MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

FORUM NAUCZYCIELSKIE

Forum > FORUM NAUCZYCