyczna pani lektor.

Dużym zainteresowaniem wśród dzieci i ich rodziców cieszą się popołudniowe "Zajęcia dodatkowe". Maluszki chętnie uczestniczą w 45-minutowych zajęciach muzyczno - ruchowych (Edukacja przez ruch"), natomiast starsze dzieci, w trwających 1,5h "Zajęciach artystycznych", z pasją oddają się tworzeniu niezwykłymi technikami plastycznymi.
Twórcze działania towarzyszą również uczestnikom przyjęć urodzinowych organizowanych w "Mądrej Główce".
Oprócz dobrej zabawy, każdy scenariusz "Twórczych Urodzin" zawiera elementy edukacyjne - prezentacje multimedialne oraz ciekawe informacje związane z tematem przewodnim urodzin. Pomysłowość jubilata oraz jego gości zostaje poddana próbie podczas wykonywania oryginalnych prac (np.:budowa kosmicznego wahadłowca, zaprojektowanie pterodaktyla).

Centrum Edukacji i Rozrywki "Mądra Główka"
ul. Seledynowa 85 (budynek ADM "Dąb")
70-781 Szczecin
tel. 601 80 70 66
www.madra-glowka.pl

Zapraszamy na "Zajęcia przedszkolne":
dzieci w wieku 2 - 5 lat
pn - pt (godz. 8.00 - 13.00)

Zapraszamy na zajęcia "Edukacja przez ruch":
dzieci w wieku 1,5 - 3 lat
pn (godz. 16.30 - 17.15)

Zapraszamy na "Zajęcia artystyczne"
dzieci w wieku 4 - 6 lat
pn (godz. 17.30 - 19.00)
wyślij odpowiedź

Autor: Zielona Chatka 12.05.2010 18:02  
Nowe przedszkole na Gumieńcach - Zielona Chatka!
Już od września zapraszam wszystkie dzieci od 2 do 5 lat do nowo otwieranego przedszkola na szczecińskich Gumieńcach. Bliższe informacje:tel. 609 54 19 09, e-mail zielonachatka17@wp.pl
wyślij odpowiedź

Autor: a.m. 12.05.2010 19:41  
Niepubliczne Przedszkole Montessori, Szczecin GUMIEŃCE
www.przedszkolemontessori.szczecin.pl
wyślij odpowiedź

Autor: iwona dyala 19.05.2010 11:05  
I.d.
Prywatne przedszkole :"KLUBIK"w Dąbiu
www.klubik-szczecin.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Kaja 29.05.2010 21:07  
Odp:odp. mama
z ulicy nie ale po sąsiedzku tak i to bez skonczonej pedagogiki. ja tam mieszkam i wiem jake są tam nauczycielki. jest tylko jedna pani z pedagogika przedszkolna. też nie polecam!!
wyślij odpowiedź

Autor: Agencja ArtFun 10.06.2010 19:59  
OPIEKA DZIENNA!! Agencja ArtFun!!
Rodzicu ! Wychodzisz na spotkanie? Wypadło Ci coś pilnego? Nie masz z kim zostawic dziecka? Zapraszamy do nas! Zaopiekujemy się Twoim Maluchem!

Nasze Centrum Twórczego Rozwoju i Zabawy ArtFun oferuje Państwu opiekę dzienną, opiekę godzinową, zajęcia adaptacyjne Mały Przedszkolak (dla dzieci w wieku 2,5-5 lat).
Zajmujemy się również organizacją przyjec urodzinowych i okolicznosciowych dla dzieci !!

ZAPRASZAMY!!
www.agencjaartfun.pl
604-295-395
wyślij odpowiedź

Autor: Małgorzata Sikoń 16.06.2010 14:18  
Klub "Smyk" os. Bukowe
Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” zaprasza do Klubu „Smyk” na letnie warsztaty twórcze dzieci od 3 roku życia.

W programie:
- zabawy na świeżym powietrzu, m.in. z chustą animacyjną,
- zajęcia: plastyczne, muzyczno –ruchowe, teatralne, drama,
- relaksacja poprzez słuchanie bajek i muzyki

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku od godz. 8.00.

Zapewniamy troskliwą opiekę, dobrą zabawę i profesjonalna kadrę:
Pani Monika – Psycholog, Pani Małgosia – Pedagog.

W ofercie:
Karnety: miesięczny, tygodniowy, dzienny oraz godzinny.
Karnet miesięczny: 450 zł.
Promocyjny karnet wakacyjny: 2 miesiące – 800 zł.

Zniżki dla rodzeństw.
Dla stałych klientów zniżki od września!

Od września rozpoczynamy zajęcia przedszkolne - realizować będziemy roczny program edukacyjny oraz zajęcia popołudniowe dla dzieci i rodziców.

Serdecznie zapraszamy!!!

Kontakt telefoniczny: 509 142 803, 607 144 422

wyślij odpowiedź

Autor: Przedszkole Montessori 16.06.2010 22:11  
przedszkole na Żelechowie
Na jesieni ma powstać na Żelechowie przedszkole Montessori, z uwzględnieniem grupy dzieci młodszych od ok. 2 lat. Jakie jest Państwa zainteresowanie metodą, która z powodzeniem jest stosowana na całym świecie od ponad stu lat a chyba nie bardzo znana w Polsce?
wyślij odpowiedź

Autor: Grażyna Górska 03.07.2010 11:22  
Micado
Witam, my z córeczką chodzimy do Micado na Witkiewicza i jesteśmy bardzo zadowolone. Zajęcia są ciekawe, dzieci nie mają czasu się nudzić. Przez zabawę uczą się ciekawych rzeczy np. kolory, zwierzątka, zawody, części ciała. Dużo śpiewamy. Ponieważ moje maleństwo ma dopiero 2 latka ćwiczę z nią a to poprawia nasz kontakt. Wiem, że powstała filia na Słonecznym i organizuje zajęcia dla dzieci od 1,5 roku i kursy wakacyjne dla dzieci idących do przedszkola myślę, że śmiało mogę je polecić.
wyślij odpowiedź

Autor: Marzena Sędłak 24.07.2010 14:05  
Nowy Klub Maluszka "Łączka Bączka"
Witam. Od 1 września zapraszam Rodziców i Dzieci do klubu Maluszka "Łączka Bączka", który otwieram w dzielnicy Bukowo przy ul. Ks. Ludgardy 34. Zapisy i informacje pod numerem telefonu 609105822 lub mail klubmaluszka@bukowo.net.pl
ZAPRASZAM :-)
wyślij odpowiedź

Autor: mama Ania 01.08.2010 00:08  
Leśne Krasnoludki-Nie polecam!!!
Drogie mamy. Jakiś czas temu chciałam zapisac swojego synka do klubu leśne krasnoludki na prawobrzeżu. Niestety okazało się,że ten klub to jedynie brzydko mówiąc "przechowywalnia".Dzieci niestety są niedopilnowane i często zostawione same sobie. Nikt nie próbuje organizowac im zajęc edukacyjnych. Może dlatego, że Panie tam pracujące nie mają przygotowania pedagogicznego (jedynie chyba właścielka takie ma). Cieszę się, że w porę zorientowałam sie co to za miejsce i nie zapisałam tam swojego malucha.
Drogie mamy-przed wyborem klubu dla swojego szkraba poświęćcie troszke czasu i pochodźcie z dzieckiem przez kilka dni,a upewnicie się czy jest to miejsce godne Waszego zaufania.
wyślij odpowiedź

Autor: a.m. 01.08.2010 12:00  
Odp:Leśne Krasnoludki-Nie polecam!!!
Problem polega na tym, że większość rodziców nie wie jaka jest różnica między klubem malucha a przedszkolem (czy tez punktem przedszkolnym). Dla nich każde miejsce gdzie są dzieci jest "przedszkolem" a tak naprawdę to w samym Szczecinie działa mnóstwo klubów niezarejestrowanych w wydziale oświaty. Warto pytać właścicieli czy maja wpis do ewidencji placówek niepublicznych (można to również sprawdzić w wydziale oświaty w UM). Jeśli nie mają wpisu to nie mają tez obowiązku prowadzić tam zajęć zgodnych z wytycznymi MEN. Wtedy rzeczywiście takie miejsce określa się "przechowalnią". Ponadto większość klubów malucha nie posiada pozwoleń z sanepidu i straży pożarnej.
wyślij odpowiedź

Autor: justyna franceson 04.09.2010 12:49  
Odp:mama
dlaczego pani nie poleca?jestem mamą 2 letniej córci i ją zapisałam do stonogi i ogarnia mnie strach
wyślij odpowiedź

Autor: Iza 04.09.2010 19:49  
"Tupot Małych Stóp" - Akademia Małego Człowieka

Jeśli szukasz dla swojego dziecka miejsca, w którym poprzez zabawę będzie się rozwijało intelektualnie, manualnie i fizycznie to zapraszamy do nas !

W opłacie miesięcznej oferujemy:
--> rytmikę;
--> język angielski;
--> gimnastykę;
--> zajęcia plastyczno - techniczne;
--> naukę o świecie i zjawiskach nas otaczających (nauka o liczbach, kolorach,kształtach,proste zagadnienia z biologii,geografii a dla starszych dzieci eksperymenty z fizyki i chemii).

Zapewniamy małe grupy (max.6-osobowe)z podziałem na dzieci 2-3 i 4-5 lat.

Do dyspozycji dzieci są 3 sale:
--> zabaw z wyjściem do ogrodu;
--> edukacyjna;
--> sypialnia.

Szczegóły pod nr. telefonu: 795 59 34 34
prosimy również o pytania na e-mail: tupotmalychstop@op.pl
Startujemy 4 października na Osiedlu Książąt Pomorskich przy ul. Przyjaciół Żołnierza

Telefon: 795593434

wyślij odpowiedź

Autor: Agnieszka Porawska 16.09.2010 21:45  
Ja także jestem mamą maluszka. Mój synek niedawno skończył roczek i chciałabym wrócić do pracy na kilka godzin, dwa, trzy razy w tygodniu. Szukam klubu malucha, który przyjmuje 1,5 roczne maluszki. Mieszkam na Bezrzeczu, chętnie dowiozę dziecko bliżej centrum. Co oczekuję od klubu: doświadczonego personelu z miłą aparycją, elastycznego menu, najlepiej z produktami ekologicznymi, cichej lokalizacji. proszę o kontakt, jeśli otworzy pani taki klub.
porawska1@wp.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Łukasz B 20.09.2010 20:41  
Darmowe Zajęcia Klubu Młodego Naukowego
Zapraszamy na bezpłatne dni otwarte Klubu Młodego Naukowca. Jeśli chcesz się przekonać, że zajęcia dla Twojego dziecka nie muszą być nudne a zarazem pomogą rozwinąć wyobraźnię przestrzenną. Dodatkowo pokażemy, że budowa robota nie jest trudna, że każde dziecko od 7 lat poradzi sobie z jego budową i programowaniem, aby się o tym przekonać musisz przyjść do nas - Zapraszamy na dni otwarte w Szczecinie 23 i 24 września 2010.

Dni otwarte Klubu Młodego Naukowca(zajęcia dla dzieci klubnaukowca.pl) odbędą się:
23.09.2010r godzina 17:00 - Zespół Szkół Ogrodniczych(ul Bat. Chłopskich 115)
24.09.2010r godzina 16:30 - Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT(al. Piastów 42)
Zajęcia dla dzieci trwają 45min po zajęciach będzie spotkanie na którym przedstawimy szczegóły oferty.

Uwaga! Obowiązuję zapisy:
klubnaukowca.pl
tel: +48 505 474 545
tel: +48 608 887 284
e-mail: klubnaukowca@gmail.com

Ilość miejsc ograniczona.
wyślij odpowiedź

Autor: rozbawiona 20.09.2010 21:25  
O rety co za wymagania - personel z miła aparycją, czyli powinni zatrudnić modelki, albo byłe miss.Żywność ekologiczna, czyli powinni mieć swoje krowy, świnie, kury, ogródek warzywny no i oczywiście placówka powinna być usytuowana za miastem z dala od zgiełku i spalin pewnie najlepiej nad jeziorem a może w górach.
wyślij odpowiedź

Autor: zuzanna kot 21.09.2010 12:39  
Szukam zlobka dla mojego 14 miesiecznego synka
czy ktos zna jakis sprawdzony zlobek prywatny w Szczecinie najlepiej w okolicy Warszewa? Jestem zalamana szukam i szukam chodze ogladam i strach mnie ogarnia jak widze w jakich warunkach mam zostawic moje dziecko
wyślij odpowiedź

Autor: Magda 23.09.2010 19:45  
przedszkole/żłobek/Pogodno- blisko Lodogryfu Data: 17.09.2010
ID: 362587
Klub Maluszka ,, Słoneczko" ogłasza nabór dzieci w wieku od 7 miesięcy do 5 latek.
Mieścimy się przy ul.Spółdzielczej 1/3

Atutem jest niska cena !

Dzieci poniżej roczku 699 zł,
Dzieci powyżej roczku 17 niesięcy 599 zł (5 dni w tygodniu ,10 h dziennie)
Dzieci powyżej 24 miesięcy 499 zł
dodatkowe dni do ustalenia, natomiast jeżeli jest to do 4 godzin dziennie ,lub do trzech razy w tygodniu(cały dzień) 399 zł .

Klub Słoneczko ,

to nianie po pedagogice i z doswiadczeniem , które zaopiekują się Waszymi Maluszkami w wieku od 7 miesięcy do 5 latek.
Jest to idealne rozwiązanie dla Rodziców, którzy pracują lub chcą, by ich Pociecha miała kontakt z rówieśnikami.

Oferujemy:
1.opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 -17.00. , również opiekę godzinową ,
2.szereg zabaw, których nie sposób wymienić i posegregować: zarówno zabawy ruchowe, logopedyczne czy fundamentalne,
3.zajęcia plastyczne dostosowane do wieku i możliwości maluchów,
4.czytanie, słuchanie i opowiadanie bajek,
5.zabawy i tańce przy muzyce,
6.ćwiczenia, które stymulują zmysły dziecka,
7.obserwację maluchów, aby rozwijać ich potencjał.

e-mail: klub.sloneczko@10g.pl
Więcej informacji pod nr tel. 791 077 832
wyślij odpowiedź

Autor: Magda 23.09.2010 19:49  
Odp:Tego szukam
przedszkole/żłobek/Pogodno- blisko Lodogryfu Data: 17.09.2010
ID: 362587
Klub Maluszka ,, Słoneczko" ogłasza nabór dzieci w wieku od 7 miesięcy do 5 latek.
Mieścimy się przy ul.Spółdzielczej 1/3

Atutem jest niska cena !

Dzieci poniżej roczku 699 zł,
Dzieci powyżej roczku 17 niesięcy 599 zł (5 dni w tygodniu ,10 h dziennie)
Dzieci powyżej 24 miesięcy 499 zł
dodatkowe dni do ustalenia, natomiast jeżeli jest to do 4 godzin dziennie ,lub do trzech razy w tygodniu(cały dzień) 399 zł .

Klub Słoneczko ,

to nianie po pedagogice i z doswiadczeniem , które zaopiekują się Waszymi Maluszkami w wieku od 7 miesięcy do 5 latek.
Jest to idealne rozwiązanie dla Rodziców, którzy pracują lub chcą, by ich Pociecha miała kontakt z rówieśnikami.

Oferujemy:
1.opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 -17.00. , również opiekę godzinową ,
2.szereg zabaw, których nie sposób wymienić i posegregować: zarówno zabawy ruchowe, logopedyczne czy fundamentalne,
3.zajęcia plastyczne dostosowane do wieku i możliwości maluchów,
4.czytanie, słuchanie i opowiadanie bajek,
5.zabawy i tańce przy muzyce,
6.ćwiczenia, które stymulują zmysły dziecka,
7.obserwację maluchów, aby rozwijać ich potencjał.

e-mail: klub.sloneczko@10g.pl
Więcej informacji pod nr tel. 791 077 832
wyślij odpowiedź

Autor: nauczycielka 23.09.2010 20:31  
Odp:Tego szukam
Nianie po pedagogice - co to za określenie. Litości ludzie, ja mam ukończoną pedagogikę, jestem nauczycielką. Nianię to można sobie w domu zatrudnić.Napiszcie chociaż opiekunki, lepiej już to brzmi, ale nie nianie. Jak słyszę: nianie, ciocie to nie wiem czy śmiać się czy płakać.
wyślij odpowiedź

Autor: Marzena Sędłak 23.09.2010 21:12  
Odp:Szukam zlobka dla mojego 14 miesiecznego synka
Proszę wejśc na stronę www.klubmaluszka-bukowo.pl.Pozdrawiam i zapraszam
wyślij odpowiedź

Autor: Marzenna Z 24.09.2010 16:53  
Zapraszam do nas.
www.promyczek.wlasnastrona.pl
wyślij odpowiedź

Autor: g.w. 24.09.2010 18:43  
prawobrzeze
A Wasze doswiadczenia z klubikami na prawobrzeu?
wyślij odpowiedź

Autor: Iza 24.09.2010 18:46  
Klubik Słoneczko PRZEDSZKOLE /ŻŁOBEK
Klubik ,,Słoneczko" przyjmie pod swoją opiekę wszystkie maluszki w wieku od 5 m-c do 4 lat. Wykwalifikowana kadra zapewni bezpieczeństwo i umili czas Państwa pociechom.
Klubik znajduje się w spokojnej, willowej dzielnicy .Nabór na rok 2010/2011 już się rozpoczął. Miejsca ograniczone.
Serdecznie zapraszam . ATRAKCYJNA CENA
Mieścimy się przy ul. Spółdzielczej 1/3 naprzeciwko Lodogryfu . Dojazd 67,9,1
Telefon: 791 077 832
Email: klub.sloneczko@10g.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Agnieszka 24.09.2010 19:14  
żłobek prawobrzeże
poszukuję dobrego żłobka dla swojej córki,jakie polecacie?
wyślij odpowiedź

Autor: zapracowana mama 25.09.2010 11:37  
znalazłam nowy punkt przedszkolny Iskierka:) centrum- Plac Sprzymierzonych,tanio (tylko 500 zł czesne i 190 na wyżywienie) i ciekawa oferta, jestem umówiona na spotkanie informacyjne, są wolne miejsca, polecam wejść na stronę http://szczecin-przedszkole.pl/
jak będziecie miały jakieś spostrzeżenia na temat tego punktu to dajcie znać, ale ja już chyba znalazłam miejsce dla mojego dwuletniego szkrabika;)
wyślij odpowiedź

Autor: kasia 21.10.2010 15:22  
Odp:Klub Malucha "Radosny kącik"
Jestem mamą 3 letniej Dobrusi i jak najbardziej polecam Radosny Kącik. Profesjonalna opieka, przemiłe Panie, fantastyczne miejsce. Pozdrawiamy i polecamy.
wyślij odpowiedź

Autor: mama 28.10.2010 17:45  
Żłobek Prawobrzeże
Polecam bardzo gorąco prywatny żłobek na osiedlu Słonecznym przy ulicy K.Napierskiego 50
wyślij odpowiedź

Autor: Małgoś 28.10.2010 22:06  
Odp:prawobrzeze
Filia Akademii Malucha Micado na os. majowym ale tam nie ma opieki. sa zajęcia edukacyjne dla dzieci od 1,5 roczku np. rytmika
www.micado.pl
wyślij odpowiedź

Autor: xxxxxxxxxxxxxxx 30.10.2010 10:39  
Odp:Odp:Tego szukam
błędne informacje na temat ceny
wyślij odpowiedź

Autor: marta 09.11.2010 11:35  
tuptus
moja corka chodzi do tuptusia na witkiewicza 58 slicznie zrobione rzedszkole przytulne duze piekne sale naprawde fajnie i nie drogo cena juz w yzywieniem to 750 za 9 godz ja daje mala na 5 i je obiadki sniadanka fajnie sie bawi naprawde super i place 490 juz ze wszystkim ma rytmike uczy sie duzo piosenek potem fajnie mi spiewa w domu :) i przede wszystkim mila okolica jak patrzylam na inne przedszkola to zalamka poprostu pdam wam moj nr 508 552 479 jak byscie chcialy podpytac a na sytronie infoludka jest ich oferta, moje gg 1590014 mail marta8683@wp.pl jest kameralna grupa dzieci i indywidualne podejcie do kazdego :)
wyślij odpowiedź

Autor: marta 09.11.2010 11:36  
micado to tez tuptus :)
to to samo przedszkole micado to osobna nazwa dla zajec z rytmiki ktore tez organizuja popoludniami :)
wyślij odpowiedź

Autor: Małgoś 10.11.2010 19:17  
Odp:micado to tez tuptus :)
Ale na majowym w Micado chyba nie ma opieki, są zajęcia rytmiki dla maluszków od 1,5 roku zresztą bardzo fajne-polecam! Oraz zajecia muzyczne dla starszych dzieci- gra na pianinie, gra na gitarze itp. Przedszkole faktycznie jest ale w ich filii na Lewobrzezu wlasnie na Witkiewicza ( to chyba Tuptuś) i tam jest opieka oraz popoludniowa rytmika.
wyślij odpowiedź

Autor: Anna 11.11.2010 18:55  
:)
Witam Serdecznie! Chcemy z koleżanka otworzyć punkt przedszkolny dla dzieci w wieku 2-5 lat. Zastanawiamy się nad dwoma lokalizacjami: Szczecin -Gumieńce lub Dobra Szczecińska? Chciałabym prosić o sugestie dotyczące lokalizacji, która z wyżej podanych była by bardziej odpowiednia tzn. gdzie wg. Was jest większe zapotrzebowanie na tego typu placówkę? Pozdrawiam serdecznie
wyślij odpowiedź

Autor: mama taka jak ja 16.11.2010 09:39  
"Baby Dance" Akademia Przedszkolaka
Ja również zabrałam dziecko z "Leśnych Krasnoludków", które początkowo mieściły się na od. Nad Rudzianką i mimo zapewnień, że tam zostaną, przeniosły się w blokowisko na ul. Kostki Napierskiego 50. Powodów było całe mnóstwo ale nie chcę tego opisywać na forum. Głównym było nastawienie właścicielki: jak się nie podoba to możecie sobie zmienić miejsce. Z tego co słyszałam wczoraj - zamykają się. Może rodzice wzięli do serca te słowa?
Obecnie dziecko chodzi do Akademii Przedszkolaka "baby Dance" na ul. Uciętej na Kijewie. I jest, bez przesady, fantastycznie! Koszt nawet mniejszy niż w "Leśnych", ponieważ wszystkie zajęcia są w czesnym. Dodatkowo raz na jakiś czas przychodzi pani z psem do dogoterapii :) Są dni tematyczne np. dzień pirata, ostatnio Halloween, obchodzone są urodzinki maluchów, jest mnóstwo zabaw ruchowych, plastycznych, zabawy na świeżym powietrzu. Raz w miesiącu dostajemy płyty ze zdjęciami. Moje dziecko dosłownie nie chce stamtąd wychodzić, a rano nigdy nie płacze.
Ponadto, cały budynek przystosowany jest z myślą o dzieciach. Toalety, umywalki, duża szatnia i wspaniałe malowidła na ścianach. Aż samemu przyjemnie się tam wchodzi. Zdecydowanie polecam. Więcej: www.babydance.pl
wyślij odpowiedź

Autor: anna - mama 4letniej Mai 17.11.2010 20:55  
dzienna opieka
Witam, mam 27 lat...jestem studentką pedagogiki na 3m roku w systemie zaocznym...jestem również mamą 4letniej Mai...mieszkam na fajniutkim, spokojnym osiedlu Warszewa (belgijska)...Niedawno skończyłam staż zawodowy w KLUBIKU dla Maluszka...
chętnie ZAOPIEKUJĘ SIĘ DZIECKIEM w wieku 1,5 - 5lat...mam przestronne 50m mieszkanko...doświadczenie z pracą z dziećmi jak i własną córeczkę, która nauczyła mnie bycia mamą i szukania nowych pomysłów zabaw...uwielbiam czytanie wspólnie książek, malowanie palcami i recytowanie Brzechwy, gimnastyka i taniec nie są mi obce...
oczywiście...dyspozycyjność od 7:00 - 17:00 (pn-pt)

przewidywalna ilość maluszków tylko pięcioro...w takiej grupie pracuje się najlepiej :)

w razie pytań proszę podaję maila: annaw83@o2.pl
i gadu gadu: 5485598
nr telefonu podam tylko w przypadku poważnych odpowiedzi...
wyślij odpowiedź

Autor: zainteresowana 22.11.2010 17:48  
leśne krasnoludki
leśne krasnoludki otwierają się w stargardzie, chcę posłać tam mojego rocznego synka , ale jak czytam wypowiedzi powyżej to mi ciarki po plecach przechodzą! co jest z tymi krasnoludkami? Coś z tą właścicielką nie tak? wydała mis się trochę dziwna w rozmowie przez telefon, ale widzę że chyba mi się nie wydaje, co robić?
wyślij odpowiedź

Autor: Babylandia 24.11.2010 00:18  
Babylandia Akademia Malucha
Zapraszamy dzieci w wieku od 6 miesięcy do 5 lat
Babylandia została stworzona z myślą o Twoim dziecku aby mogło przebywać w gronie swoich rówieśników, wspólnie ucząc się i bawiąc w warunkach bezpiecznych, przyjaznych i dostosowanych do ich potrzeb rozwojowych.

Szczegóły na naszej stronie www.babylandia.szczecin.pl

wyślij odpowiedź

Autor: malosia jakas 24.11.2010 15:38  
mama_taka_jak_ja
W Stargardzie??? Najpierw był Mierzyn, niedawno Rudzianka i Słoneczne a teraz Stargard. Może tam nie będą mieli zbyt dużej konkurencji więc rodzice nie będą mieli alternatywy? Inna sprawa, że pani właściciele będzie się chciało dojeżdżać aż tam? Pamiętam, że problemem było przywożenie cateringu dla dzieci z miasta na prawobrzeże.
Ciekawa jestem jak długo tam zagrzeją, bo deklarowali że już na stałe będą na os. Słonecznym a widać że przenoszą się z miejsca na miejsce.
wyślij odpowiedź

Autor: Ciotka 25.11.2010 16:10  
Odp:mama_taka_jak_ja
Ja także byłam zmuszona zabrac moją 6 miesięczne dziecko z Leśnych Krasnoludków, byłam załamana dopóki nie znalazłam Baby Dance na Kijewie,
różnice są ogromne.
Po pierwsze Baby Dance mają odbiór sanepidu, maluchami opiekuje się pani po szkole medycznej z wykształceniem opiekunka dziecięca, widac ,że kobieta z dużym doświadczeniem.
Mało tego, jestem ze Stargardu a pracuję w Szczecinie a oni znajdują się dosłownie po drodze.
Jest tam czysto i kompetentnie, mało tego włascicielka potrafi w ciągu dnia jak jestem w pracy przesłać mi mmsa z usmiechnietą albo słodko śpiącą niunią, dodatkowo co miesiąc dostaje płytkę ze zdjęciami.Polecam mamą, które tak jak ja muszą wrócić do pracy, a i koszta są duzo niższe niz opiekunka bo płacę tylko 640 zł. a jak się wczesniej orientowałam to koszt opiekunki na tyle godzin to 1000zł.
wyślij odpowiedź

Autor: zadowolony tata 26.11.2010 13:54  
tygryskowo
w stargardzie jest tygryskowo na czarnieckiego, może nie jest najtaniej ale jest super są wszystkie zajęcia, dzieci tam się naprawdę nie nudzą a najważniejsze że Panie opiekunki to wykształcone dziewczyny po pedagogice i naprawdę kochają swoją pracę!
wyślij odpowiedź

Autor: ktoś 26.11.2010 13:57  
odp: tygryskowo
Opiekunki po pedagogice - co za wiedza. Po pedagogice to są nauczycielki.Szanujcie, trochę tych nauczycieli.
wyślij odpowiedź

Autor: zadowolony tata 26.11.2010 14:53  
tygryskowo
sam jestem nauczycielem pedagogiem i uczę gimnazjalistów matematyki, więc mimo że jestem pedagogiem chyba nie odnalazłbym się z tak małymi dziećmi i uważam że osoba po pedagogice o kierunku ped.wczesnodziecięca to raczej nie nauczyciel a wysoko wykwalifikowana opiekunka, moja żona również studiuje ten kierunek. Pedagogika to dość szerokie pojęcie a specjalności pedagogicznych jest bardzo wiele. Pozdrawiam wszystkich nauczycieli!
wyślij odpowiedź

Autor: Anna 26.11.2010 21:32  
Nauczyciel pracujący w przedszkolu też jest PEŁNOPRAWNYM NAUCZYCIELEM,pracującym wg.karty nauczyciela!Pozdrawiam:)
wyślij odpowiedź

Autor: nie narzekający 27.11.2010 13:35  
Odp::)
pracuję w szkole państwowej za państwowe pieniążki wg. karty nauczyciela, po godzinach pracuję w szkole prywatnej za pieniążki uczniów bez karty nauczyciela na zwykłą umowę o pracę, praca nauczyciela którą wykonuję nie różni się niczym jedynie wynagrodzeniem. Karta nauczyciela obowiązuje tylko w szkołach i placówkach państwowych. Nauczycieli pracujących w prywatnym przedszkolu nie obowiązuje ich karta, ponieważ wynagrodzenia pochodzą z działalności gospodarczej a nie z budżetu samorządu.
wyślij odpowiedź

Autor: A. 28.11.2010 09:36  
Niepubliczne przedszkola też dość często pracują na karcie nauczyciela:)Pozdrawiam.
wyślij odpowiedź

Autor: opiekunka malucha 29.11.2010 11:29  
Pani Nauczycieko - sama się szanuj
Ktoś, Anna oraz A. a co to za różnica jak was rodzice nazywają? Ewidentnie macie jakieś kompleksy związane z nazewnictwem albo z kwestią dotyczącą wykształcenia.
"Opiekunki po pedagogice - co za wiedza. Po pedagogice to są nauczycielki.Szanujcie, trochę tych nauczycieli." Śmieszna jest pani retoryka... pani nauczycielko 10.cio miesięcznych niemowląt :P
wyślij odpowiedź

Autor: nauczycielka 29.11.2010 13:40  
Opiekunka malucha
Opiekunka malucha niech przeniesie się na forum gdzie dyskutuje się na temat pampersów,odżywek, kupek itp i gdzie nie potrzeba mieć pedagogicznego wykształcenia. Pani opiekunka skoro jest prywatną niańka to za pewne do szkoły miała pod górkę i jeszcze się taka mądzrzy.
wyślij odpowiedź

Autor: Anna 29.11.2010 15:00  
Przepraszam za bronienie nauczycieli pracujących w przedszkolach! Przykro mi,że ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem...Pozdrawiam, a z okazji zbliżających się świąt życzę większego zrozumienia i kultury osobistej:)
wyślij odpowiedź

Autor: Jana 29.11.2010 15:56  
Odp:Opiekunka malucha
nie rozumiem tej wypowiedzi, że opiekunka 10-miesięcznego malucha to byle kto niby? Proszę zajrzeć do rozporządzenia na temat kwalifikacji kadry zatrudnionych w żłobkach i proszę nie obrażać opiekunek, są to kobiety wykształcone po pedagogice bądź po studiach pielęgniarskich. Chyba, że ktoś myślący o nauczycielu to ma przed sobą obraz szkoły podstawowej albo gimnazjum. Jak wszyscy szanujący się pedagodzy wiemy, że zajmujemy się również dorosłymi i nie koniecznie jesteśmy zatrudnianiani w charakterze nauczyciela. No chyba , że jestem jedynym pedagogiem na forum pracującym z młodzieżą powyżej 18 roku życia.
wyślij odpowiedź

Autor: Anna 29.11.2010 16:10  
Jana, zgadzam się z Tobą w 100%. Pozdrawiam serdecznie:)!!!
A Tym ,którzy mają złe humorki i wchodzą na forum,aby powyżywać się troszeczkę życzę udanego wieczoru;)
Ps. Mam ukończone 2 kierunki studiów oraz studia dokształcające tzn. podyplomowe, pracuje w przedszkolu i jestem takim samym nauczycielem jak Ci, którzy pracują w szkołach:)
wyślij odpowiedź

Autor: nauczycielka 29.11.2010 16:14  
Odp:Odp:Opiekunka malucha
A umie pani czytać - "opiekunka" malucha" a opiekunka maluchów to zupełnie co innego. Niańką może być każdy bez żadnego przygotowania. Tu jest forum dla nauczycielek przedszkoli a nie dla nianiek.
wyślij odpowiedź

Autor: KTOŚ 29.11.2010 18:12  
Opiekunka malucha - niania a nie zadna wykształcona nauczycielka
Niania to forma opieki indywidualnej nad dziećmi od 20 tygodnia życia do 3 lat. Będzie to osoba zatrudniona przez rodzinę na podstawie umowy zlecenia.
wyślij odpowiedź

Autor: opiekunka malucha 29.11.2010 22:36  
hello
Moje drogie poczytajcie ze zrozumieniem.
Primo - nikt nie kwestionował w żadnym z postów waszego wykształcenia. To wy rozpętałyście dyskusję nt. nomenklatury oraz tego jakiej formy rodzice (także ci, tu piszący) powinni używać. To wy zakwestionowałyście zasadność używania słowa: opiekunka w stosunku do pań - pracownic żłóbków i klubików malucha. To wy uznałyście, że skoro rodzice piszą: opiekunka to uznają ją za "byle kogo". Ja nie pisałam niczego takiego, bynajmniej!
Secundo - nie jestem prywatną nianią, która miała pod górkę do szkoły(i nie wiem jakim cudem za taką zostałam uznana :P). Ale skoro znów podniosłyście temat wykształcenia, znaczy to że faktycznie macie na tym punckie jakieś kompleksy :)
Jestem rodzicem i mam prawo się wypowiedzieć w tym wątku, szczególnie jeśli zadano pytanie do rodziców - czego oczekują od takiego klubiku.
I dla jasności, kultury osobistej mi nie brakuje - wykształcenia zresztą również :) I już dla jasności jestem dr prawa :)
wyślij odpowiedź

Autor: ktoś 30.11.2010 17:05  
hello
Jasne , a ja jestem prezydentem.
wyślij odpowiedź

Autor: M. 30.11.2010 22:37  
na prawobrzezu
Witam,
co polecacie na prawobrzezu. Prace mam w centrum, ale wolalabym zawozic dzieciatko (bedzie miec wtedy 20 miesiecy) gdzies blisko domu, po drodze do pracy.

Pozdrawiam!
wyślij odpowiedź

Autor: zainteresowana 01.12.2010 15:38  
Odp:leśne krasnoludki
leśne krasnoludki już się nie otwierają w stargardzie, a miało być tak super i nabór był. nic z tego nie czaję co się dzieje?
wyślij odpowiedź

Autor: Ciotka 01.12.2010 16:52  
Odp:na prawobrzezu
Polecam BABY DANCE na Kijewie, ja jestem bardzo zadowolona:)
wyślij odpowiedź

Autor: M. 01.12.2010 20:23  
Odp:Odp:na prawobrzezu
dzieki, szkoda tylko ze to nie po drodze, troche nam za daleko :(
wyślij odpowiedź

Autor: azja 09.12.2010 20:41  
na Jagiełły
A może wiedzie coś na temat dwóch punktów przedszkolnych, które miały ruszyć niebawem w centrum, oba na Jagiełły???
Bardzo by się tam coś takiego przydało, bo pobliska Jagódka przesadza z cenami uważam. Jakoś słabo się reklamują, chyba wzmianka w internecie nie wystarczy...
wyślij odpowiedź

Autor: Kamila 11.12.2010 01:10  
Odp:na prawobrzezu
Polecam przedszkole w Kurowie koło Auchana po drodze z prawobrzeża do centrum. www.przedszkole-kurow.pl.Stronę mają nieciekawą ale widocznie nie muszą się reklamować.
wyślij odpowiedź

Autor: MAMA ROKSANKI 18.12.2010 22:45  
ŁĄCZKA BĄCZKA - BUKOWO
Jestem mamą 14-miesięcznej Roksanki. Kiedy mója Córeczka skonczyła 10 miesięcy bylismy zmuszeni poszukać żłobka (oboje pracujemy, a babci niestety nagle zabrakło). Odwiedziliśmy kilka żlobków, ale tylko w jednym zapytano nas o imię dziecka. Kiedy odwiedzaliśmy te prywatne instytucje wydawało nam się, że dzieci były smutne, a w ich oczach można było dostrzec tęsknotę za rodzicem. Kiedy przyjechaliśmy do "Łączki-Bączka" nasze dziecko wcale nie chciało stamtąd wychodzić (gdzie z innych żłobków wręcz uciekało z płaczem, kiedy udawaliśmy, że wychodzimy - to było właśnie to miejsce gdzie zapytano nas o imię dziecka).
Drodzy Rodzice! Jeżeli chcecie, aby Wasza pociecha trafiła pod opiekę kobiet, które kochają dzieci, opiekują się nimi nawet lepiej niż rodzice, wkładają całe serce w to co robią, a Wasze dziecko z uśmiechem robi Wam "papa"kiedy Wy jedziecie rano do pracy, to szczerze polecam Klub Malucha "Łączka-Bączka"Oto link: http://www.klubmaluszka-bukowo.pl/
W odróżnieniu od innych prywatnych żłobków przyjmowane są dzieci od 6 miesiąca życia. Inne zalety to np. to, że dzieci mają sypialnie, a nie rozkładane materace w sali zabaw! Miejsce nie jest w centrum, co może trochę przerażać, ale przecież to nie rodzicom ma być dobrze i wygodnie tylko naszym małym Pociechom!
Serdecznie polecam!

wyślij odpowiedź

Autor: Iwona M. 19.12.2010 18:48  
Zuzanka na Warszewie
Jestem mamą rozbrykanego dwulatka.Chciałam wszystkim rodzicom z okolic Warszewa polecić klubik Zuzanka z ul.Morenowej. Mój synek przez 2 miesiące chodził do innego klubiku, ale musiałam go stamtąd zabrać z powodu złego podejścia opiekunek.Trafiłam do klubiku Zuzanka i jestem bardzo zadowolona. Mały domek na uboczu, daleko od drogi z dużym ogródkiem. Pani włascicielka, bardzo bardzo miła, organizuje dla dzieci bardzo dużo zajęć o wszystki rozmawia z rodzicami,daje fajne rady jak pracować ze swoim maluchem w domu.Dzieci mają dużo zajęć plastyka, przyroda, angielski, rytmika. Mój synek świetnie się roziija i jest zadowolony. Klubik kameralny dla ok. 10-15 dzieci. Gorąco polecam !!!
adres: www.klubikprzedszkolaka.pl
wyślij odpowiedź

Autor: mama Oli 20.12.2010 15:48  
Prawobrzeże
Drogie mamy jakies dziwne rzeczy dzieja sie z tymi klubikami na prawobrzezu. Uslyszalam ze Tuptus tez sie przenosi! i gdzie ??na miejsce tych Lesnych Krasnoludkow. Boze i te dzieciaki maja tak wedrowac. Ciekawe ile oni tam wytrwaja. Juz sama nie wiem gdzie posylac malucha, bo tamci sie nie utrzymali to moze i Ci sie zwina za miesiac. I co wtedy????? Lepiej naprawde zastanowmy sie gdzie dajemy pociechy. A co do Tuptusia nie polecam, przeciez tam byla piwnica, bez okien,ciagle sztuczne swiatlo. Wlascicielka chyba z przypadku, nie ma zielonego pojecia o prowadzeniu takiej instytucji. Ludzie litosci!!!!!w rozmowie zadnych konkretow, moze nadaje sie tylko do nianczenia dzieci ale nic poza tym.
wyślij odpowiedź

Autor: mama 20.12.2010 22:54  
Odp:Prawobrzeże
A o jakim Tuptusiu mowa? Przeciez Tuptuś to duzy lokal z duzymi oknami a nie piwnica! Pozatym Tuptus jest na lewobrzezu na Witkiewicza i z tego co wiem nigdzie się nie przenoszą, moja corcia chodzi tam ale na samą rytmike i jestesmy bardzo zadowoleni.
wyślij odpowiedź

Autor: Joanna 21.12.2010 10:15  
centrum
Witam
Drogie Mamy, poszukuję dla mojej niespełna czteroletniej córeczki klubiku lub punktu przedszkolnego w okolicach ul.Krzywoustego, Kopernika, Al Piastów - właściwie w centrum. Jeśli znacie jakieś sprawdzone miejsce w tych okolicach proszę o informację. Pozdrawiam Joanna
wyślij odpowiedź

Autor: a.m 21.12.2010 15:55  
tuptuś prawobrzeże
Mowa o Tuptusiu w Zdrojach przy ul. Winogronowej (przy rondzie). Ha no to wlasnie swiadczy o wlaścicielce, że nawet nie ma orientacji, iż taka nazwa jest już w Szczecinie. Co prawda chyba nie zastrzeżona ale jakoś tak trochę dziwnie. Dwie placówki takie same a wlaściciel inny
wyślij odpowiedź

Autor: mama 21.12.2010 19:49  
Odp:tuptuś
A to tego Tuptusia w Zdrojach nie znam :) znam Tuptusia z Witkiewicza gdzie chodzimy na " zajęcia dodatkowe"-rytmikę, to jest Micado- Tuptuś na Lewobrzezu i tam jest ok, mają tez swoj punkt na prawobrzeżu ale na majowym.
wyślij odpowiedź

Autor: anna w. 29.12.2010 09:51  
dzienna opieka WARSZEWO i okolice
witam, mam 27 lat...jestem studentką pedagogiki na 3m roku w systemie zaocznym...jestem również mamą 4letniej Mai...mieszkam na fajniutkim, spokojnym osiedlu Warszewa...
zaopiekuję się dziećmi w wieku 1,5 - 5lat...mam doświadczenie z pracą z dziećmi jak i własną córeczkę, która nauczyła mnie bycia mamą i szukania nowych pomysłów zabaw...uwielbiam czytanie wspólnie książek, malowanie palcami i recytowanie Brzechwy, gimnastyka i taniec nie są mi obce...oferuję opiekę w systemie godzinowym, dziennym lub miesięcznym...
istnieje również możliwość opieki w noc sylwestrową!!!

wyślij odpowiedź

Autor: zbulwersowana 29.12.2010 19:52  
leśne krasnoludki
Drogie mamy! wyczytałam, że już w Stargardzie się oddział nie otwiera....? no właśnie tak jest z właścicielką, cieszyć się tylko można z tego, że tak się to stało szybko,póki jeszcze dzieci się nie za klimatyzowały!!!!!!moje dzieciątko chodziło CHWILĘ i zmieniło już lokalizację tego żłobka, a na koniec decyzja, że już zamykamy! TO NIE FABRYKA BUTÓW!
OGÓLNIE NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!
cieszyć się tylko, że to się stało teraz!!! bo i tak by się skończyło zamknięciem!!!!!!!!!
wyślij odpowiedź

Autor: k.m 30.12.2010 19:35  
prawobrzeze
Ha,Ha,Ha, A ja wlasnie dowiedzialam sie , ze na miejsce lesnych krasnoludkow przenosi sie tuptus ze zdroji. Boze nastepna madra dzieci przerzuca jak worki ziemniakow. Co jest z tymi klubikami. Przeciez tak nie moze byc. Jedna sie przeniosla i nic. Teraz druga i ciekawe ile tam sie zasiedzi. Znowu dowiemy sie ze po dwoch miesiacach zamykaja!!!!!!!!!! I gdzie tu dac dzieci. Przeciez nie mozna tak ryzykowac wlasnymi dziecmi. To nie karty!!!!!!!!!!!!!
wyślij odpowiedź

Autor: ania 01.01.2011 12:30  
stargard
Co za bzdury. Ja mialam tam pracować i wiem, że żadne dziecko w Stargardzie do krasnoludków nie byŁo zapisane bo nie zdąŁyŁyśmy rozpocząć rkrutacji. Dlaczego kobieto tak smarujesz tyŁek. Pamiętaj to się mśći i oby na Tobie za to co robisz ludziom też!!!!!!!!!
wyślij odpowiedź

Autor: nauczycielka 02.01.2011 01:55  
Odp:stargard
poczytaj wcześniejsze wypowiedzi na ten temat, absolutnie zgadzam się z wypowiedzią zbulwersowanej, moje dziecko też długo nie pochodziło bo się żłobek zamknął, na szczęście mamy duży wybór w szczecinie
wyślij odpowiedź

Autor: Aneta 03.01.2011 10:55  
Leśne krasnoludki 2
Zgadzam się z Violą ta właścicielka jest jakaś dziwna, i nie chodzi tu o jej styl ubioru (i jej męża). Tylko o jej stosunek do rodziców, należy mieć wszystko na papieże, bo nigdy nie wiadomo jak to się skończy. Także uwaga na Panią K.N
wyślij odpowiedź

Autor: Michalina 03.01.2011 19:54  
Tuptuś Zdroje i Słoneczne
Wydaje mi się że ktoś tu lubi siać zamęt.... Odbierając synka dzisiaj z Tuptusia zapytałam p.Monike o zmiany a raczej plotki .... Ktoś tu umyślnie wprowadza nas w błąd bo p. Monika nie ma zamiaru przerzucać dzieci jak worki z miejsca na miejsce tylko otwiera drugi klubik również na Słonecznym.
Do Tuptusia dziecko zaprowadzam od 2 miesięcy zarówno ja jak i dziecko jesteśmy zadowoleni.
wyślij odpowiedź

Autor: Gośka 03.01.2011 21:39  
Akademia Malucha Micado- oś majowe
A ja polecam zajęcia rytmiki dla 2 latkow w Akademii Malucha Micado na osiedlu majowym. Ciekawe zajęcia, miła atmosfera, dosc ładny lokal z osobną szatnią, poczekalnią dla rodziców i dzieci gdzie mozna bezplatnie napic się kawy czy herbaty. I co wazne bezplatne zajęcia pokazowe dzieki czemu mozna obejrzec i wziac udzial w zajeciach zanim zapisze sie dziecko. Oplaty za zajecia dosc niskie porownując z innymi prywatnymi tego typu miejscami np. z rytmiką w szkole yamaha czy gdzies indziej.Ostatnio akademia zrobila dzieciom niespodziankę i na zajęcia przyszedl Mikołaj, ktory pobawil sie z dziecmi i przyniosl im drobne slodycze. Podaje strone:
www.micado.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Zbyszek 05.01.2011 06:19  
Litości.............Adresy IP
Szanujmy się !!!!!!!!!Ludzie forum jest od tego aby uzyskać jakieś cenne informacje a nie skakać sobie pod gardła. Wystarczy, że sprytniejsza osoba informatycznie sprawdzi sobie adresy IP skorzysta z dnsstuff i widać jak na dłoni identyfikacje konkretnej osoby. Więc powinni niektórzy sie wstydzić wypowiedzi niby "mamusiek" ......każdy sprytny widzi, że to jest korespondencja - walka między właścicielami klubików. Ludzie szanujcie się nie tędy droga do zdobywania kariery!!!!

ps. nie do wszystkich mamusiek to sie tyczy, z góry przepraszam.
wyślij odpowiedź

Autor: M. 09.01.2011 20:29  
na prawobrzezu
no to mnie lekko zalamaliscie :/ na kostki napierskiego w tuptusiu nie bedzie okien? to piwnica? mam tam isc, obejrzec i ew. zapisac malego.
wyślij odpowiedź

Autor: K. 10.01.2011 18:58  
x
Witam,

mam pytanie o Przedszkole Literackie na Podhalańskiej, mają tam grupę dla 2 latków i Przedszkole Promyk na Grodzkiej również przyjmuje już 2 latki - ktoś ma jakieś doświadczenia, opinie?

dziękuję i pozdrawiam ; )
wyślij odpowiedź

Autor: Magda 10.01.2011 19:09  
x
Miejsce 2- latka jest w żłobku a nie w przedszkolu.Przecież nie ma nawet opracowanego programu dla 2- latków.Nie umie to mówić, zapewne znając dzisiejsze matki pampers na tyłku i to ma być "przedszkolak"- weźcie nie piszcie głupot.
wyślij odpowiedź

Autor: K. 10.01.2011 20:27  
x

Nie zmienia to faktu, że takie grupy istnieją i cieszą się sporym zainteresowaniem, z miejscami jest ciężko. My na żłobek szansy nie mamy, więc szukam innego wyjścia. Z "dzisiejszymi matkami" raczej bym nie generalizowała ; )

wyślij odpowiedź

Autor: Agnieszka Kowalczyk 12.01.2011 19:19  
NIEDROGI KLUB MALUCHA W SZCZECINIE
WITAM MAMCIE!

Proszę o pomoc doświadczone mamy.
Moja córa ma 3,5 i chcę znaleźć dla niej fajne miejsce na czas pracy.
Pomocy
wyślij odpowiedź

Autor: aga 17.01.2011 23:00  
klubiki
Witam i gorąco polecam "Klubik" w Dąbiu,który działa od 2008 roku.Zyskał sobie dobrą opinię i zaufanie rodziców.Realizuje podstawę programowa oraz zapewnia
w ramach czesnego wiele zajęć dodatkowych (rytmika,gimnastyka korekcyjna,warsztaty plastyczne,dogoterapia oraz na bardzo wysokim poziomie język angielski).Z 20tka dzieci pracują trzy nauczycielki.
www.klubik-szczecin.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Alicja Chrzanowska 18.01.2011 10:17  
Niania Ala - prywatna opieka nad dziecmi-Os.Kaliny
Witam widze ze niektore mamy poprzez to forum poszukuja opieki dla swoich pociech dlatego pozwolilam sobie tutaj napisac.

Jestem mama 5 letniego synka Bartusia.
Nianią zawodową jestem od trzech lat, rejestrując działalność gospodarcza o tym profilu.W poprzednich latach pracowałam w prywatnym klubie dla maluszka gdzie pod opieką miałam dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym.Od trzech lat zajmuje się opieką nad dziećmi u siebie w domu.Obecnie pod opieka mam dwóch maluchów w wieku 3 latek.Maksymalnie pod opieka mam czwórkę dzieci.
Z dziećmi nawiązuję szybki, dobry kontakt. Jestem osoba cierpliwą i opanowaną. Żadna sytuacja nie jest dla mnie za trudna, żadne zachowanie dziecka nie jest w stanie mnie zaskoczyć. Jestem troskliwą, wnikliwą i ciepłą nianią, jednak wymagam przestrzegania pewnych zasad i konsekwentnie to egzekwuję. Nie mam zahamowań przed wspólnymi wygłupami i śpiewaniem.
Staram się zapewnić indywidualne podejście do każdego dziecka. Uczę zasad życia w grupie, szanowania innych dzieci oraz dorosłych. Z maluchami dużo rysujemy, malujemy, śpiewamy piosenki, czytamy i oglądamy dużo książeczek.

Codziennie obowiązkowo chodzimy na spacer.
Bardzo często za zgoda rodziców jeżdżę z dziećmi na spacerki do parku, lasu czy tez latem nad jeziorko.

Mieszkam na oś. Kaliny. Za blokiem mamy bardzo duży plac zabaw. Ok. 200 m od domu mam działkę, gdzie również często się bawimy.Maluchy maja swój pokój z zabawkami oraz miejsce do popołudniowej drzemki.

* Opieka od godzin rannych do 17.00 (do uzgodnienia)

* Również kilka godzin dziennie, nieregularnie

Serdecznie zapraszam
Telefon: 515277600
wyślij odpowiedź

Autor: M. 22.01.2011 00:46  
na prawobrzezu
co za bzdury tu ludzie wypisuja. Byscie sie wstydzili, na kostki napierskiego jest piekny lokal z duzymi oknami. Wiadomo kto to napisal... Gratuluje kultury!
wyślij odpowiedź

Autor: nowicka 26.01.2011 23:06  
opieka
tuptus prawobrzeze jest ok pomieszczenia 130 m czysto,fajnie nnie za drogo ogrod siostry dziecko jest tam ,sa zadowoleni
wyślij odpowiedź

Autor: zadowolona mama 27.01.2011 15:34  
punkt przedszkole plus żłobek FIFLIND
Fifiland to punkt przedszkolny więc dzieci mają tam program dydaktyczny ten sam co dzieci w przedszkolach publicznych i są objęci nadzorem Ministerstwa Oświaty i to jest wielki plus. Poza tym mieści się tam również żłobek dla młodszych dzieci. Co dziennie odbywają się zajęcia edukacyjne więc nie jest tylko przechowalnią. Język angielski, rytmika, logopeda. Jest czysto, schludnie, atmosfera bardzo fajna. Ceny niedrogie. Dobry dojazd bo powstańców wielkopolskich naprzeciwko szpitala. mają swój ogródek. polecam gorącą. jestem zadowolona.
wyślij odpowiedź

Autor: sss 27.01.2011 15:38  
fifiland
ja takze polecam ten punkt przedszkolny. dostosowany zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci. fachowa opieka. wszechstronny rozwój. polecam gorącą.
wyślij odpowiedź

Autor: mama 31.01.2011 14:36  
Odp:"Tupot Małych Stóp" - Akademia Małego Człowieka
Witam

Moje dziecko zapisałam do tego przedszkola 2 miesiące temu i jestem bardzo zadowolona. Dzieci jest mało, opiekują się nimi 2 Panie i wiem że mojej córce jest poświęcana uwaga. Widzę to po jej rozwoju. Poza ja odbieram dziecko to mam problem z wyjściem bo mała najchętniej chybaby nie wychodziła z przedszkola:) Oczywiście na początku był płacz bo córka ma 2 lata i był to dla niej pierwszy raz kiedy się ze mną rozstała. Pozdrawiam wszystkich rodziców i polecam
wyślij odpowiedź

Autor: Sprawiedliwa 01.02.2011 13:10  
RRRRRrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Baby jak to baby muszą się nagadać zwłaszcza ponarzekać, poplotkować ale frekwencja w Tuptusiu Prawobrzeże i Zdroje świadczy sama za siebie. Dzieci przybywa bo poczta "pantoflowa" działa i ta reklama chyba nie wymaga komantarza. Pani Monika jest doświadczoną i wykwalifikowaną mądrą kobnietą. Ma klasę i każdy rodzic, oddający dziecko do Tuptusia w Zdrojach czy na Słonecznym już się w tym utwierdził więc na nic złośliwości osób bez klasy!
wyślij odpowiedź

Autor: Małgorzata S. 01.02.2011 13:50  
A właśnie, że Tuptuś Zdrojki i Słoneczne jest ok:)) :)) :))
Heheh no z tymi numerami IP to fakt. Można łatwo sprawdzić kto pisze bzdury tylko po to żeby namieszać. Ale inteligentne mamy nie dadzą się zwieść. Warto zawsze zasięgnąć opinii rodziców, którzy powierzyli dzidzię do żłobka. Albo samemu przyjść i obejrzeć. Tak jak w Tuptusiu na Słonecznym- cudo, kolorowo, przyjemnie i z wyobraźnią- tak wygląda żłobek a do tego fajne kobietki zajmują się maluszkami. Szefowa bez zastrzeżeń i ogarnięte ma wszystko. W Zdrojach Tuptuś też wygląda uroczo i w każdym pomieszczeniu są okna, mało tego jest mnóstwo przestrzeni, zabawek, które uczą i panie opiekunki- wystarczy porozmawiać i na pierwszy rzut oka widać zaangażowanie, doświadczenie i miłe usposobienie. A właścicielka z mężem starają się wciąż podnosić poziom także rozumiem, że konkurencja się obudziła i rzuca kłamstewka. Szkoda tylko, że żle to świadczy o innych właścicielach. Z takim podejściem (pltoki, kłamstwa i nieuzasadniona krytyka) nie sądzę żeby można było stworzyć zdrowy klubik czy żłobek. Bierzcie przykład z właścicielki Tuptusia na Słonecznym i w Zdrojach. Ludzie z klasa nie oczerniają bezpodstawnie. Brawo dla p. Moniki za klasę i jesteśmy z Panią. Niech się Pani nie przejmuje "trucicielkami".
wyślij odpowiedź

Autor: mama Hani 02.02.2011 19:56  
klubiki
Mieszkam na prawobrzeżu,rozmawiałam ze znajomymi w kwestii wyboru klubiku dla mojej Hani,bo kończy lada chwila 2,5 a ja muszę wracać do pracy.Nie chcę wybierać państwowego przedszkola,bo chcę by moje dziecko wychowywało się w warunkach zbliżonych do domowych.I tak,po zebraniu opinii wybieram klubik w Dąbiu.Wiem,że działa już 3 rok,że z małą ilością dzieci pracują trzy nauczycielki,że realizują program,jaki mają w przedszkolu,że mają rytmikę,gimnastykę korekcyjną,angielski(ponoć na bardzo wysokim poziomie),warsztaty plastyczne,logopedię,dogoterapię.Nie wiem co jeszcze,ale już to mnie zachwyca:)!!!A wszystko to w domu z grodem:)!Mam nadzieję,że mojej Hani się spodoba,bo ja jestem pod wrażeniem:)!
Pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Autor: Kasia Mucha 09.02.2011 17:55  
złobek na Gumieńcach
Witam serdecznie. Planuje od marca otworzyć punkt opieki nad dziećmi od 6 miesiąca do 3 lat na Gumieńcach. Godziny otwarcia od 6.30 do 20.00
Jeżeli byłby ktoś zainteresowany proszę o kontakt emailowy: smykzlobek@wp.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Magda 10.02.2011 10:28  
Bukowe/Kijewo/majowe
Witam, szukam żłobka (może być prywatne) dla rocznego synka. Słyszałam, że babydance jest fajny. Proszę Was drogie mamy, podzielcie się opiniami o babydance. Mieszkam na prawobrzeżu-os. Bukowe. Były tu dwie opinie o tym punkcie żłobkowym, ale obawiam się czy to aby nie jest reklama kogoś z pracowników tego przedszkola? Przepraszam za nieufność jeżeli nie mam racji, ale tu chodzi o bezpieczeństwo i opiekę nad maluszkiem;-)
wyślij odpowiedź

Autor: Franek 10.02.2011 21:03  
Odp:Bukowe/Kijewo/majowe
Żłobków na prawobrzeżu jest niewiele bo az dwa babydance.i tuptuś wiec proponowałbym odwiedzić je osobiście i samemu ocenić ..... przepraszam za nieufność, ale to zapytanie również wygląda jak wstęp do reklamy:):)
wyślij odpowiedź

Autor: Magda 10.02.2011 21:30  
Odp:Odp:Bukowe/Kijewo/majowe
Dziekuję za odpowiedź, na pewno osobiście sprawdzę zanim dokonam wyboru.
Absolutnie nie jest to reklama;-)
wyślij odpowiedź

Autor: MAMA AMELKI 12.02.2011 16:24  
ŁĄCZKA BĄCZKA - BUKOWO
Gorąco polecam przedszkole Łączka Bączka !!! Moja córcia uwielbia tam chodzić !!! Nie chce z niego wychodzić !!! "Ciocie" są wspaniałe, zawsze uśmiechnięte, widać i czuć że kochają dzieci, wkładają dużo serca i zaangażowania, podchodzą do każdego dziecka indywidualnie. Będąc w pracy jestem spokojna bo wiem że córka jest pod dobrą opieką i świetnie się bawi. Lepiej trafić nie mogłam. Szkoda, że przedszkole przyjmuje dzieci do 3,5 lat bo moją Amelkę zdecydowanie zostawiłabym na dłużej...
wyślij odpowiedź

Autor: 1234 13.02.2011 18:45  
Odp:Odp:Odp:Bukowe/Kijewo/majowe
A ja całym sercem polecam Baby Dance, chociażby dlatego,że ostatnio mieli kontrolę sanepidu i nie było ŻADNYCH UWAG. A zkąd to wiem? Ano ztąd,że na tablicy informacyjnej wisi protokół pokontrolny, tak żeby każdy rodzic mógł się z nim zapoznać.
A teraz z ręką na sercu pokażcie mi takie drugie miejsce na prawobrzeżu.Aha wskażcie mi jeszcze prywatny żłobek gdzie jest co środę jakiś bal tematyczny, albo gdzie dogoterapia jest raz na miesiąc.
wyślij odpowiedź

Autor: Maria 13.02.2011 21:14  
Drogie MAMY
Drogie MAMY,
w Szczecinie powstało już wiele ciepłych i radosnych miejsc opieki nad naszymi pociechami, a kolejne są ciągle potrzebne. Chciałabym otworzyć w Szczecinie Klub Malucha (2-5lat)opieka z realizacją przedszkolnej podstawy programowej. Miejsce, gdzie dzieci będą uśmiechnięte i gdzie nauczą się SAMODZIELNOŚCI,a Wam pozwoli spożytkować czas na pracę i inne zajęcia. Gdzie brakuje Wam w Naszym mieście takiego klubu?
gorąco pozdrawiam
Maria
wyślij odpowiedź

Autor: am 13.02.2011 21:24  
Odp:Drogie MAMY
Przede wszystkim zapoznaj się z nową ustawą. Klub malucha może teraz przyjmować dzieci do 3 roku życia. W wyjątkowych sytuacjach do 4. 5latki mają obowiązek edukacji przedszkolnej. Przeczytaj dokładnie ustawę żłobkową i rozporządzenie o innych formach wychowania przedszkolnego, żebyś nie otworzyła kolejnej nielegalnej placówki, jakich jest niestety wiele w każdym mieście.
wyślij odpowiedź

Autor: Maria 14.02.2011 17:18  
nowa ustawa
Tak, masz racje ze musze wziac pod uwage swiezutka ustawe. Oczywiscie wszelkie wymogi ustawowe beda spelnione, to ma byc punkt profesjonalny.
wyślij odpowiedź

Autor: Agnieszka Kowalczyk 16.02.2011 11:50  
Dobre Przedszkole
Drogie mamy!

Posyłam 4-letnią córcię do przedszkola, ale jak wiadomo nabór jest we wrześniu.
Jestem mama samotną, pracuję na dwie zmiany
Pomaga mi rodzina i partner.
Do września muszę zapewnić córce opiekę w jakimś Klubie Malucha.
Proszę doświadczone w temacie mamy o jakieś namiary na w miarę niedrogie ale profesjonalne miejsca.
Z góry dziękuję!! MAMA NIKOLKI
wyślij odpowiedź

Autor: Maria 16.02.2011 14:06  
odp. do Am
mylisz sie "am" piszac, ze kluby malucha to nielegalne placowki
Sa jak najbardziej legalne, jednak nie podlegaja pod nadzor wydzialu oswiaty, ani wydzialu zdrowia i nie otrzymuja dotacji gminy, stad wyzsze ceny niz w przedszkolu publicznym
A ustawa zlobkowa nie zostala jeszcze w sejmie podpisana, bo prawsopodobnie beda poprawki pod naciskiem specjalistow w tej dziedzinie.
wyślij odpowiedź

Autor: a.m. 19.02.2011 17:55  
do Marii
Nie, nie mylę się. Jeśli ktoś prowadzi klub malucha z wyżywieniem i robi to bez pozwolenia sanepidu oraz w mieszkaniu to działa nielegalnie. W tej chwili (dopóki ustawa żłobkowa nie zacznie obowiązywać) klub malucha musi mieć lokal użytkowy i pozwolenie od sanepidu na żywienie dzieci - nawet jeśli jest to catering.
Wiele klubów malucha w moim mieście zostało zwyczajnie zamkniętych i to z dnia na dzień (po wejściu sanepidu-a ma prawo wejść, jeśli ktoś złoży do tej instytucji taką prośbę), bo działały bez pozwoleń. Działalność gospodarcza nie zwalnia z obowiązku posiadania pozwolenia na żywienie i posiadania lokalu użytkowego.
Mam w tej sprawie oficjalne pismo z sanepidu.
Sama też prowadzę punkt przedszkolny z klubem malucha. Miałam już kontrolę z sanepidu i wymagano ode mnie tego o czym pisałam.
wyślij odpowiedź

Autor: gazela 20.02.2011 20:40  
KLUBIKI vs.PRZEDSZKOLE
Mysle,ze jako rodzic jest sie spokojniejszym kiedy dziecko uczeszcze do PRZEDSZKOLA a niedo zwyklego budynku w ktorym prowadzona jest dzialalnosc gospodarcza! Co do odbiorow sanepidu,strazy pozarnej inspekcji pracy etc. dotyczy to zarowno przedszkoli niepublicznych jak i kazdej dzialalnosci godpodarczej.Obojetnie czy otworze sklep czy klubik odbiory musza byc!

PRZEDSZKOLA sa pod NADZOREM KURATORA! i to jest decydujace! Klubiki nie...
wyślij odpowiedź

Autor: Nikola 21.02.2011 09:38  
Odp:KLUBIKI vs.PRZEDSZKOLE
ale wy tu bzdury wypisujecie.... bo pewnie rodzicami nie jesteście.....
Mamuśki, czy nie najważniejsze jest KTO sie zajmuje naszymi dziećmi??? Moja córeczka uczęszcza od 7 miesięcy do klubiku gdzie jest schludnie , czysto i co najważniejsze są jej ukochane ciocie...Miałam możliwość powierzyć córeczkę przedszkolanką w przedszkolu ale jak zobaczyłam ilość dzieci bawiących się to się przeraziłam. Panie oczywiście były urocze ale tylu podopiecznych miały na głowie i warunki wczesny PRL które dają dużo do myślenia pomogły mi w podjęciu decyzji ze zdecydowanie wolałabym zeby moja córeczka uczęszczała do klubiku....
A w klubiku atmosfera typowo domowa i mniej dzieci co się wiąże z mniejszą ilością bakterii wirusowych ... Ja zdecydowanie wolę klubiki...
wyślij odpowiedź

Autor: gazela 21.02.2011 10:33  
KLUBIKI vs.PRZEDSZKOLE
Nikola sa jeszcze przedszkola niepubliczne i male grupy! i przede wszystkim nadzor kuratora!

w wiekszosci klubikow sa grupy wiekowo-mieszane,czyli 2 latek z 5-latkiem :/ w jaki sposob mozna realizowac program MEN?
Dodtakowo niestety jest w klubikach czesta rotacja pracownikow! a dobry nauczyciel z pasja i ambicjami bedzie zawsze wolal odjac prace w przedszkolu a nie w klubiku!
wyślij odpowiedź

Autor: Nikola 21.02.2011 10:39  
Z całym szacunkiem ale myślę ze to rzecz gustu...... Zdania będą zawsze podzielone i ciesze się że jest możliwość wyboru :):)
wyślij odpowiedź

Autor: gazela 21.02.2011 10:44  
To prawda, mamy oczywiscie mozliwosc wyboru.
pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Autor: Maria 21.02.2011 11:05  
do a.m.
Dziekauje za odpowiedz, chyba sie troche nie zrozumialysmy i przyznaje racje. Tez uwazam, ze jezeli prowadzi sie klubik, to powinno sie zadbac o zaswiadczenie Sanepidu i Strazy pozarnej. Tak zamierzam zrobic otwierajac taki klub nie w mieszkaniu, ale w pietrowym domu jednorodzinnym otoczonym zielenia z dala od ruchliwych ulic. Nawet jesli dostane te papiery od w/w instutucji to nie moge otworzyc tam punktu przedszkolenego, bo ten nie moze byc pietrowy. Zalezy mi na bezpieczenstwie dzieci, bo to wielka odpowiedzialnosc, twierdze tylko, ze nie bedac defacto"PRZEDSZKOLEM" rowniez moge zapewnic maluchom swietna opieke i dobre warunki rozwoju
wyślij odpowiedź

Autor: Nikola 21.02.2011 21:56  
Bezpieczeństwo jest najważniejsze ale żeby je zapewnić trzeba dobrać sobie odpowiedzialne osoby do pracy a o to najciężej w każdej dziedzinie. Życzę z całego serca powodzenia . Jak już otworzysz to pochwal się jakimś chociaż adresem stronki www....
Pozdrawiam Nikola
wyślij odpowiedź

Autor: a.m. 22.02.2011 11:21  
do Marii ponownie
Mario, dom jednorodzinny też nie jest lokalem użytkowym. No chyba, że przekształcisz piętro to wtedy możesz prowadzić tam działalność gospodarczą. Ponadto nikt nie powiedział, że punkt przedszkolny nie może być na piętrze. W rozporządzeniu nie ma o tym mowy. Jednakże jeśli chcesz go otworzyć na piętrze to musisz spełnić inne wymagania - takiej jak przy przedszkolu. Więc może warto się postarać, bo właśnie punkt przedszkolny może być w budynku mieszkalnym.
Ponadto straż pożarna i sanepid nie wydadzą Ci pozwolenia na klub malucha, a przynajmniej do momentu aż ustawa żłobkowa nie zacznie obowiązywać. W tej chwili sanepid i straż nie mają uprawnień aby takie pozwolenia wydawać klubom. Obowiązuje Cię tylko żywieniowa strona sanepidu. I nie uzyskasz pozwolenia na żywienie dzieci jeśli nie dasz potwierdzenia, że masz lokal użytkowy.
Powodzenia!!!!
wyślij odpowiedź

Autor: a.m. 22.02.2011 11:23  
do Marii ponownie
Mała poprawka: przy punkcie przedszkolnym na piętrze wymagana jest zmiana użytkowości lokalu.
wyślij odpowiedź

Autor: Maria 22.02.2011 12:39  
a.m.
z tego co sie zorientowalam, to punkt moze byc tylko na parterye, tak mowi ustawa o innych formach wychowania przedszkolnego, jesli jest pietro to moze byc to *przedszkole*, ale: 2 osobne wejscie ewakuacyjne z pietra, schody 1,4m szerokosci (nikt takich w domu nie robi) i schody nie moga by drewniane, i w ogole za duzo tego, dlatego punkt w punkcie dzieci moglyby przebywac tylko na parterze domu, a na pietrze pomieszczenia socjalne dla obslugi, itp. A.m. gdzie ty masz swoj klubik, jesli mozesz zdradzic??
w ogole dziekuje za odzew :)
wyślij odpowiedź

Autor: a.m. 23.02.2011 18:16  
do Marii
Od 4 lat jestem w Warszawie i tu prowadzę klubik z punktem przedszkolnym ale pochodzę spod Szczecina i pomogłam otworzyć w Szczecinie niejeden klub i punkt:)

Dobrze zrozumiałaś ustawę: punkty przedszkolne mają ułatwione zadanie jak są otwierane na parterze ale w ustawie słowem nie wspomniano, że nie mogą powstawać na piętrze - tyle, że wtedy rzeczywiście trzeba spełnić takie wymogi jak przy przedszkolu co jest i kosztowne i czasochłonne.

Dzisiaj ponoć prezydent miał podpisać ustawę żłobkową. Nie wiem czy tak się stało ale liczę na to.
Pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Autor: a.m. 23.02.2011 18:24  
a.m.
Sprawdziłam: ustawa została podpisana!
wyślij odpowiedź

Autor: Maria 23.02.2011 22:38  
do a.m.
Tak weszła w życie, nawet można już przeczytać dokładną treść projektu, chyba że weszły jakieś poprawki, o czym nie słyszałam jeszcze, podaję link gdyby był ktoś zainteresowany.

http://opiekun-dzienny.pl/index.php/tekst-ustawy-zlobkowej

Wydaje mi się jednak, że jeszcze trochę czasu minie, zanim nasze urzędy się zapoznają z procedurami. Chętnie posłuchałabym mądrych rad doświadczonej osoby, ale na forum niestety nie da rady
pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Autor: Motylkowa Kraina 02.03.2011 11:05  
Motylkowa Kraina - opieka nad dziećmi Pogodno!
Drogie Mamy,

Jestem mamą dwóch "motylków" 5-letniego Maksia i 1 rocznej Tosi. Prowadzę Motylkową Krainę, bo sama szukałam opieki dla Tosi i zawsze coś mi nie pasowało. W Motylkowej Krainie urządziłam wszystko patrząc od strony Mamy.
U nas znajdą Państwo bezpieczne i wesołe miejsce dla swojego Maluszka. Mieścimy się obok Lodogryfu, u stóp Parku Kasprowicza (dogodne dojście od Wojska Polskiego, a dojazd od Wyspiańskiego). Troskliwie zaopiekujemy się Twoim Maluszkiem, podczas gdy Ty możesz oddać się pracy lub dawno niezaspakajanym przyjemnościom!
Nie tylko wzorowo zaopiekujemy się Twoim dzieckiem, ale także twórczo spędzi ono u nas czas:
- będzie się uczyło poprzez zabawę,
- weźmie udział w zajęciach manualno-plastycznych,
- będzie uczęszczało na muzykoterapię,
- rozwinie umiejętności pozwalające mu sprostać wymaganiom stawianym w życiu codziennym,
- nauczy się uprzejmości, dzielenia się i zabawy w grupie.
Motylkowa Kraina otwiera swoje podwoje dla Maluszków w wieku od 9 miesięcy do 3 lat!

Jesteśmy otwarci od 7.00 do 17.00. Istnieje możliwość pozostawienia dziecka w dodatkowym wymiarze godzin, a także na karnety i godziny.
Zadzwoń do nas i koniecznie Nas odwiedź i przekonaj się sama jak miło z nami może spędzić czas Twój Maluszek.
A w soboty i niedziele organizujemy motylkowe urodzinki.
W naszej krainie swoją strefę przyjemności mają również Mamy, gdzie mogą spotkać się z wizażystką, fizjoterapeutą czy osobistym trenerem. Aby uzyskać więcej informacji zajrzyj na stronę: www.motylkowakraina.pl, lub zadzwoń 609 799 620!
Kontakt:
Tel. 609 799 620
www.motylkowakraina.pl
info@motylkowakraina.pl

--
Pozdrawiam,
Mama Maksia i Tosi
wyślij odpowiedź

Autor: Dorota 20.03.2011 14:40  
Drodzy Rodzice.
Mam w planie otworzenie klubiku dla Maluszków na terenie Prawobrzeża. Byłabym wdzięczna o informacje czy uważacie ,że istnieje potrzeba nowego punktu na tym terenie.
Pozdrawiam.
wyślij odpowiedź

Autor: Gosia 21.03.2011 22:37  
To zalezy od miejsca
To zalezy co to za klubik,opieka czy zajecia dodatkowe? I zalezy w ktorym miejscu? Najwiecj jest na slonecznym, majowym i bukowym i są wolne miejsca, ale np. w dabiu chyba nic nie ma. Probowac zawsze mozna!
wyślij odpowiedź

Autor: Basia 21.03.2011 23:56  
klubik na Prawobrzeżu
W Dąbiu przydałby się i żeby był otwarty chociaż do 17.30
wyślij odpowiedź

Autor: Agnieszka 22.03.2011 14:02  
klubik na prawobrzeżu
Rzeczywisnie taki klubik w Dąbiu bardzo by sie przydał. Otwarty nawet od 6.3, czy 7.00 chocby do 17. marzeniem byłoby gdyby miał również jakieś przygotowanie szkolne dla 5 latków do pójścia wcześniej do szkoły.
wyślij odpowiedź

Autor: monika szmerek 22.03.2011 15:12  
Odp:klubik na prawobrzeżu
szukam osób, które mogłyby obiektywnie wyrazić swoją opinię o przedzkolu niepublicznym na Tomaszowskiej 2a. Będę wdzięczna za szybkie info.
pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Autor: Zuzia T. 24.03.2011 21:50  
klubik na prawobrzeżu
Jestem mama 4 latka chetnit chodziłby na zajecia dodatkowe i napewno 2 czy 3 rzy w tygodniu na pare godzinek. Mieszkamy na Prawobrzezu.
wyślij odpowiedź

Autor: Dorota 27.03.2011 16:46  
Odp:Drodzy Rodzice.
W klubiku odbywałyby się różne zajęcie m.in z elementami kinezjologii edukacyjnej oraz inne. Godziny otwarcia byłyby dostosowane do potrzeb rodziców <planowane przedsięwzięcie całodobowe>
wyślij odpowiedź

Autor: Agnieszka 28.03.2011 13:29  
Odp:Odp:Drodzy Rodzice.
To świetnie, ja byłabym bardzo zainteresowana
wyślij odpowiedź

Autor: aaaa 29.03.2011 15:58  
Odp:Odp:Odp:Drodzy Rodzice.
Super , tylko że w dąbiu jest juz kilka takich punktów i pewnie tez czytaja to i wykorzystaja pomysły Twoje
wyślij odpowiedź

Autor: Mira 29.03.2011 20:45  
Odp:Odp:Odp:Odp:Drodzy Rodzice.
Oczywiście, że całe Prawobrzeże jest oblepione takimi punktami i również maja bardzo atrakcyjne propozycje dla dzieci. A kinezjologia,języki obce logopeda czy rytmika to codzienność :)
Może w Stargardzie spróbuj tam może nie zaliczysz bankruta jak inne punkty na prawo...
wyślij odpowiedź

Autor: Agnieszka 01.04.2011 10:16  
Mieszkam w dabiu i znam tylko jeden taki punkt przedszkolny-KLUBIk na ul. Bosniackiej, czy jest może coś więcej?
wyślij odpowiedź

Autor: Dorota Zawada 04.04.2011 17:21  
Centrum Edukacji Malucha PUCHATKOWO
Drodzy rodzice,
W kwietniu 2011r. rozpocznie działalność nowe Centrum Edukacyjne Malucha.
Nasz adres:
Ul. Romantyczna 54/2,
70-789 Szczecin

Informacja pod numerem tel. 695 418 863

Nasza placówka współpracuje z norweskim przedszkolem w Bergen.

Oferujemy Państwu:

-zajęcia przedszkolne dla dzieci w wieku 3-5 lat oparte o wytyczne MEN;
-popołudniowe zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku 4-6 lat;
-popołudniowe zajęcia językowe dla dzieci w wieku 4-6 lat;
- popołudniowe zajęcia muzyczno-ruchowe dla dzieci w wieku 2-3 lat.

Zapewniamy:

-całodzienną opiekę nad dziećmi w wieku 3-5 lat;
-opiekę wg indywidualnie ustalonego harmonogramu, np.: 2-3 razy w tygodniu, na ustaloną ilość godzin;
-opiekę doraźną, np.: kiedy trzeba wyskoczyć po zakupy, do fryzjera czy do przyjaciółki;
-wyżywienie;
-wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną;
-wspomaganie rodziców w opiece i wychowaniu dzieci;
-przyjazną atmosferę.

Organizujemy również przyjęcia okolicznościowe: urodziny, imieniny itp.

Serdecznie zapraszamy
wyślij odpowiedź

Autor: mama Julki 07.04.2011 22:26  
Motylkowa kraina, proszę o opinie...
Strona www i ogólnie dostępne informacje super. Proszę o info jak to wygląda w praktyce.
Z góry bardzo dziękuje!

wyślij odpowiedź

Autor: Kamila 08.04.2011 10:07  
Odp:Motylkowa kraina, proszę o opinie...
Witam,
Parę razy moja córcia była tam po parę godzin...Córcia zadowolona, Ja zadowolona:) Przepięknie mają pomalowane ściany i baardzo miła jest Pani opiekunka. My tam zostajemy:)
wyślij odpowiedź

Autor: n 15.04.2011 13:23  
Odp:Drodzy Rodzice.
Dąbie ! tam by się przydało coś z prawdziwego zdarzenia. Aby były zajęcia od najmniejszych bąbli.Tak bym chciała wrócić z pracy i zabrać moją córcię(2l) na rytmikę, zajęcia grupowe. Aby te nasze maluszki się zabawiły i pouczyły za razem
wyślij odpowiedź

Autor: Dorota 16.04.2011 11:54  
Odp:Odp:Drodzy Rodzice.
Właśnie takie miejsce mam zamiar stworzyć. Od kilku lat pracuje w przedszkolu więc jestem świadoma potrzeb dzieci jak i rodziców.Oczywiście z chęcią zapoznam się z Państwa opiniami i potrzebami.
wyślij odpowiedź

Autor: Marzena 18.04.2011 06:04  
Ja również :):) w Dąbiu takie miejsce już przygotowuje dla Państwa pociech.
wyślij odpowiedź

Autor: Kamila 19.04.2011 11:27  
Witam wszystkich rodziców serdecznie.
www.zaczarowany-domek.com
biuro@zaczarowany-domek.com

Zapraszam serdecznie do naszych dwóch placówek:
1.Przy ulicy Kossaka 5, (pogodno) w domku jednorodzinnym z własnym ogrodem i miejscem do zabaw dla dzieci w cichej części pogodna. Tel. 914871550,
Działa od 5 lat
2. Przy ul. Czechowickiej 29, również domek jednorodzinny z ogrodem i miejscem zabaw, w cichej części gumieniec. Tel. 913334222
Działa od 2 lat
Godziny otwarcia: 7.00 do 17.30.
Wiek maluszków od 1,5 roku

Klubiki są nieduże, kameralne z rodzinną atmosferą, małe, 16 osobowe grupy.

Obie placówki posiadają monitoring, rodzice mogą sobie podglądać jak bawią i uczą się ich pociechy, przez stronę www, po podaniu hasła.
Doświadczona kadra pedagogiczna zapewnia świetny kontakt z dziećmi i doskonały rozwój intelektualny państwa skarbów.
Zapraszam serdecznie do odwiedzenia naszego klubiku, Państwa pociechy nie będą chciały nas opuścić.

Pozdrawiam serdecznie
wyślij odpowiedź

Autor: Agnieszka 19.04.2011 14:04  
Rewelacja, że cos takiego szykuje się w Dąbiu. Ja byłabym równiez bardzo zainteresowana. Jeśli będzie już cos konkretnego to bardzo bym prosiła o informacje na forum jeśli można. Z pewnością jest wielu rodziców zainteresowanych dobrą opieką dla swoich maluchów.Pozdrawiam.
wyślij odpowiedź

Autor: Joanna.L 19.04.2011 16:25  
odp odp fajnie by było gdyby było coś w dąbiu
Witam ja też jestem za tym ze w Dąbiu niema nic ciekawego dla takich maluchów chetnie prowadząłabym córke,
Pani Marzeno a od kiedy takie miejsce miało by ruszyć w Dąbiu??
wyślij odpowiedź

Autor: Marzena 27.04.2011 06:28  
Odp:odp odp fajnie by było gdyby było coś w dąbiu
Witam,ze względów technicznych szczegóły przedstawię niebawem
wyślij odpowiedź

Autor: Kaśka 01.05.2011 19:55  
Odp:Odp:odp odp fajnie by było gdyby było coś w dąbiu
W Dąbiu od ponad trzech lat działa Klubik przy ulicy Bośniackiej-działają na działalności gospodarczej,ale od września ma to być punkt przedszkolny,wpisany na listę placówek oświatowych.
Wiem o tym,bo mój synek chodzi tam od 2 lat i jesteśmy zachwyceni tym miejscem,warunkami,zaangażowaniem nauczycielek,atrakcjami,jakie oferują dzieciom.
Mogę z czystym sercem polecić to miejsce wszystkim rodzicem
Aha,właścicielka wspominała,że od września ruszają zajęcia popołudniowe dla dzieci spoza przedszkola
wyślij odpowiedź

Autor: iza 01.05.2011 20:01  
Odp:Odp:Odp:odp odp fajnie by było gdyby było coś w dąbiu
mieszkam w dabiu i mam córcie w wieku 2,2 lat i szukam dla niej kontaktu z innymi dziecmi.ostatnio dzwonilam do klubiku na bosniackiej-od wrzesnia maja miec zajecia popoludniowe dla dzieci-ponoc jakas nowatorka metode nauczania angielskiego dla dzieciaczkow wlasnie juz od 2 lat-nie moge sie doczekac,gimnastyke z elementami muzyki:)!!!
wyślij odpowiedź

Autor: Zbyszek 01.05.2011 22:15  
odp fajnie by było gdyby było coś w dąbiu
Kasiu i Izo nie ma to jak antyreklama :):) my jesteśmy inteligentnym społeczeństwem i ewidentnie widzimy że to właściciel robi sobie reklamę a raczej anty reklamę....he i jak tu Wam ufać????? Tak sie nie robi!!!!
wyślij odpowiedź

Autor: Mama 02.05.2011 08:00  
Odp:Odp:Odp:Odp:odp odp fajnie by było gdyby było coś w dąbiu.Iza
To żenada aby w taki sposób robić sobie reklamę !!! Nie stać was na reklamę w mediach !? WSTYD żeby w ten sposób naciągać klientów !!!!!!!!
wyślij odpowiedź

Autor: Basia 02.05.2011 19:56  
sprawa Kasi i Izy:P
Heheheh Kasia i Iza mają taki sam adres e-mailowy:P zbieg okoliczności czy oszustwo "wspaniałej właścicielki" z ul. Bośniackiej.
Jaki Pani chce zareklamować swój klubik to niech pani zrobi to oficialnie a nie podaje się za rodziców i oszukuje nas:)
wyślij odpowiedź

Autor: Joanna Lniak 03.05.2011 19:45  
Odp:Odp:odp odp fajnie by było gdyby było coś w dąbiu
Pani Marzeno kiedy pani bedzie mogla powiedziec cos wecej o tym punkcie przedszklnym co zamierza pani otworzyc...bo jestem bardzo ciekawa i zainteresowana...
chciałam napisac ze w dabiu w moku jest punkt przedszkolny, mozna zapisac dziecko np na 2/3 dni w tygodniu na ile sie chce od 8-13 albo od 8-15, niewiem jak teraz wygladaja koszty bo corka teraz konczy zerówke , ale tam chodzila 2 lata i miesiecznie placilam 300zl tyle ze dziecko bylo od pn-piatku od 8-15, teraz zastanawiam sie nad zapisaniem mlodszej 2/3 razy w tygodniu
wyślij odpowiedź

Autor: Maria 09.05.2011 22:35  
Monte CAssino
Drogie mamy,
od września na Monte Cassino powstanie nowy punkt przedszkolny, który poprowadzę. Wiem, że w tej okolicy aż się roi od przedszkoli, nie zniechęca mnie to jednak od tego aby spełnić moje plany i zwieńczyć długie przygotowania. Przede mną jeszcze wiele pracy, mimo to jestem pewna że warto to robić dla DZIECI.
pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Autor: Małgorzata Marczak 10.05.2011 09:15  
"TUPTUŚ" prawobrzeże
Jestem kolejną osobą,która chwali opiekę w tym żłobku!!!
Co za beznadziejne komentarze....... :
...tam była piwnica...
...właścicielka nie ma pojęcia... _to jest bardzo ciekawe? hmmm. Ciekawe po czym pani to wywnioskowała?!?!?
Mój synek przebywa w tym miejscu od kilku miesięcy i nigdy nie miałam nic do zarzucenia!
Bardzo sympatyczne opiekunki,kompetentna właścicielka,wiele zajęć dla dzieci.
Proszę nie sugerować się bezpodstawnymi-tandetnymi komentarzami,tylko pojechać i obejrzeć.
O wszystko można zapytać!
Jestem bardzo zadowolona z opieki i mój synek również!
wyślij odpowiedź

Autor: Dorota Zawada 10.05.2011 12:39  
Centrum Edukacji Malucha Puchatkowo
Drodzy Rodzice!!! Zabawa z rówieśnikami i edukacja pod troskliwą i fachową opieką przynosi dobre efekty wychowawcze a chwilowy odpoczynek radość rodzicom. Takie korzyści zapewni PUCHATKOWO. Nasza placówka znajduje się na os. Nad Rudzianką, ul. Romantyczna 54/2. Informacja tel. 695 418 863

Nasza placówka współpracuje z norweskim przedszkolem w Bergen.

Oferujemy Państwu:
- zajęcia przedszkolne dla dzieci w wieku 2,5-5 lat oparte o wytyczne MEN;
- zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku 4-6 lat;
- zajęcia językowe dla dzieci w wieku 4-6 lat;
- zajęcia muzyczno-ruchowe dla dzieci w wieku 2-3 lat.
Zapewniamy:
- całodzienną opiekę nad dziećmi w wieku 2,5-5 lat;
- opiekę wg indywidualnie ustalonego harmonogramu, np.: 2-3 razy w tygodniu, na ustaloną ilość godzin;
- opiekę doraźną, np.: kiedy trzeba wyskoczyć po zakupy, do fryzjera czy do przyjaciółki;
- wyżywienie;
- wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną;
- wspomaganie rodziców w opiece i wychowaniu dzieci;
- przyjazną atmosferę.
Organizujemy również przyjęcia okolicznościowe: urodziny, imieniny itp

Pracujemy przez całe wakacje. Serdecznie zapraszamy

wyślij odpowiedź

Autor: PRZEDSZKOLANKA 16.05.2011 06:18  
Maluszki w Klubiku Zuzanka na Warszewie !
http://klubikprzedszkolaka.pl/cennik

W dziecięcym domku - Klubiku "Zuzanka" na Warszewie przy ulicy Morenowej 22 działa grupa zdolnych przedszkolaczków, a od maja powstała nowa grupka Maluszków.Zapraszamy serdecznie Rodziców, którzy szukają dla swoich dzieci spokojnego miejsca w otoczeniu czystego powietrza i zieleni oraz dobrych nauczycieli - opiekunów.
Tel.790-619-365
e-mail:zuzankaszczecin@interia.pl
www.klubikprzedszkolaka.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Marta 18.05.2011 18:39  
Punkt opieki nad dziećmi w Podjuchach
Drodzy rodzice! Chciałabym poinformować,że niebawem rozpocznie swoją działalność nowy punkt opieki nad dziećmi w Podjuchach. Punk będzie sprawował opiekę nad dziećmi w wieku od 2 lat. Szczegółowych informacji udzielę niebawem.
wyślij odpowiedź

Autor: Dorota G. 19.05.2011 18:45  
"Dorotka" Punkt opieki nad dziećmi
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 2 lat do nowego punktu opieki w Podjuchach Ul.Walczaka
(Blisko przystanek autobusowy lini 55,64,66 oraz stacja PKP)
Otwarcie 1.07.2011
Do końca lipca wpisowe 0zł !
Usługi w zakresie:
*Opieki nad dziećmi w systemie całodobowym
*7 dni w tygodniu
*Karnety godzinowe
W Ofercie:
*Troskliwa opieka sprawowana przez młodą, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną,
* Plac zabaw,
* Wysokiej jakości wyposażenie sal oraz zabawki posiadające Atest.
Szczegółowe informacje:
Tel. 531-017-015
E-mail: podorotka@wp.pl
wyślij odpowiedź

Autor: joanna kulig 19.05.2011 21:18  
Witam serdecznie słyszałam,że od września 2011 powstaje w Dąbiu klub malucha na terenie sali zabaw Cypolino,może być to ciekawe miejsce bo bawialnia jest super,jest tam przestronnie i czyściutko,więc fajny teren będą miały dzieci do zabawy,więcej informacji mają na stronie pozdr.Asia
wyślij odpowiedź

Autor: Maria 23.05.2011 16:20  
BYSTRZAKI Strefa PRZEDSZKOLAKA
to alternatywna forma wychowania przedszkolnego oferująca Twojemu dziecku opiekę dzienną pod okiem pedagogów oraz wszechstronny rozwój poprzez realizację przedszkolnej podstawy programowej zgodnej z rozporzadzeniem Ministra Edukacji Narodowej.

Do dyspozycji naszych wychowanków sa 2 przestronne sale do zajęć dziennych, strefa multimedialna z poczekalnią dla rodziców i toalety. Duży ogród, w którym powstanie plac zabaw, oraz położenie naszej placowki w poblizu Parku Kasprowicza daje doskonałą okazje do zabaw ruchowych i obcowania z naturą.

ZAPISY www.bystrzakiszczecin.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Maria 25.05.2011 16:25  
BYSTRZAKI Strefa Przedszkolaka
OFERTA WIOSNA 2011

Maj i czerwiec to czas radosny

PREZENTY więc mamy na cieple dni wiosny:

PODRECZNIKI dla Bystrzaków

...a rodzice przedszkolaków

nich odrzucą w kąt obawy

bo z "NNW" bezpieczne zabawy

*w cenie wpisowego przedszkolaki otrzymują komplet podręczników wg. podst . programowej MEN oraz roczne ubezpieczenie NNW

SPRAWDZ SZCZEGOLY NA www.bystrzakiszczecin.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Jan Kowalski 26.05.2011 11:47  
I to wszytsko w dwóch pokojach??? ;)
Centrum Edukacji Malucha Puchatkowo
Oferujemy Państwu:
- zajęcia przedszkolne dla dzieci w wieku 2,5-5 lat oparte o wytyczne MEN;
- zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku 4-6 lat;
- zajęcia językowe dla dzieci w wieku 4-6 lat;
- zajęcia muzyczno-ruchowe dla dzieci w wieku 2-3 lat.
Zapewniamy:
- całodzienną opiekę nad dziećmi w wieku 2,5-5 lat;
- opiekę wg indywidualnie ustalonego harmonogramu, np.: 2-3 razy w tygodniu, na ustaloną ilość godzin;
- opiekę doraźną, np.: kiedy trzeba wyskoczyć po zakupy, do fryzjera czy do przyjaciółki;
- wyżywienie;
- wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną;
- wspomaganie rodziców w opiece i wychowaniu dzieci;
- przyjazną atmosferę.
Organizujemy również przyjęcia okolicznościowe: urodziny, imieniny itp
wyślij odpowiedź

Autor: Ewa 06.06.2011 22:43  
Klub Malucha
Witam
Od trzech lat pracuje w różnych klubikach.Zamierzam teraz otworzyć własny wymarzony klubik dla dzieciaczków. Myślałam o Gumieńcach lub o Pogodnie. Czy według Was rodziców jest zapotrzebowanie na klubik w tych dzielnicach? a może gdzieś brakuje takiego miejsca? Dziękuje za każdą odpowiedz
Pozdrawiam
Ewa
wyślij odpowiedź

Autor: Maria 07.06.2011 10:26  
od wrzenia rusza STREFA PRZEDSZKOLAKA BYSTRZAKI
Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym do wspólnej zabawy i nauki!
Twojemu dziecku brakuje kontaktu z rówieśnikami?

Chcesz, żeby wesoło i pożytecznie spędzało czas...

Nauczyło się samodzielności...

Miało codzienny kontakt z językiem obcym...

Zapisz TWOJE dziecko do Strefy Przedszkolaka BYSTRZAKI!

w cenie czesnego:NNW, podreczniki, oraz:
zajęcia plastyczne
język angielski
gry i zabawy edukacyjne
zajęcia rytmiczno-umuzykalniające
zajęcia logopedyczne i inne...
wyślij odpowiedź

Autor: Ewa 10.06.2011 12:29  
nowe złobki
Chciałam się dowiedzieć jak to teraz jest z zakładaniem złobków/ klubików dla dzieci kiedy w życie weszła ustawa żłobkowa. Czy to prawda, że teraz trzeba mieć pozwolenie od sanepidu i straży pożarnej zeby coś takiego założyć i trzeba spełniać te wszystkie wymogi lokalowe i sanepidu typu: regulator na wodę, wyparzarka, wykładziny z atestem, odpowiednie farby na ścianie, odpowiednia wentylacja itp. Co bedzie z klubikami które juz istnieja i nie spełniają tych wymogów?
wyślij odpowiedź

Autor: Maria 10.06.2011 15:10  
nowe zlobki
Witam, pozwolenie sanepisu to miec zawsze trzeba bylo, nawet ze zdrowego rozsadku, w koncu chodzi o dzieci
co do wyparzarki to musisz miec jesli podajesz jedzenie na porcelanowych naczyniach, wykladziny z atestem , i farby na scianie to przedszkola i punkty przedszkolne.
wyślij odpowiedź

Autor: mama 11.06.2011 08:16  
Odp:nowe złobki
ludzie chyba tematykę forum pomyliliście .....
wyślij odpowiedź

Autor: Nikita 12.06.2011 09:49  
nowe złobki
a jaka ona jest? Bo chyba zaczeła się od zakładania klubiku wiec pytania jak to zrobić są odpowiednie do tematyki...
wyślij odpowiedź

Autor: właściciel 14.06.2011 12:14  
Witam od 01 września na terenie Sali Zabaw Cypolino w Dąbiu rozpocznie swoją działalność Akademia Malucha.Będzie można przyprowadzić maluszka na 1,2,3 dni w tygodniu lub codziennie aby spędził czas z rówieśnikami.Akademia będzie czynna od 6.30 do 15.30 tylko dla dzieci zapisanych do Akademii.W miłej rodzinnej atmosferze proponujemy zajęcia umuzykalniające,plastyczne,zabawę z językiem angielskim i wiele innych pod okiem kadry pedagogicznej.Serdecznie zapraszam!
wyślij odpowiedź

Autor: Maria 17.06.2011 12:26  
temat: kluby malucha, opieka nad dziecmi !
ja tez ruszam ze strefa przedszkolaka BYSTRZAKI od 1go wrzesnia w centrum na Monte Cassino

dzieci moga u nas przebywac od pon do pt. od 6 do 17
dostaja podreczniki i ubezpieczenie
przygotowujemy wspaniale miejsce dla przedszkolakow

www.bystrzakiszczecin.pl

pozdrowienia dla innych klubow i przedszkoli
wyślij odpowiedź

Autor: mama 21.06.2011 19:57  
Domowa opieka nad dziećmi- Misiowa Kraina
Drodzy rodzice.
Od września na Gumieńcach rusza Misiowa Kraina. Będzie to przytulne miejsce, gdzie dzieci będą się rozwijać, przy tym doskonale się bawiąc.
Chcemy stworzyć iście rodzinną atmosferę, dlatego grupa będzie liczyła tylko 4 dzieci.
Wszelkie pytania prosimy kierować na e-maila: misiowakraina1@wp.pl
wyślij odpowiedź

Autor: mama 22.06.2011 18:58  
Domowa opieka nad dziećmi- Misiowa Kraina
Drodzy rodzice.
Od września na Gumieńcach rusza Misiowa Kraina- domowa opieka nad dziećmi. Będzie to przytulne miejsce, gdzie maluszki będą rozwijać się wszechstronnie, przy tym doskonale się bawiąc.
Pod okiem wykwalifikowanej niani, maluchy będą uczą się codziennie czegoś nowego, bawią się i poznając jak odczuwać wszystko dookoła. Dziać się to będzie w atmosferze iście rodzinnej.
Dzięki nam, Wy rodzice zapewnicie swoim pociechom odpowiednią opiekę, a sami będziecie mogli zawodowo się realizować.
Mała grupa- tylko 4 dzieci.

Opieką chcemy objąć dzieci od 6 miesiąca do 3 lat, w godzinach od 6.00 do 20.00

W Misiowej Krainie uwzględniamy realia rynku:
&#8226; nasz czas opieki jest elastyczny, dostosowany do godzin pracy rodziców
&#8226; opieka nad dziećmi i zajęcia są dostosowane do możliwości rozwojowych dzieci(uwzględniamy także sugestie rodziców)
&#8226; opieka miesięczna i godzinowa
Cały plan dnia jest zorganizowany:
&#8226; jest czas na naukę (poprzez zabawę uczymy dziecka postrzegać, dotykać, rozróżniać smaki, rozróżniać zapachy, słuchać)
&#8226; na zorganizowane zabawy grupowe(dziecko przebywając w grupie rówieśników nawiązuje kontakty, uczy się dzielenia się z innymi, wyrażania swoich potrzeb)
&#8226; leżakownie, (kładziemy dzieci w określonej porze)
&#8226; jest też czas wolny, w którym dzieci mogą pobawić się atrakcyjnymi zabawkami znanych i lubianych firm
Od połowy sierpnia przewidujemy 2 tygodniowe dni adaptacyjne dla dzieci.
Wszelkie pytania proszę kierować na e-maila: misiowakraina1@wp.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Dorota G. 23.06.2011 17:14  
Zapraszam
Serdecznie zapraszam nowo otwartego punktu opieki"Dorotka" w Podjuchach.
*Opieka nad dziećmi w systemie całodobowym
*7 dni w tygodniu
*Karnety godzinowe
W Ofercie:
*Troskliwa opieka sprawowana przez młodą, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną,
* Plac zabaw,
* Wysokiej jakości wyposażenie sal oraz zabawki posiadające Atest.
Szczegółowe informacje:
Tel. 531-017-015
E-mail: podorotka@wp.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Maria 24.06.2011 08:42  
BYSTRZAKI-Strefa przedszkolaka
www.bystrzakiszczecin.pl

mamy to, co najlepsze dla ciebie i Twojego przedszkolaka:

duzy ogrod
bezpieczne, kolorowe sale
dobra lokalizacje w centrum
zajecia dodatkowe w cenie czesnego
gratis podreczniki i ubezpieczenie
doswiadczonych nauczycieli
dodatkowo pyszne posilki z cateringu
to wszystko za niewilkie czesne 600 zl, cena niezmienia sie przez rok!

www.bystrzakiszczecin.pl
696-929-828
wyślij odpowiedź

Autor: Właściciel 02.07.2011 06:42  
Żłobek-Tuptuś os.Zdroje oraz Tuptuś os.Słoneczne
Prawobrzeże - os.Słoneczne oraz os.Zdroje "Tuptuś -opieka nad najmłodszymi"
Zaopiekujemy się Państwa najmłodszymi pociechami w wieku od 5-go miesiąca do 3-go roku życia.
Oprócz całodziennej opieki pod okiem wykwalifikowanej kadry odbywają się również zajęcia dydaktyczno-wychowawcze mające na celu prawidłowy i harmonijny rozwój każdego dziecka.

Ofertę dostosowaliśmy do potrzeb rodziców:

* opieka nad dziećmi już od 5 m-ca do 3 lat.
* sprawujemy opiekę w godzinach 6.30 - 17.00
(możliwość wydłużenia pobytu według potrzeb rodziców/ opiekunów)
* czesne 500 - 650 zł w tym całodobowe ubezpieczenie NW -7 dni w tygodniu.

Informacje można uzyskać:
tel. 501 259 689
www.tuptus-szczecin.pl
opieka@tuptus-szczecin.pl

Serdecznie zapraszamy
wyślij odpowiedź

Autor: Dariusz Tułodziecki 04.07.2011 13:46  
Wakacje w Klubiku Malucha w Szkole Muzycznej Casio
Drodzy rodzice,

Zapraszamy dzieci w wieku od 1.5 do 6 lat
Zapewniamy, poza świetną zabawą, zajęcia z języka angielskiego, oraz różne formy aktywności muzycznej.
Wakacje z CASIO codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00
Możliwość wykupienia pojedynczych godzin, lub pojedynczych dni &#8211; do uzgodnienia.
Posiłki dla dzieci przygotowują rodzice.

W CIĄGU DNIA ZAPEWNIAMY DZIECIOM

- opiekę w godzinach od 10.00 do 14.00 w Szkole Muzycznej Casio
- zajęcia edukacyjne
- zajęcia plastyczne
- język angielski
- rytmikę
- poznajemy instrumenty (gitara, skrzypce, pianino, keyboard, flet, perkusja i instrumenty perkusyjne)
- naukę gry na wybranych instrumentach (dla chętnych za dodatkową opłatą)
- gimnastykę mózgu Paula Denissona
- ruch rozwijający Weroniki Sherborne

Plan dnia może być modyfikowany na potrzeby grupy.

Klub Malucha może być idealnym przygotowaniem Twojego dziecka zanim pójdzie do przedszkola !

Zapraszamy
wyślij odpowiedź

Autor: Dariusz Tułodziecki 04.07.2011 13:49  
Wakacje w Klubiku Malucha w Szkole Muzycznej Casio
Szczegóły na naszej stronie www.szkolamuzycznacasio.pl lub pod numerem telefonu: 531 45 77 55. Napisz do nas na adres: info@szkolamuzycznacasio.pl
wyślij odpowiedź

Autor: monika 05.07.2011 16:02  
Klub malucha w szczecinie!
Mam pytanie do mam maluchów, gdzie w szczecinie brakuje klubów przedszkolaka?Zastanawiam się nad otworzeniem takiego klubu i myślę o lokalizacji:-)Dziękuję za odpowiedź!
wyślij odpowiedź

Autor: mama 07.07.2011 01:25  
Misiowa Kraina- Domowa Opieka nad Dziećmi
Droga Mamo, Drogi Tato.
Od września na Gumieńcach (ul. Wierzbowa) powstanie Domowa Opieka nad Dziećmi- Misiowa Kraina. Będzie to przytulne miejsce, gdzie dzieci będą rozwijać się wszechstronnie, przy tym doskonale się bawiąc.
Pod okiem wykwalifikowanej niani, maluchy będą uczyć się codziennie czegoś nowego, bawiąc się i poznając jak odczuwać wszystko dookoła. Najważniejsze dla nas jest to, by każde dziecko było szczęśliwe, wesołe, bezpieczne, swobodne, chętne do działania.
Naszą główną metodą pracy jest zachęcanie a nie zmuszanie. Dziać się to będzie w atmosferze iście rodzinnej. Grupa będzie liczyła tylko 4 dzieci w przedziale wiekowym od 6 miesięcy do 3 lat.
Opieka: godzinowa, karnety, miesięczna.
Misiowa Kraina otwarta będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 20.00
Wszelkie pytania prosimy kierować na e-maila: misiowakraina1@wp.pl lub pod numerem telefonu: 516657715 (proszę dzwonić po 17.00)
wyślij odpowiedź

Autor: Anna 18.07.2011 20:25  
BYSTRZAKI
punkt Przedszkolny BYSTRZAKI ogłasza nabór na ostatnie wolne miejsca dla dzieci w wieku 3,5-5 lat

czesne 600 zł
w tym :
opieka 6-17
edukacja wg podst. programowej
rytmika, logopeda, j.obcy
możliwość wykupienia posiłków z cateringu
możliwość zorganizowania urodzin w przedszkolu
podręczniki i ubezpieczenie GRATIS!

www.bystrzakiszczecin.pl

tel: 696-929-828

wyślij odpowiedź

Autor: Anna 19.07.2011 15:40  
poszukuję opieki nad 14 miesięczna córeczka
Drodzy rodzice poszukuję opieki nad 14 miesięczna córeczka od października.Proszę podzielcie się sprawdzonymi miejscami. Preferuję okolicę Drzetowo (Golisza), Ksiażat Pomorskich. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Ania
wyślij odpowiedź

Autor: Julia Lew 19.07.2011 21:45  
Odp:poszukuję opieki nad 14 miesięczna córeczka
Witam serdecznie! Jestem mamą 21 miesięcznej Roksanki. Kiedy zaczęłam szukać opieki dla mojej córeczki miała niecałe 12 miesięcy. Odwiedziłam i obdzwoniłam wiele Klubów i prywatnych placówek(bo żłobek państwowy w ogóle nie wchodził w grę). Kiedy trafiliśmy do "Łączki Bączka" nasze dziecko nie chciało wcale stamtąd wyjść, w przeciwieństwie do innych miejsc, gdzie panie miały niezachęcająco basowy głos, dzieci biegały zasmarkane i z radością witały rodziców mając smutek w oczach. Nasze dziecko z Klubu Łączka Bączka nie chciało iść do domu. Tak jest do tej pory - Roksanka ucieka kiedy po nią przychodzimy :) Rozmawiałam z niejedną mamą i szczerze mogę polecić Pani ten Klubik. Panie są pogodne, mają rewelacyjne podejście, dzieci są uśmiechnięte, zadowolone, mają różnego rodzaju zajęcia rozwijające ich talenty (rytmika, plastyka, motoryka). Również moja przyjaciółka oddała tam pod opiekę swoją córeczkę i jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni. Mieszkam na dzielnicy Dżetowo-Grabowo i dojazd samochodem zajmuje mi tam dokładnie 12 minut. Szczerze polecam Pani to miejsce, bo moja niespełna 2-letnia córeczka bardzo dużo się tam uczy. Jest samodzielna, grzeczna i jestem z niej dumna. Wiem, że to napewno nie jest zasługa zapracowanej mamy, tylko tych wspaniałych Pań. Jeżeli ma Pani jakieś pytania - proszę dzwonić: 513080809 Julia
wyślij odpowiedź

Autor: Marlena Gajos 02.08.2011 07:54  
Różowy Słonik klubik malucha Szczecin Dąbie
Wszystkie maluszki, zapraszamy do Punktu opiekuńczo-wychowawczego Różowy Słonik. Zapewniamy małą grupę, opiekę doświadczonych pedagogów, pełne wyżywienie: śniadanie I i II, obiad - zupa i drugie danie, podwieczorek. W programie dnia leżakowanie, zabawy na świeżym powietrzu w dużym ogrodzie, oraz wiele ciekawych zajęć edukacyjnych przygotowanych z myślą o najmłodszych. Oferta zawiera całodzienną opiekę nad dziećmi w godzinach 7.00 - 17.30, od 17.30- 23,00 "Bajkowe Popołudnie".
www.rozowyslonik.pl
500307302
wyślij odpowiedź

Autor: Anna Szymańska 04.08.2011 20:13  
Klub Maluszka "Łączka Bączka" Bukowo
To miejsce wyśnione dla maluszków!Założyła je osoba z prawdziwym powołaniem!!! Wszystkie dzieci po prostu uwielbiają swoje ciocie i w podskokach rano biegną do przedszkola, a popołudniu rodzice mają problem, bo zabierają maluszki z łzami w oczach. O czym to świadczy? O tym że jest im tam bardzo dobrze, a rodzice ze spokojem mogą jechać do pracy. Gorąco polecam ten sprawdzony przeze mnie i moją Julę klubik!
wyślij odpowiedź

Autor: Iwona 16.08.2011 14:03  
NOWE PRZEDSZKOLE "KRAINA PRZYGÓD" NA ARKOŃSKIM!

Niepubliczne Przedszkole TEB-EDUKACJA "Kraina Przygód&#8221;, które mieści się przy
ul. Zdrojowej 23-25, 71-481 Szczecin, przyjmuje zapisy do przedszkola .
Posiadamy kadrę pedagogiczną z najwyższymi kompetencjami i podejściem do dzieci. Zapewniamy opiekę od 6:30 do 19:00 przez 12 miesięcy.
Oferujemy w ramach czesnego bogaty pakiet zajęć edukacyjnych m.in.
- zajęcia z języka angielskiego,
- rytmikę,
- gimnastykę,
-zajęcia plastyczne,
- zajęcia muzyczne .
Zapisy już trwają !
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 519-543-349, (91) 421 18 63 oraz do zapoznania się z naszą stroną internetową
www.krainaprzygod.szczecin.pl
NOWOŚĆ!!!!
Przedszkole czynne w soboty od 8-16.
wyślij odpowiedź

Autor: Gośka 16.08.2011 21:56  
Rytmika- Akademia Malucha Micado- bezplatne zajęcia
Juz kiedys o niej wpominałam- rytmika dla dzieci od 1,5 roczku do 4 lat i inne zajecia.
Są 2 oddzialy: na prawobrzeżu i lewobrzeżu
31 sierpnia bezplatne zajęcia pokazowe na Witkiewicza ( lewobrzeże)
2 września bezplatne zajęcia pokazowe na prawobrzeżu - osiedle majowe ul. Kosynierów
www.micado.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Pani nauczycielka 17.08.2011 08:06  
Nowy klubik dla dzieci
Pisze z takim zapytaniem, gdyz chcialabym zaczrpnac waszej porady.
zamierzam tak na nowy rok otworzyc taki klubik malucha, z dobra atmosfera i wszystkim co dobre dla dzieci a jestem osoba z wyksztaleniem pedagogicznym i stazem w zawodzie. moje pytanie brzmi gdzie najlepiej badz gdzie brakuje dobrego klubiku czy na prawobrzezu badz lewobrzezu szczecina? jestem otwarta na propozycje i wszelkie pomysly gdyz chce by rodzice byli zadowoleni :)
wyślij odpowiedź

Autor: elzbieta 21.08.2011 16:57  
Odp:Nowy klubik dla dzieci
Pani nauczycielko - proszę o kontakt - tel.784916876
wyślij odpowiedź

Autor: Agnieszka Lewandowska 21.08.2011 20:48  
Misiowa Kraina- Domowa Opieka nad Dziećmi Gumieńce
Misiowa Kraina mieści się na ul. Dworskiej (przy ul. Krakowskiej) w domku jednorodzinnym. Zapraszamy do obejrzenia naszej Misiowej Krainy gdzie jak się Państwo przekonacie szczególnie dbamy o higieniczne i bezpieczne warunki pobytu.

Misiowa Kraina oferuje ciepłą i profesjonalną opiekę nad Dziećmi od 5 miesiąca do 3 lat od poniedziałku do soboty od 6:00 - 20:00. To miejsce, w którym będziecie Państwo mogli pozostawić swoje Pociechy pod opieką wykwalifikowanej kadry na cały dzień jak i na pojedyncze godziny. Naszą ambicją jest by Misiowa Kraina pełniła funkcje dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą na najwyższym poziomie. Pragniemy aby Państwa Pociechy czerpały radość z przebywania w towarzystwie swoich rówieśników, uczyły się pracy w grupie, zdobywały nowe umiejętności, odnajdywały w sobie coraz to nowe talenty i pasje, uczyły się samodzielności, budując optymizm i wiarę we własne siły. Misiowa Kraina działa według ramowego planu dnia, który nie ogranicza indywidualności Dziecka, ale pozwala uporządkować jego świat. Maluchy czują się bezpiecznie, gdy wiedzą co po czym następuje. Spokój rodziców zapewniamy poprzez właściwie przystosowany lokal, staranny dobór pracowników oraz stały kontakt z rodzicami Zapewniamy szereg zajęć dydaktyczno-wychowawczych mających na celu prawidłowy rozwój osobowości Małego Człowieka pod względem intelektualnym, fizycznym i społecznym. Wszystkie zajęcia dostosowane są do stopnia sprawności Dzieci, z uwzględnieniem ich indywidualnych możliwości i potrzeb. Wszystko to w ciepłej domowej, kolorowej atmosferze pod okiem doświadczonych, wykształconych kierunkowo opiekunek. W Misiowej Krainie pomagamy dzieciom poznawać świat poprzez spontaniczną zabawę, bo to właśnie ona umożliwia naturalną i prawidłową stymulację wszystkich, kiełkujących zmysłów Naszych Pociech. Wychodzimy naprzeciw ich potrzebom. Zajęcia które dla nich przygotowaliśmy są różnorodne i ciekawe, uwzględniające potrzebę ruchu, tworzenia, muzykowania, poznawania, ale także ciszy i relaksu naszych Podopiecznych. Mała ilość Dzieci oraz odpowiednia ilość wykwalifikowanego personelu, pozwala na indywidualne podejście do każdego Malucha. Misiowa Kraina łączy w sobie miejsce profesjonalnej opieki, gdzie w pełni zaspokajane są dziecięce potrzeby poznawania świata i bezpieczeństwa oraz gdzie szanowana jest indywidualność każdego z nich, co razem stanowi podstawowy warunek prawidłowego rozwoju Dziecka W Misiowej Krainie każdy dzień to przygoda, na która wszystkie Dzieci i ich Rodziców serdecznie zapraszamy.

Kontakt: tel. 516657715, e-mail: misiowakraina1@wp.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Edyta Senson 24.08.2011 08:59  
Przedszkole Stumilowy Las Gumieńce
Niepubliczne Przedszkole &#8222; Stumilowy Las&#8221; mieści się na ul. Krętej 5, w dogodnym ciągu komunikacyjnym ale z dala od ruchliwych ulic i miejskiego zgiełku. Swoją działalność rozpocznie 01.IX.2011 r. Placówka będzie pod nadzorem Kuratorium Oświaty na podstawie wpisu do Ewidencji Placówek Niepublicznych. W przedszkolu będzie realizowana podstawa programowa zgodnie z wymogami MEN. Dyrektorem Przedszkola jest mgr Senson Edyta nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, pedagogiki opiekuńczo &#8211; wychowawczej, a także oligofrenopedagogiki, posiadająca przygotowanie pedagogiczne, która również ukończyła kurs : &#8222;Zarządzanie w przedszkolu&#8221; oraz kurs wychowawcy kolonijnego. Do przedszkola przyjmowane są dzieci od 2,5 lat do 5, podzielone na dwie grupy: Starszaki Kubusie i Maluszki Tygryski. Grupa starszaków liczy ok. 18 dzieci, a grupa maluszków ok. 12 dzieci, a więc tak kameralne grupy dadzą dziecku poczucie bezpieczeństwa i stworzą rodzinny, ciepły klimat. Godziny otwarcia od 6.30 do 17.00, z możliwością dostosowania do potrzeb rodziców.
Placówka będzie miejscem, gdzie dzieci doskonale bawią się, uczą i poznają otaczający je świat. Naszym Paniom w grupach nie straszna jest zmiana pieluszki czy nakarmienie dziecka przy obiedzie, a w sytuacjach "kryzysowych" ponoszenie na rękach.
Opłata za przedszkole wynosi 550 zł, za cały dzień pobytu, bez żadnych dopłat za godzinę, w co jest wliczone całodzienne wyżywienie, zajęcia dodatkowe: język angielski, rytmika, zajęcia korekcyjne, karate, zajęcia plastyczne, ćwiczenia logopedyczne, a także teatrzyki i wycieczki. Brak wpisowego. Tel: 796-203-780
Zachęcam Rodziców do zapoznania się z organizacją i galerią naszej placówki w Stargardzie Szczecińskim : www.stumilowylas.mojaszkola.net.
wyślij odpowiedź

Autor: mama 25.08.2011 17:33  
Opieka nad Maluszkami
Drogie Mamy!
Jestem mamą 2 letniej dziewczynki.Od trzech lat pracuję z małymi dziećmi w wieku niemowlęcym i przedszkolnym. Prowadzę domową opiekę nad Maluszkami, bo sama szukałam opieki dla córeczki i zawsze coś mi nie pasowało (za duże grupy, mało opiekunek...), dlatego postanowiłam stworzyć przytulne, bezpieczne i wesołe miejsce dla swojego jak i Waszego Maluszka.
Profesjonalnie i troskliwie zaopiekujemy się Twoim Maleństwem podczas go Ty będziesz mogła oddać się pracy lub małym przyjemnościom.
Tylko 4 dzieci w grupie, domowa atmosfera, indywidualne podejście do każdego Dziecka.
Opieką obejmujemy Maluszki już od 4 miesiąca do 3 lat, w godzinach od 6.00 do 20.00, otwarci jesteśmy 7 dni w tygodniu!!!!
Pozostawić swojego Maluszka będziesz mogła na cały dzień lub na pojedyncze godziny (opieka miesięczna, karnety, godziny).
Abonament miesięczny już od 500 zł!!
Zadzwoń do Nas i koniecznie Nas odwiedź i przekonaj się sama jak miło z nami może spędzić czas Twój maluszek.
Mieścimy się na Gumieńcach w domku jednorodzinnym z ogródkiem.
Serdecznie Zapraszam.
tel. 516657715
wyślij odpowiedź

Autor: Dorota Zawada 29.08.2011 20:15  
Centrum Edukacji Malucha Puchatkowo zaprasza
Drodzy rodzice!
Kubuś Puchatek czeka na kolejnych swoich przyjaciół. Zapraszamy Rodziców, do zapisania Dzieci w wieku 2,5 &#8211; 5 lat, na zajęcia przedszkolne na rok 2011/12., prowadzone w oparciu o wytyczne MEN
Oferujemy rabaty dla przyjętych do nas rodzeństw, a także brak wpisowego w przypadku zapisania Dziecka w bieżącym miesiącu.
Zapewniamy bardzo kameralną i ciepłą atmosferę oraz szeroki wachlarz zajęć. Dzieci do dyspozycji mają bardzo dobrze wyposażoną salę edukacyjno-zabawową w pełni dostosowaną do Ich potrzeb oraz przyjemny ogród. Pracujemy w dwóch podgrupach.
Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania placówki, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.puchatkowo.szczecin.pl . Szczegółowych informacji udzielamy również pod numerem telefonu: 695 418 863.
wyślij odpowiedź

Autor: "Jacek i Agatka" 30.08.2011 21:48  
OTWARCIE NOWEGO KLUBIKU W SZCZECINIE - WARSZEWO
Akademia Przedszkolaka &#8222;Jacek i Agatka&#8221; mieszcząca się przy ul. Morenowej 22 w Szczecin-Warszewo (z dala od ulic, zgiełku i hałasu) OGŁASZA NABÓR DZIECI w wieku od 1,5-4 lat.
OTWARCIE 3 PAŹDZIERNIKA ! ! !
Zapewniamy:
- ciepłą, domową atmosferę;
- pracę w małych, kameralnych grupach;
- opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej;
- 5 posiłków dziennie (catering).
Zajęcia:
- poznawcze i edukacyjne;
- edukacja matematyczne wg programu prof. E. Gruszczyk-Kolczyńskiej
- kącik małego bajkowi cza;
- spotkania z ciekawymi ludźmi;
- zajęcia artystyczne (plastyczne, techniczne, teatralne);
- rytmika przy akompaniamencie keyboarda;
- gimnastyka korekcyjna;
- tańce;
- zajęcia sportowe na świeżym powietrzu.

Informacje i zapisy:
tel: 792 893 444
e-mail: jacekiagatka.szczecin@onet.pl
Strona internetowa w budowie !

wyślij odpowiedź

Autor: Anna 31.08.2011 20:45  
Angielski, Niemiecki dla maluchów najtaniej w Szczecinie
Oferujemy zajęcia popołudniowe:

Angielski, Niemiecki 2x40 min w tygodniu
Zajęcia Plastyczne 2x45 min. w tygodniu
Zajęcia Muzyczno-Ruchowe 2x45 min w tygodniu

Cena jednostkowa jednakowa dla wszystkich zajęć dodatkowych 20zł
Cena miesięczna 120 zł

Ponadto opieka w niepełnym wymiarze godzin od 15 zł/godzinę opieki

sprawdź na www.bystrzakiszczecin.pl
lub zadzwoń 696-929-828
wyślij odpowiedź

Autor: Anna 31.08.2011 20:49  
Przebijamy ceny innnych przedszkoli BYSTRZAKI
Punkt przedszkolny BYSTRZAKI

www.bystrzakiszczecin.pl
Godz. otwarcia 6-17
wyżywienie i zajęcia w cenie czesnego
rytmika, angielski, logopeda
Świetna lokalizacja w centrum przy parku Kasprowicza
piękne kolorowe sale zabaw dostosowane do maluchów
odbiory sanepidu i ppoż

Monte Cassino 18
696-929-828
www.bystrzakiszczecin.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Właściciel 31.08.2011 20:56  
Żłobek-Tuptuś Prawobrzeże
Prawobrzeże - os.Słoneczne oraz os.Zdroje "Tuptuś -opieka nad najmłodszymi"
Zaopiekujemy się Państwa najmłodszymi pociechami w wieku od 5-go miesiąca do 3-go roku życia.
Oprócz całodziennej opieki pod okiem wykwalifikowanej kadry odbywają się również zajęcia dydaktyczno-wychowawcze mające na celu prawidłowy i harmonijny rozwój każdego dziecka.

Ofertę dostosowaliśmy do potrzeb rodziców:

* opieka nad dziećmi już od 5 m-ca do 3 lat.
* sprawujemy opiekę w godzinach 6.30 - 17.30
(możliwość wydłużenia pobytu według potrzeb rodziców/ opiekunów)
* czesne 500 - 650 zł w tym całodobowe ubezpieczenie NW -7 dni w tygodniu.

Informacje można uzyskać pod nr telefonu 501 259 689

Serdecznie zapraszamy
www.tuptus-szczecin.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Dominik 31.08.2011 21:25  
Prawobrzeże - opieka/klubik/przedszkole dla prawie 2,5 dziecka poszukiwana!
Proszę o informacje/oferty na djanas(małpa)poczta.onet.pl

Opieka jest potrzebna w godzinach:
Poniedziałek 9:30-14:50
Wtorek 9:30-13:50
Środa 7:40-10:50
Czwartek 7:40-10:40
Piątek 10:30-14:50
wyślij odpowiedź

Autor: "Jacek i Agatka" 01.09.2011 08:34  
OTWARCIE NOWEGO KLUBIKU W SZCZECINIE - WARSZEWO
Akademia Przedszkolaka Jacek i Agatka mieszcząca się przy ul. Morenowej 22 w Szczecin-Warszewo (z dala od ulic, zgiełku i hałasu) OGŁASZA NABÓR DZIECI w wieku od 1,5-4 lat.
OTWARCIE 3 PAŹDZIERNIKA ! ! !
Zapewniamy:
Zajęcia:
- kącik małego bajkowi cza;
- gimnastyka korekcyjna;
- tańce;

Informacje i zapisy:
tel: 792 296 614
www.jacekiagatka.szczecin.pl
wyślij odpowiedź

Autor: mama 04.09.2011 16:54  
Świetlica dla Dzieci od 3 lat do 5 lat
Świetlica dla dzieci w wieku od 3 lat do 5 lat.
Pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, dzieci miło i aktywnie spędzają czas, bawią się. Dzieje się to w atmosferze iście rodzinnej.
Godziny otwarcia od 15.30 do 19.30, od poniedziałku do piątku.
Proponujemy Waszym Dzieciom twórcze spędzenie czasu poprzez udział w różnych zajęciach:
- zajęcia plastyczno- techniczne
- muzykoterapia
- zajęcia ruchowe i rozwijające zdolności manualne
- zabawy edukacyjne
- bajkoterapia
Godzina- 10 zł (podwieczorek, kolacja w cenie)
Mieścimy się na Gumieńcach w domku jednorodzinnym z ogródkiem.
Serdecznie Zapraszam.
Telefon kontaktowy: 516657715
wyślij odpowiedź

Autor: "Jacek i Agatka" 05.09.2011 10:40  
Odp:poszukuję opieki nad 14 miesięczna córeczka
Pani Anno otwieram nowy klubik z domowa atmosfera i chetnie zaprazam :) jest to warszewo ale od golisza do klubiku jest z 10 min moze, godne polecenia bo ani ulic, ruchu ulicznego cisza i spokoj :)

www.jacekiagatka.szczecin.pl (zdjecia klubiku dopiero od jutra na stronce)
wyślij odpowiedź

Autor: "Jacek i Agatka" 05.09.2011 10:42  
Odp:Odp:poszukuję opieki nad 14 miesięczna córeczka
wlasnie od pazdziernika ruszamy :)
i teraz do konca wrzesnia mamy mala promocje z wpisowym polecam :)

wyślij odpowiedź

Autor: Kulka 06.09.2011 20:20  
Baby Dance
A nasze dzieci jutro rozgrywają mecz z nauczycielkami, panie kazały ubrać dzieci w barwy narodowe biało-czerwone, już nie mogę doczekać się nowej płytki z filmem:)
wyślij odpowiedź

Autor: mama 14.09.2011 19:51  
Odp:Odp:Odp:poszukuję opieki nad 14 miesięczna córeczka
czyżby klubik zuzanka nie wypalił i dlatego zmiana nazwy prosze o wyjasnienie
wyślij odpowiedź

Autor: b 16.09.2011 19:27  
Odp:Baby Dance
A w następnym tygodniu indiański czwartek:))))))))))))
wyślij odpowiedź

Autor: "Jacek i Agatka" 16.09.2011 22:52  
Odp:Odp:Odp:Odp:poszukuję opieki nad 14 miesięczna córeczka
Witam "mamę"!!!
Klubik Zuzanka nie zmienił nazwy, lecz zakończył swoją działalność z nieznanych mi przyczyn.
Nowy klubik powstały na tym samym miejscy to zupełnie nowa instytucja, czyli nowi właściciele, nowa kadra, a co za tym idzie rówmnież zupełnie nowy program zajęć.

Serdecznie zapraszamy:)www.jacekiagatka.szczecin.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Iwona Dybała 18.09.2011 22:52  
Zajęcia popołudniowe dla dzieci od 2-6 lat w Niepublicznym Punkcie Przedszkolnym "GRYFIK" wDąbiu!!!
Serdecznie zapraszam na zajcia popołudniowe do Niepublicznego Punktu Przedszkolnego "GRYFIK" w Dąbiu przy ulicy Bośnaickiej i oferujemy:
-angielski w połaczeniu z zajęciami ruchowymi
-niemiecki w połaczeniu z zajęciami ruchowymi
-rytmika i taniec
-zajęcia ruchowe z elementami judo i karate
Wszystkie zajęcia trawają 45 min.
www.klubik-szczecin.pl
tel 504033008
wyślij odpowiedź

Autor: Stonoga 19.09.2011 16:42  
Odp:Zajęcia popołudniowe dla dzieci od 2-6 lat w Niepublicznym Punkcie Przedszkolnym "GRYFIK" wDąbiu!!!
Wprowadza pani użytkowników w błąd twierdząc że tylko jedna pani ma wykształcenie pedagogiczne nie wiem skąd pani ma takie wyczepujące wiadomosci odnośnie naszego wykształcenia.Jesli chce pani sprawdzić nasze kompetencje zawodowe zapraszam do siebie dyplomy nie tylko jeden do wgladu ale czy będzie pani miała na tyle cywilnej odwagi, podrugie informuję ze nikt nie jest anonimowy kazdego mozna ponać po IP komputera:(
A rodzców zapraszam do placóweki na zajęcia z dzięćmi nie opierać swojej wiedzy tyko na wiadomosciach z forum gdyż jest anonimowe i nie każdy piszący na nim ma czyste intecje zapraszamy dzieci 2 letnie i nie tylko działamy już 6 rok to coś mówi :)
wyślij odpowiedź

Autor: Stonoga 19.09.2011 16:45  
DO Kaja L

Wprowadza pani użytkowników w błąd twierdząc że tylko jedna pani ma wykształcenie pedagogiczne nie wiem skąd pani ma takie wyczepujące wiadomosci odnośnie naszego wykształcenia.Jesli chce pani sprawdzić nasze kompetencje zawodowe zapraszam do siebie dyplomy nie tylko jeden do wgladu ale czy będzie pani miała na tyle cywilnej odwagi, podrugie informuję ze nikt nie jest anonimowy kazdego mozna ponać po IP komputera:(
A rodzców zapraszam do placóweki na zajęcia z dzięćmi nie opierać swojej wiedzy tyko na wiadomosciach z forum gdyż jest anonimowe i nie każdy piszący na nim ma czyste intecje zapraszamy dzieci 2 letnie i nie tylko działamy już 6 rok to coś mówi :)

wyślij odpowiedź

Autor: Ewa Juchniewicz 22.09.2011 19:23  
Kącik Mądrego Maluszka - "intelektualna" bawialnia dla dzieci 1,5 - 11 lat - Nowa Galeria Turzyn
Od 4 miesięcy działa mój "Kącik Mądrego Maluszka" w Nowej Galerii Turzyn. Jest to swoista bawialnia dla dzieci, w której można zostawić dziecko pod czujnym okiem opiekunek. W przeciwieństwie do tradycyjnych "kulek" z dzieckiem cały czas bawi się opiekunka, czyta mu bajeczki, razem układają puzzle, z rozypanek układają historyjki,uczą się literek, liczenia, malują , lepią z plasteliny itp. Ze starszymi dziećmi w wieku młodszo - szkolnym odrabiamy lekcje, mama przyprowadza nam dziecko po lekcjach z tornistrem ,a my w sposób bezstresowy pomożemy odrobić zadanie domowe, porozmawiamy o tym co w szkole, uporządkujemy piórnik i oddamy dziecko przygotowane do następnego dznia w szkole. W nagrodę za solidną pracę mamy Xbox-a kinecta - dzieci uwielbiają grać na nim. Mamy też kącik dla mam z kawą , kobiecą prasą, książkami i kobiecą telewizją. Jeżeli Państwa dziecko nie było jeszcze nigdzie samo, bez Was, można Go u nas pomalutku przyzwyczajć do chwilowej nieobecności mamy.Organizujemy też imprezy okolicznościowe dla dzieci - urodziny i imieniny. Mogę się pochwalić tym, że w zasadzie prawie wszystkie dzieci które do nas trafiły przychodzą już do "Kącika" regularnie.
wyślij odpowiedź

Autor: Bruncia 25.09.2011 23:28  
baby dance
Nasz Synek również od tego roku uczęszcza do Akademii Baby Dance. jesteśmy BARDZO zadowoleni. Fachowa opieka, super atmosfera. Dziecko rano idzie szcześliwe do przedszkola, a my jesteśmy spokojni.
wyślij odpowiedź

Autor: - 27.09.2011 10:20  
Odp:baby dance
A w piątek miodowe urodzinki Mai, prosiły o ubranie dzieci na żółto, będą z nich pszczółki:))
wyślij odpowiedź

Autor: Edyta Senson 29.09.2011 21:12  
Przedszkole Stumilowy Las Gumieńce
Niepubliczne Przedszkole Stumilowy Las mieści się na ul. Krętej 5, w dogodnym ciągu komunikacyjnym ale z dala od ruchliwych ulic i miejskiego zgiełku. Swoją działalność rozpoczęło 01.IX.2011 r. Placówka jest pod nadzorem Kuratorium Oświaty na podstawie wpisu do Ewidencji Placówek Niepublicznych. W przedszkolu będzie realizowana podstawa programowa zgodnie z wymogami MEN. Dyrektorem Przedszkola jest mgr Senson Edyta nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, pedagogiki opiekuńczo wychowawczej, a także oligofrenopedagogiki, posiadająca przygotowanie pedagogiczne, która również ukończyła kurs : Zarządzanie w przedszkolu; oraz kurs wychowawcy kolonijnego. Do przedszkola przyjmowane są dzieci od 2,5 lat do 5, podzielone na dwie grupy: Starszaki Kubusie i Maluszki Tygryski. Grupa starszaków liczy ok. 18 dzieci, a grupa maluszków ok. 12 dzieci, a więc tak kameralne grupy dadzą dziecku poczucie bezpieczeństwa i stworzą rodzinny, ciepły klimat. Godziny otwarcia od 6.30 do 17.00, z możliwością dostosowania do potrzeb rodziców.
Placówka będzie miejscem, gdzie dzieci doskonale bawią się, uczą i poznają otaczający je świat. Naszym Paniom w grupach nie straszna jest zmiana pieluszki czy nakarmienie dziecka przy obiedzie, a w sytuacjach "kryzysowych" ponoszenie na rękach.
Opłata za przedszkole wynosi 550 zł, za cały dzień pobytu, bez żadnych dopłat za godzinę, w co jest wliczone całodzienne wyżywienie, zajęcia dodatkowe: język angielski, rytmika, zajęcia korekcyjne, karate, zajęcia plastyczne, ćwiczenia logopedyczne, a także teatrzyki i wycieczki. Brak wpisowego. Tel: 796-203-780
Zachęcam Rodziców do zapoznania się z organizacją i galerią naszej placówki w Stargardzie Szczecińskim : www.stumilowylas.mojaszkola.net.
wyślij odpowiedź

Autor: Misiowa Kraina 01.10.2011 19:37  
Misiowa Kraina- Domowa Opieka nad Dziećmi Gumieńce
Misiowa Kraina powstała z myślą o małych dzieciach i ich rodzicach. Naszym priorytetem było stworzenie takich warunków i atmosfery, by każde dziecko czuło się z nami dobrze.
Doskonale wiemy, że pierwsze trzy lata życia dziecka są niezwykle ważne w jego rozwoju. Kształtuje się wtedy jego osobowość, buduje tożsamość oraz umiejętność postrzegania otaczającego świata. Jesteśmy świadomi tego, że ten okres stanowi "ziarno" Jego późniejszego życia.
Dlatego pragniemy zapewnić Twojemu dziecku wspieranie prawidłowego rozwoju poprzez zabawę i kontakt z rówieśnikami. Dzięki temu, jak wskazują badania pedagogów i psychologów dziecięcych, dziecko znacznie szybciej się rozwija, nabywa lepsze umiejętności komunikacyjne niezbędne w przyszłym życiu.
W naszych działaniach staramy się pobudzać dziecięcą fantazję, twórczo organizować czas i stwarzać wiele okazji do wszechstronnego rozwoju dziecka.
Najważniejsze dla nas jest to, by każde dziecko było szczęśliwe, wesołe, bezpieczne, swobodne, chętne do działania. Naszą główną metodą pracy jest zachęcanie a nie zmuszanie.
Dzięki nam, Wy rodzice zapewnicie swoim pociechom odpowiednią opiekę, a sami będziecie mogli zawodowo się realizować.
Opieką chcemy objąć dzieci od 4 miesiąca do 3 lat, w godzinach od 6.00 do 20.00,
od poniedziałku do soboty.

Klimat Misiowej Krainy to:
- kameralne grupy
- oddane nianie
- ciepła domowa atmosfera
- indywidualne podejście do każdego dziecka
- wiele nowatorskich pomysłów na pracę z dziećmi
Wszelkie pytania prosimy kierować na e-maila: misiowakraina1@wp.pl lub pod numerem telefonu: 516657715, www.misiowakraina.com.pl
wyślij odpowiedź

Autor: "Jacek i Agatka" 02.10.2011 22:37  
Nowy klubik dla dzieci
Drodzy Rodzice !
Jezeli chcecie oddac wasza pocieche pod dobra opieke, aby milo spedzilo czas,
wsrod swoich rowiesnikow a wyszlo pelne usmiechu?
Juz dzis zapisz je do Akademi Przedszkolaka Jacek i Agatka! Pragniemy aby
to miejsce bylo czescia ich domu, by z wielka checia do nas przychodzilo
a wracalo z usmiechem na buzi. Oprocz opieki zapewniamy dobra zabawe i nauke.

Nasz klubik miesci sie zdala od ulic, zgielku i halasu, a wiec w pieknej
okolicy Szczecin-Warszewo.

Do naszej Akademi przyjmujemy dzieci od 1,5 do 4 lat
Rodzicu mozesz oddac dziecko na tyle na ile bedziesz tego potrzebował my dostosujemy sie do Ciebie :)

Zapewniamy:
Zajęcia:
- kącik małego bajkowicza;
- gimnastyka korekcyjna;
- tańce;
- jezyk angielski;

Zapraszamy na nasza strone:

Informacje i zapisy:
tel: 792 893 444; 792 296 614

wyślij odpowiedź

Autor: Marlena Gajos 05.10.2011 16:27  
Różowy Słonik
witam
zapraszam do Różowego Słonika
więcej informacji www.rozowyslonik.pl
wyślij odpowiedź

Autor: anutka 11.10.2011 11:33  
Sprzedam wyposazony klubik
Witam,
Mam do odsprzedania w pelni wyposazony, w pieknej lokalizacji szczecina- klubik, ze wszystkim co jest potrzebne do prowadzenia takiej dzialanosci. Szatnia, kuchnia, lazienka dziecieca, zabawki i itp. POLECAM !!

email: anutka@onet.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Karol Podlaski 24.10.2011 12:08  
Klubik SNIEŻYNKA - opinie
Czy ktoś z rodziców zna opinię na temat klubiku ŚNIEŻYNKA na Warszewie?
wyślij odpowiedź

Autor: mama 26.10.2011 05:58  
Odp:Klubik SNIEŻYNKA - opinie
co to za pytanie!!!!!!!!!! P. Karolu jeśli chce Pan wiarygodną opinię na temat klubiku to najlepiej w godzinach odbioru dzieci stanąć pod Śnieżynką i zapytać rodziców tam uczęszczających o opinie.
A tutaj na tym portalu, no niestety ale albo odezwie się zaraz właściciel i nasmaruje co najlepsze albo konkurencja co jest bardziej prawdopodobne i nasmarują co najgorsze. Decyzja należy do Pana.....
wyślij odpowiedź

Autor: Karol Podlaski 26.10.2011 14:47  
Odp:Odp:Klubik SNIEŻYNKA - opinie
Pytanie jakie jest każdy widzi, wiec nie wiem po co tyle wykrzykników. Wizytę w śnieżynce planuję ale dla rozsądnego rodzica (za którego się uważam) to jest oczywiste - niestety w najbliższych dniach po prostu nie mam na to czasu stąd to pytanie zamieszczone na forum (nic nie kosztuje a ja mam jeszcze sporo czasu na sprawdzenie możliwości - mam też świadomość jak działa forum więc spokojnie).

Skoro już się ładnie wytłumaczyłem to zmienię taktykę:

Interesuje mnie klubik lub żłobek dla mojej 13-sto miesięcznej córeczki, w okolicy Warszewa.

Wiem, że istnieją:
- Śnieżynka przy ul. Królowej Śniegu
- Promyczek przy ul. Kasjopei - ale z tego co wiem, wyprawka dla maluszka zakłada też przynoszenie posiłków. Proszę mnie poprawić jeżeli się mylę.

Będę wdzięczny za jakąkolwiek informację w powyższym temacie.
wyślij odpowiedź

Autor: słoneczne 29.10.2011 08:22  
Sprzedam wyposażony klubik. Słoneczne
Witam,
Mam do odsprzedania w pełni wyposażony, w dobrej lokalizacji prawobrzeża- klubik, ze wszystkim co jest potrzebne do prowadzenia takiej działalności. Szatnia, kuchnia, łazienka dziecięca, i itp.12tyś

opiekaprawobrzeze@wp.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Marzena Sędłak 29.10.2011 18:16  
Odp:Odp:Odp:Klubik SNIEŻYNKA - opinie
Panie Karolu, zapraszam do "Łączki Bączka", www.klubmaluszka-bukowo.pl. Pozdrawiam :-)
wyślij odpowiedź

Autor: anutka 04.11.2011 17:20  
do sloneczne
Prosze samemu sie postarac wymyslec watek sprzedazy kllubiku , a nie poslugiwac sie gotowcem
pozdrawiam anutka
wyślij odpowiedź

Autor: Właściciel 05.11.2011 14:02  
Odstąpię Żłobek - Słoneczne
Witam,
Odstąpię w pełni wyposażony żłobek - klubik malucha na os. Słonecznym. Dzieci w dalszym ciągu uczęszczają do punktu. Zapewniam pomoc w zapoznaniu się zarówno z dziećmi jak i zasadami dotychczas obowiązującymi w żłobku. Więcej informacji przedstawię podczas spotkania.
Pozdrawiam

opiekaprawobrzeze@wp.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Marlena Gajos 06.11.2011 11:37  
Punkt dla dzieci 1-3 latek w centrum Dąbia, dwa ostatnie miejsca
Drodzy rodzice. zapraszamy do naszego punktu opieki nad dziećmi Różowy Słonik w Szczecinie Dąbiu, naszym atutem jest rewelacyjne położenie obiektu w samym centrum Dąbia (obok Lidla i stacji Orlen), z ogromnym placem zabaw oraz kadrą składającą się tylko z dyplomowanych nauczycieli. Stawiamy na jakość nauczania Państwa dzieci oraz bardzo troskliwą opiekę. Już niedługo otwieramy nową grupę dla dzieci do 5 lat, zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej placówki. Współpracujemy z pielęgniarką, nauczycielem rytmiki i języka angielskiego, organizujemy warsztaty z psychologiem oraz ratownikiem medycznym (możliwe szkolenie dla rodziców z pierwszej pomocy przedmedycznej współfinansowane przez naszą placówkę). Dla dzieci organizujemy urodziny, dni tematyczne, bale przebierańców, codziennie wykonujemy pracę plastyczne, zajęcia ruchowe, ćwiczymy dobre nawyki. Codziennie nauczyciel prowadzący grupę zdaję rodzicom relację z rozwoju psychofizycznego dziecka.
Posiadamy odbiór Sanepidu, oddając dziecko do nas mają Państwo pewność że nasza placówka jest czysta i bezpieczna. Każde dziecko przebywające w Różowym Słoniku jest ubezpieczone (NNW) w PZU.
Posiłki dostarcza sprawdzona firma kateringowa specjalizująca się w żywieniu małych dzieci, jesteśmy w stałym kontakcie z dietetykiem oraz reagujemy na każde wskazówki rodzica dotyczące alergii dziecka.

Nasza placówka czynna jest od 7.00 - 23.00

Oferujemy pakiety godzinowe od 7.00 - 17.30, oraz bajkowe popołudnia od 17.30 - 23.00.
Możliwa jest również w sytuacja awaryjnych opieka weekendowa.
Nasza aktualna promocja, przy zapisaniu dziecka do końca roku, rytmika i angielski przez 12 miesięcy gratis. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.rozowyslonik.pl
oraz do bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu 500307302
wyślij odpowiedź

Autor: Magdalena Bosumińska 14.11.2011 14:12  
mama2
WITAM
Moja córka uczęszczała do Klubiku na Królowej Korony Polskiej i byłam zadowolona teraz został on przeniesiony na deptak Bogusława 45 przez 8 Serdecznie polsecam gdyż tam teraz dzieciaczxki mają dużo więcej miejsca zajecia muzyczne ,gotowania` z elementami języka Angielskiego a także w cenie urodziny dziecka i różnorodne bale i zabawy
wyślij odpowiedź

Autor: anutka 14.11.2011 20:31  
Sprzedam wyposazony klubik
Witam,
Sprzedam wyposazony klubik Szczecin-warszewo, wsrod zieleni. klubik miesci sie w domku jednorodzinnym.
znajduje sie wszystko co jest potrzebne do prowadzenia klubiku malucha.
koszt odsprzedania klubiku wraz ze str internetowa, nr telefonu to okolo 15tys a cena do negocjacji :)

wszelkie pytania prosze kierowac na maila na kazdego odpisze:

anutka@onet.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Klara 20.12.2011 11:17  
poszukuję w centrum
Z przyczyn życiowych musze przenieść córcię do punktu lub przedszkola bliżej swojej pracy czyli okolice Parku Kasprowicza. Rozważam Bystrzaki, ale nigdzie nie znalazłam opinii o nich. Może ktoś mógłby siępodzielić psostrzeżeniami?
Póki co z informacji na ich stronie mam nieco zastrzeżeń w sprawie posiłków.
Śniadania: Kanapka z dżemem ananasowym :/
(Pewnie sama żelatyna, tzw. niskosłodzone)
Obiad: w mairę ok :)
Podwieczorek: winogrona 4 szt. lub 1/2 banana??? Żarty? I to za 10 zł dziennie?
wyślij odpowiedź

Autor: Ewa 20.12.2011 21:24  
do Klary -bystrzaki - wyżywienie
z tego co wiem , to obiad aktualnie kosztuje 7 zł i to cena za zupe i drugie danie, a sniadania nie zamawiają, bo dzieci mają swoje ulubione rzeczy ze sobą w śniadaniówkach, np. kanapke, albo rogalika, co kto lubi, a ten jadłospis to nie żart, tylko wytyczne dietetyka co do żywienia maluchów dla firmy cateringowej
wyślij odpowiedź

Autor: zocha 21.12.2011 06:13  
Odp:poszukuję w centrum
Klaro ciekawe .... twoja decyzja wybrania klubiku dla swojej córeczki zależy od opinii z tandeciarskiego forum. cyt. "Żarty?"
nie ma to jak przypieprzyć sie do wyżywienia (przynieś swoje) , a papier toaletowy w kółeczka może być???
wyślij odpowiedź

Autor: . 21.12.2011 13:14  
Odp:Odp:poszukuję w centrum
A dla mnie to forum już dawno zeszło na psy,żadnej konkretnej opini, same farmazony i duperele.
wyślij odpowiedź

Autor: Magda 22.12.2011 06:23  
Odp:Odp:Odp:poszukuję w centrum
o nareszcie coś MĄDREGO ktoś napisał:):) na psy ....??? zbyt delikatnie ktoś to uścislił..........
Wesołych Świąt :):)
wyślij odpowiedź

Autor: Klara 27.12.2011 09:56  
wytyczne dietetyka
Ewo, o jadlospisie piszesz, że to nie żart "tylko wytyczne dietetyka co do żywienia maluchów dla firmy cateringowej".
Jakim cudem wytyczną dla 3 latka, pełnego energii i wiecznie biegającego, 1/2 banana czy też 4 "kulki winogron" mogą stanowić w ogóle jakikolwiek posiłek? To raczej przekąska, o ile nie przegryzka. Ponadto, dżem ananasowy, jak zapewne wszyscy wiemy tzw. niskosłodzony to sama żelatyna, tyle że słodka. W dodatku słodzona aspartamem dużo bardziej szkodliwym niż cukier :) Ale skoro tacy fachowy i tęgie głowy układają jadłospisy, to ja nieśmiało pytam - gdzie są jakiekolwiek surowe warzywa lub owoce, poza wspomnianymi 4 winogranami i połówką banana - raz w tygodniu? Jakaś marchewka do chrupania, jabłko, gruszka??
A tak btw - dietetycy układając jadłospis dla dzieci w wieku przedszkolnym biorą pod uwagę JEDYNIE wytyczne dotyczące kaloryczności posiłków. I jeśli musi być to 700 kc a brakuje dajmy na to 40, to dwoalą czekoladkę. Byle by kalorie się zgadzały, i nic ponadto.

wyślij odpowiedź

Autor: KLAPECZKA 28.12.2011 14:10  
baby DANCE
Moja córcia od dwóch miesiecy również chodzi do BABY DANCE,zaczeła jak skończyła 6 miesiecy. Jestem bardzo zadowolona, w grupie 6 dzieci, i poza opiekunka do pomocy jeszcze prZychodzi właścicielka, Codziennie zdawana szczegółowa relacja ile dziecko spało, jadło i ogólnie.A poza tym fajne jest to że nie musiałam zrezygnować z karmienia naturalnego, codziennie daje moje mleczko i niunia jest nim karmiona
wyślij odpowiedź

Autor: Andrzej Korzeń 04.01.2012 11:14  
jest to forum reklamowe czy dla rodzicow poszukujacych opieki na dziecmi?
Nie chce byc nie mily...ale nie daje rady normalnie czytac tego forum, czy ludzie kopiujacy ciagle swoje oferty zlobkow, klubikow, przedszkoli i wszelkiej innej masci instytucji nie potrafia inaczej dotrzec do potencjalnych klientow. Szukalem ponad 2 miesiace miejsca na prawobrzezu szczecina, zadnej reklamy nie bede robil, ale syn jest zadowolony i my z zona rowniez, nie ma tam tzw/ hurtu czyli ile osob sie zglosi to tyle przjmiemy. Jestem osoba z regoly czepialska się, wiec pani wlascicel nie ma ze mna latwo, ale dzieki temu widac ze dzieci nie sa jej obojetne. Choc jak dla mnie np. jezyk angielski dla dzieci 1-2 lat jest zbedny, ktos sie ze mna zgodzi? Mozemy porozmawiac normalnie bez ofert reklamowych. Trzeba przyznac ze zrobilo sie tych klubikow etc. od groma na prawobrzeznej czesci szczecina, teraz gdy struga jest rozkopana to duza role odgrywa aby bylo po drodze. Druga wazna sprawe dla mnie jest legalna dzialalnosc takich placowek + sanepid + straz + bezpieczenstwo, wiec drodzy rodzice zapewne w duzej mierze moi rowiesnicy. Kolorowe sciany i ladne zabawki i przytakujace Panie to nie wszystko. Pozdrawiam i wlasnie minela mi przerwa w pracy - trudno do jutra jak ktos cos konstruktywnego napisze
wyślij odpowiedź

Autor: - 04.01.2012 18:21  
Odp:jest to forum reklamowe czy dla rodzicow poszukujacych opieki na dziecmi?
Ale fajnie pojawił się ktoś odpowiedni do rozmowy na tym forum, czyli rodzic!!!
Ja mam swoją córkę w prywatnym żłobku na prawobrzeżu, mają te wszystkie odbiory, o których mowa w poście Andrzeja.
Nie napiszę w jakim żeby nie robić reklamy.
Podoba mi się to,że np. siedzę w pracy i dostaję smska od właścicielki,że dziecko właśnie zrobiło pierwszy krok, albo jeszcze lepiej siedzę zła bo szef mnie wkurzył a tu mms ze żłobka a tam niunia uśmiechięta od ucha do ucha i podpis-pozdrawiamy mamę:)
A i jeszcze te płyty ze zdjęciami i filmem, normalnie taka pamiątka na całe życie dla dziecka:)
wyślij odpowiedź

Autor: Ewa 05.01.2012 19:23  
Odp:wytyczne dietetyka
Klara-nie masz pojęcia co piszesz te owoce to jest podwieczorek, a jak catering ma ustalony jadłospis, a firma jest kontrolowana przez sanepid, i jest ok, to znaczy że nie można sie czepiac, skupiłaś sie na jakiejś żelatynie i szukasz marchewki ;) to popatrz na obiady, gdzie codziennie jest surówka, i zupa warzywna, zawsze mozesz wykupic dziecku abonament w McDonald's to dostanie zestaw happy meal z JABŁKIEM

wyślij odpowiedź

Autor: april 10.01.2012 15:47  
wybór przedszkola
czym się kierujecie/kierowaliście się w wyborze przedszkola? Co było największym priorytetem? Na co zwracaliście uwagę? Państwowe czy prywatne?

Jestem na początku tej drogi i zaczyna do mnie docierać że nie będzie łatwo...Namnożyło się badziewia tyle i bądź tu człowieku mądry i wybierz te jedyne, odpowiednie...
W rodzinie/ otoczeniu znikoma pomoc, ostatnie dziecko urodziło się 9 lat temu i było pod opieką babci...
wyślij odpowiedź

Autor: rodzic 10.01.2012 18:23  
Odp:wybór przedszkola
Badziewiem to TY kobieto jesteś!!!
wyślij odpowiedź

Autor: Klara 12.01.2012 13:47  
i jeszcze o jadłospisie
Ewa, Ewa.. jak mniemanm włascicielka wspomnianego klubiku. Nie sugeruj bzdur w swoich postach, i nie proponuj zestawów z McDonaldsa. Albo czytaj ze zrozumieniem. Skoro czepiam się badziewi typu żelatyna w dżemie, czy też braku surowych warzyw jako przekąski czy podwieczorka, to chyba znaczy że do McDonalda raczej mało mi po drodze.
Wystaczy uderzyć w stół, a nożyce się odzywają ;) I mam pojęcie o czym piszę, przecież napisałam, że te 0,5 banana lub 4 szt. winogrona to porcja podwieczorku dla 3 latków :) Ale skoro Ty uważaż, że to ok bo Sanepid się nie czepia i "styka" to luz. Zapomniałaś dodać, że się nie czepia bo obchodzą ich jedynie kilokalorie posiłków. Prawda? Ja tam dla swojego dziecka chciałabym ciut więcej.
wyślij odpowiedź

Autor: zadowolona mama 20.01.2012 18:03  
Szczecin - Warszewo żłobek od 6miesiąca
http://promyczek.wlasnastrona.pl/promyczek/

zapraszam, bo warto :)
wyślij odpowiedź

Autor: zadowolona mama i szczęśliwy maluch :) 20.01.2012 18:05  
Odp:Szczecin - Warszewo żłobek od 6miesiąca
bo szczęśliwe dzieci to zadowoleni rodzice :)

warto :)
wyślij odpowiedź

Autor: Gombrowicz 08.02.2012 11:02  
Diabły w żłobku
Dzisiaj rano odprowadzając dziecko do żłobka, uśmiałem się po pachy jak zobaczyłem dzieci przerobione na diabełki a pana Amadeusza z anielskimi skrzydełkami, jedna pani była przebrana za diabełka(nie pamiętam imienia).
Gratuluje kreatywności kadrze z Baby Dance:)
Dzisiaj diabły opanowały żłobek:)
wyślij odpowiedź

Autor: ANIA I AGNIESZKA 22.02.2012 09:37  
WITAMY CIEPLUTKO !!!
Chciałybyśmy założyć KLUBIK DZIECIĘCY (osiedle vis a vis jednostki NATO BALTIC BARRACKS )otwarcie planujemy w maju br.,jesteśmy po szkole medycznej kier. opiekunka dziecięca - mamy doświadczenie w pracy z dziećmi,dużo pomysłów.Czekamy na odp. czy byłby ktoś z państwa zainteresowany?
wyślij odpowiedź

Autor: Pawel 23.02.2012 22:32  
wynajme dom urzadzony pod klubik
Witam,
wynajmę dom na Warszewie, wolnostojący, w cichej i spokojnej okolicy, w pięknej lokalizacji Szczecina, wśród natury, w pełni wyposażony i urządzony pod Klubik Przedszkolaka.

Dom wyposażony jest w:
- szatnię (drewniana, kolorowa, przeznaczona na 15 dzieci);
- meble (kolorowe regały, szafki, drewniana ławeczka, drewniane stoliki x4, krzesełka);
- ogród (drewniana piaskownica, ogrodowe stoliki z siedziskami x5 - w tym 4 firmy little tikes; domek, ślizgawkę, chuśtawkę równoważną);
- leżakownię (leżaki z certyfikatami x5);
- automatyczny ścienny ekran projekcyjny;
- białą ścienną tablicę na mazaki;
- zabawki, zestawy edukacyjne.

Główna sala pół roku temu została ślicznie pomalowana.

Powierzchnia użytkowa domu to ok. 100m2 na które składają się:
- 2 sale (dół i góra);
- wyposażona kuchnia (lodówko-zamrażarka, płyta gazowa, duża zmywarka, lodówka na próbki);
- 2 łazienki wyposażone w brodzik (dół), bądź dużą wannę (góra);
- szatnia (dół);
- leżakowania (góra);
- gabinet wyposazony w biurko, regał i szafkę (góra).

Dom dodatkowo posiada duży ogród w otoczeniu zieleni.

OD ZARAZ ! ! ! WCHODZISZ I PROWADZISZ ! ! !

Oferta ważna do 27 lutego.

Możliwość odkupienia mebli

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA ! ! !

tel: 509805155
wyślij odpowiedź

Autor: Dorota 20.05.2012 12:37  
Sprzedam pełne wyposażenie punktu przedszkolnego
Witam serdecznie,

mam do sprzedania pełne wyposażenie punktu przedszkolnego (certyfikowane meble, szatnię, stoliki, krzesełka,akcesoria edukacyjne itp.)Wszelkich informacji udzielę telefonicznie 695418863 lub drogą mailową alta30@wp.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Monika 13.06.2012 15:21  
KLUBIK MALUCHA ! SALA ZABAW , ORGANIZACJA IMPREZ DLA DZIECI! SZCZECIN
Kameralna bawialnia dla dzieci.Super zabawa w bezpiecznych warunkach. Organizacja wspaniałych imprez : urodzin , imienin , bali , festynów dla dzieci. Rodzice mogą się napić pysznej kawy Lavazza czy organicznej herbatki. Dostępne są tu również przepiękne ubranka dla dzieci hiszpańskiej marki TUC TUC. Panie bardzo miłe, dzieciaki je lubią.
wyślij odpowiedź

Autor: Kasia 13.06.2012 23:42  
Żłobek lub klub malucha na prawobrzeżu
Proszę o informację który ze żłobków lub klubów malucha na prawobrzeżu jest godny polecenia. W październiku muszę wrócić do pracy i nie mam gdzie zostawić córci która będzie miała wówczas 7 m-cy.Opiekunkę wykluczam a babcie niestety nie mieszkają w Szczecinie.

wyślij odpowiedź

Autor: Ala 27.06.2012 20:17  
Punkt przedszkolny
Drodzy rodzice mam pytanko, czy jest jeszcze zapotrzebowanie na punkt przedszkolny? Wraz z koleżanką myślimy o taki punkcie, mamy doświadczenie i wykształcenie dużo pomysłów i chęci. Jednak trudno nie zauważyć że dużo powstałych punktów opieki zwyczajnie zamyka działaność....Przyczyną jest ich przesyt, niekompetencja...??nie wiem??
wyślij odpowiedź

Autor: A. 14.07.2012 11:12  
Żłobek Tuptuś Szczecin Prawobrzeże
Drodzy Rodzice!
Z czystym sumieniem polecam żłobek Tuptuś w Zdrojach. Mój synek zaczął tam chodzić jak miał 9 miesięcy i świetnie sobie poradził, nawet nie było dużo płaczu. Panie są super, poprostu rewelacja, potrafią zabawić dziecko, teraz jak przychodzimy to od razu wyciąga rączki i idzie z uśmiechem. Jedynym mankamentem tego złobka jest to, że mieści się w piwnicy willi, więc brak jest ciągłego dostępu do światła dziennego. Przy żłobku mieści się mały ogródeczek, gdzie jak tylko jest ciepło dzieci wychodzą i się tam bawią. Jeżeli chodzi o wyżywienie to jest catering, ale również można przynosić swoje jedzenie, które Panie odgrzewają i dają Maluchowi. Oczywiście trzeba uzbroić się w cierpliwość jeżeli chodzi o choroby, bo na poczatku to jest masakra. Mój Synek tydzień chodził, a dwa lub trzy tygodnie później chorował. Trzeba to przeżyć.Jeszcze raz polecam !!!
wyślij odpowiedź

Autor: Monika 25.07.2012 07:45  
Baby Dance w Kijewie
Z całym sercem mogę polecić przedszkole Baby Dance w Kijewie na ul. Uciętej. Mój Syn chodził tam dwa lata(do czerwca) i postanowiłam jeszcze w sierpniu żeby pochodził.Tęskni za kolegami i zajęciami. Super opieka, bardzo dużo się nauczył. Pozdrawiam MB
wyślij odpowiedź

Autor: Małgorzata 31.07.2012 10:20  
Gryfik Szczecin Dąbie - mistrzyni autoreklamy ?
Przeczytałam tutaj kilka żenujących postów, w których samą siebie zachwala Pani Dybała, reklamując jednocześnie maszynkę do robienia pieniędzy jakim jest jej Klubik - Gryfik na ul. Bosniackiej w Dąbiu. Chce się podzielić moimi spostrzeżeniami jako mama dziecka, które tam uczęszczało przez 2 lata. W końcu to forum dla rodziców, prawda ?
Rozśmieszyła mnie do łez strona wwww. Gryfika, gdzie podkreśla się wpajanie dzieciom "savoir vivru" :) - słyszałam przez drzwi jak Pani Dybała mówi do dziecka " co się śmiejesz jak głupi do sera ?" albo wrzeszczy tak ,że szyby prawie wylatują, na niespełna 4 letniego Marcelka:"Ostatni raz tak zrobiłeś, bo mnie popamiętasz!!!".
I żeby nie było - każda placówka ma wady i zalety, więc po rozważeniu jednych i drugich, uważam, że jest to dobre miejsce dla dzieci 2 i 4 letnich, Pani Dybała indoktrynuje rodziców, ale poza tym kameralnie, bezpiecznie, dobra opieka dziewczyn- zaangażowane dwie młode Panie - Pani Asia i Ewa są odpowiedzialne, profesjonalne ale tez opiekuńcze. Mój syn czuł się tam bezpiecznie, otworzył się,odważył się występować publicznie, dojrzał.
Płaci się 900 zł miesięcznie plus 450 zł opłaty rezerwacyjnej za wolny sierpień ( ! ), plus 300 zł na początku każdego roku na materiały i imprezy. A dzieciom Pani Dybała nie kupuje nawet papieru do rysowania tylko malują na odwrotnych stronach ulotek reklamowych, imprezy są, i owszem - wizyta strażaków, bo to gratis, wizyta policjantek też nic Panią Dybałę nie kosztuje, podobnie jak teatr studencki, itd. No ale są imprezy, i OK, dziecko zadowolone, ja też, jeżeli ma babka głowę do interesów i umie ciąć koszty to w porządku, rodzice młodszych dzieci są zadowoleni a dzieci stymulowane. Czapka z głowy, umie prowadzić interes.
Zamiast zajęć językowych czy sportowych czy tez ogólnorozwojowych dzieci ciągle przygotowują się do występów - Jasełka takie czy inne. Jakże to spektakularne i można sobie zrobić reklamę przed pełnymi zachwytu rodzicami, dziadkami i innymi. ! A niech dzieciaki robią coś pożytecznego i reklamują Gryfik, po co im język obcy.
Tylko że dziecko ma już te swoje 4 albo 5 lat i należy je zacząć stymulować w inny sposób, określony zresztą ministerialną podstawą programową. A świetna Pani od klasy "O", Pani Ala, została zwolniona z przyczyn finansowych ( jakżeby inaczej, przy 22 dzieciach w punkcie przedszkolnym dostającym dotację na każde dziecko, plus po 900 zł za każde, nie ma przecież pieniędzy na głupoty takie jak nauczanie przedszkolne w zerówce...) I tutaj zacytuję Panią Dybałę " w tym roku wprowadzono nowe przepisy, mi nie wolno przeprowadzać ćwiczeń rozwijających zdolność do nauki czytania lub pisania " "NIE WOLNO MI" " ale mogę wyjątkowo robić to z tą czwórką dzieci, która miała zajęcia z P. Alą" A teraz ja : " a czy może się Pani zdeklarować pisemnie co będzie Pani realizować ?" Teraz Pani Dybała : "JA niczego nie podpiszę, dla mnie Jasełka są ważniejsze niż jakieś tam ćwiczenia" Pani Dybała jest święcie obrażona, jak ktoś śmie żądać od niej deklaracji pisemnej. Ale potem tłumaczy mi, w cztery oczy, że ona nic nie musi, a zajęcia przygotowujące dziecko do nauki czytania i pisania w klasie przedszkolnej to zajęcia dodatkowe. ( Zdaje się, że wiem jak to tłumaczyć : trzeba zapłacić dodatkowo ). DOSYĆ :
Istnieje różnica pomiędzy cięciem kosztów czy też agresywną autoreklamą, a zwykłym perfidnym kantowaniem. Niech napisze, że jej punkt przedszkolny jest dla dzieci 2 do 4 lat i nie prowadzi klasy wczesnoszkolnej. Bo takie są fakty. Ale nie, trzeba zarobić i na starszych dzieciach, wciskając przy okazji ciemnotę ich rodzicom
Szkoda że w branży, gdzie ludzie powinni wykazywać się wyjątkowa etyką, bo biorą odpowiedzialność za nasze dzieci, zdarzają się takie Dybały, które zrobią/powiedzą wszystko byleby zarobić pieniądze.Kosztem dzieci.

wyślij odpowiedź

Autor: Szok 31.07.2012 20:03  
Szok
Jacie ale pojechane!!!!!!!!!!
wyślij odpowiedź

Autor: rodzic 01.08.2012 08:21  
Odp: Gryfik Szczecin Dąbie - mistrzyni autoreklamy ?
.....nareszcie ktoś odważył się a raczej znalazł troszeczkę czasu na chwilę szczerości:):) Byliśmy, doświadczyliśmy i podpisujemy się pod wypowiedzią.
Pozdrawiam Małgorzatę :):)
wyślij odpowiedź

Autor: rodzic 05.08.2012 15:19  
o kurcze!
a ja właśnie zapisałam córcie do gryfika i jestem w lekkim szoku po tym co przeczytałam.....
wyślij odpowiedź

Autor: Małgorzata Adamczuk 11.09.2012 21:15  
Nibylandia Punkt Opieki Nad Dzieckiem
Zapraszamy do nowo otwartego punktu dziennej opieki nad dzieckiem Nibylandia. Przyjmujemy zapisy na rok 2012/2013 dzieci w wieku 18 miesięcy-5 lat.
Miesięczne czesne pobytu dziecka w Punkcie od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:30 wynosi 600zł . Wyżywienie do uzgodnienia z rodzicami ( catering 12 zł - 4 posiłki dziennie). W cenie zawarty jest pakiet ubezpieczeniowy. Wpisowe jednorazowo 200 zł.
Punkt funkcjonuje również w trybie rotacyjnym. Oznacza to, że opieka może być sprawowana w mniejszym wymiarze niż dziewięciogodzinnym.
Oferujemy opiekę w domowej atmosferze oraz zajęcia w pełni dostosowane do potrzeb i możliwości dziecka.
Codziennie prowadzone są zajęcia muzyczno - ruchowe, rytmiczne, plastyczne, dydaktyczne, dwa razy w tygodniu nauka języka angielskiego oraz naukę wierszyków i piosenek a także zabawy na świeżym powietrzu.
W ramach przystosowania się dziecka do nowego otoczenia proponujemy jedną bezpłatną godzinę.

DNI OTWARTE 13-14.09.2012r. w godz. od 16-20.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy !
wyślij odpowiedź

Autor: Małgorzata Adamczuk 11.09.2012 21:16  
Nibylandia Punkt Opieki Nad Dzieckiem
Dodam, że Punkt znajduje się na ul. Miodowej 121 w Szczecinie
wyślij odpowiedź

Autor: mama 15.11.2012 17:37  
Baby Dance
Czy ktoś ma najnowsze opinie o Klubiku Baby Dance w Kijewie, szczególnie chodzi mi o najmłodszą grupę?
Doszły mnie słychy, że grupa jest dość liczna i przez to jakość sprawowanej opieki obniżyła się?
Chciałabym potwierdzić czy to plotka czy jest w niej trochę prawdy.

Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
wyślij odpowiedź

Autor: goblinek 15.11.2012 19:09  
Odp:Baby Dance
Ja mam tam córeczkę, jestem z polecenia rodziców, których dzieci są już w starszej grupie, i jestem zadowolona, w grupie jest 13 dzieci i sa trzy panie do opieki. Pani Lidka,która bardzo długo juz tam pracuje bardzo dobrze opiekuje się dziećmi,jak na razie nie mam zastrzeżeń a jestem bardzo wymagającym rodzicem.Zawsze jak odbieram dziecko to mogę porozmawiać, zaprowadzam do sali i odbieram z sali, wchodzę z nienacka i nic mnie jeszcze nie zaskoczyło:)
Ale najlepiej poszukać wsród znajomych kogoś kto ma albo miał tam dzieci, bo ja naprawdę miałam szczęćie bo moi bliscy znajomi mają tam dzieci i zasze są zadowoleni.
wyślij odpowiedź

Autor: Babyland Dąbie 27.11.2012 11:50  
Babyland Dąbie tematyczne urodziny, godzinowa opieka nad dziećmi
Rodzice, którym wypadło nagłe spotkanie mogą przyprowadzić swoją pociechę do Babyland już od jednej godziny. W zamian dziecko otrzyma wspaniałą, zorganizowaną indywidualną opiekę.
Babyland jest to nowo otwarty punkt, dzięki czemu jest on w pełni przystosowany dla maluchów. Gwarantujemy domową atmosferę.
W ofercie mamy również kolorowy świat widziany z MEGA BAŃKI. Bańki mydlane od zawsze są nie lada atrakcją dla wszystkich dzieci, ale jakby można było do takiej bańki wejść i sprawdzić czy jej cieniutkie ścianki się rozpadną, gdy spróbujemy ją zepsuć od wewnątrz? Albo oglądać zaczarowany i jakże kolorowy świat ze środka.

Proponujemy również tematyczne URODZINKI. Każde dziecko ma inne zainteresowania i dlatego u nas znajdziecie bogatą ofertę za przystępną cenę. Wiecej informacji na stronie www.babylandszczecin.yoyo.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Mama przedszkolaka 26.02.2013 19:17  
Punkt Przedszkolny EXPERCIK
Długo się zastanawiałam które przedszkole wybrać dla mojego malucha. Ucieszyłam się gdy dowiedziałam się, że EXPERT otwiera swój punkt przedszkolny na Warszewie. Mój wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Jestem zadowolona z opieki i zajęć które odbywają się każdego dnia w Experciku. Atmosfera jest domowa i ciepła. Panie witają każdego serdecznym uśmiechem a ja nie muszę się martwić o to jak czuje się moje dziecko w przedszkolu.
wyślij odpowiedź

Autor: Numer IP 27.02.2013 07:43  
Numer IP
Expercik podaruj sobie samozachwyt:) i miej odwagę podpisać się jako właściciel , tak jak to robią inni.
wyślij odpowiedź

Autor: Anita 15.04.2013 19:25  
odnosnie BABY DANCE
Witam Cie GOBLINEK, ale musze wyrazic negatywne zdanie o tej opiece na Kijewie. masz racje ze opieka sie obnizyla mam na to potwierdzenie od jednej mamy ktora blisko punktu mieszka i oddala tam dziecko, takie jest moje zdanie. wiec radzej sobie dobrze przemyslec taka decyzje, czy nie lepiej znalesc cos bardziej sprawdzonego :)
wyślij odpowiedź

Autor: Ala Maj 18.04.2013 08:11  
Odp: x
Moje dzieciaki chodzą do Promyka i są zachwycone codziennie i nieustannie :) Panie przesympatyczne i kompetentne, jedzenie dobre i wystarczająco dużo. Fajnym rozwiązaniem jest duża ilość dodatkowych zajęć i wyjścia poza przedszkole. Jako rodzice bliźniaków polecamy z całego serca :)
wyślij odpowiedź

Autor: przedszkolanka 19.04.2013 13:05  
Odp:Odp: x
Witam rodziców bliźniaków:)
Nie pisze złośliwie tylko się zastanawiam bo oczywiście pracuje w przedszkolu:):), skąd Państwo możecie wiedzieć ile jedzenia dzieci dostają albo czy rzeczywiście jest to "jedzenie dobre i wystarczająco dużo" Chyba, że koczujecie pod drzwiami :):) i stąd te informacje...
wyślij odpowiedź

Autor: KULTURA NA MIARE 16.06.2013 12:55  
Nowa oferta dla maluchów w Szczecinie
Chciałabym zaproponować Państwu trochę inną usługę - budowanie zindywidualizowanej biblioteczki dla dziecka. To ciekawa propozycja dla wszystkich Rodziców, którzy myślą o wszechstronnym rozwoju swoich pociech. Zapraszam na stronę
www.kulturanamiare.pl
wyślij odpowiedź

Autor: katarzyna burnicka 27.06.2013 17:11  
Nowe przedszkole na Szosie Polskiej w kierunku Polic
Witam
Jestem po studiach pedagogicznych i chciałabym otworzyć punkt przedszkolny w okolicy Szosy Polskiej. Czekam na Państwa opinie.
wyślij odpowiedź

Autor: kasia 18.07.2013 16:10  
Odp:odnosnie BABY DANCE
Ja właśnie chcę zapisać swojego malucha do BABY DANCE. Czytam opinie i są same pozytywne, jedna nie. Można wiedzieć czemu?
wyślij odpowiedź

Autor: Ania 31.07.2013 21:18  
Odp:Nowe przedszkole na Szosie Polskiej w kierunku Polic
Punkt przedszkolny? hm... wg. nowej ustawy nie takie to proste, ale życzę powodzenia.
wyślij odpowiedź

Autor: PAN od numerów IP ...... 31.08.2013 15:38  
Odp:Odp:odnosnie BABY DANCE
!!!!!!!!!!!proszę nie słuchać w tym przypadku czytać tych opinii a na pewno nie kierować swojej decyzji wyboru przedszkola czy żłobka forum na którym się nie trzeba podpisywać. Co prawda numery IP są dostępne i z łatwością można dowiedzieć z jakiego adresu jest to pisane ale ...... generalnie złe opinie wystawia konkurencja czy nawet zwolnieni pracownicy którzy czują się pokrzywdzeni a nawet rodzice piszą bzdury bo są niewypłacalni i mają windykacje na głowie. Najlepsza opinia to iść zobaczyć poobserwować i samemu ocenić....
wyślij odpowiedź

Autor: PAN od numerów IP......... 03.07.2014 07:38  
Numer IP
Witam, wystarczy kilka uświadamiających postów o numerach IP i proszę jaki efekt...........jak pięknie spadła frekwencja nagadywaczy na konkurencję!!!! PANUJE CISZA!!!
wyślij odpowiedź

Autor: Magda K 21.09.2014 12:46  
prawobrzeże
Witam! Poszukuje żłobka bądż klubiku na prawobżerzu, czy jeszcze gdziekolwiek są wolne miejca?
wyślij odpowiedź

Autor: Maja S. 01.10.2014 12:48  
Amerykański niepubliczny punkt przedszkolny
Otworzyłyśmy nowy punkt przedszkolny, w którym mówimy tylko po angielsku. Jesteśmy nauczycielkami z długim doświadczeniem i mamy również specjalną ofertę dla pań poszukujących przedszkola na godziny. Jesteśmy bezpiecznym przedszkolem wpisanym do rejestru oświaty(dostałyśmy wszystkie zgody od straży i sanepidu). Zapraszamy na stronę www.castlekindergarten.pl
Zapraszamy
wyślij odpowiedź

Autor: Aleksandra 15.10.2014 08:18  
Odp:prawobrzeże
Nie wiem w jakim masz wieku dziecko ale podejdź do Tuptusia na ul.Młodzieży Polskiej bodajże 30 tuż przy ryneczku oni tam mają kilka grup w różnym wieku. Jak są na placu zabaw to widać różnicę wiekową między dziećmi.To miejsce wydaje się mi bardzo sensowne więc swoją Madzie od maja zapisze.
wyślij odpowiedź

Autor: Gocha 20.10.2014 09:18  
Odp:Odp:prawobrzeże
masz rację jest to sensowne miejsce a przede wszystkim figurują w Ewidencji i rejestrze Niepublicznych Przedszkoli i Żłobków. Szczerze nie wiedziałam że coś takiego istnieje a mam dwoje dzieci! link poniżej

http://bip.um.szczecin.pl/UMSzczecinBIP/chapter_50246.asp

http://bip.um.szczecin.pl/UMSzczecinBIP/chapter_50630.asp
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###      #    #         #####  
  #   #    ##    #    #   #     # 
 #     #  # #    #    #   #     # 
 #     #    #    #    #    #####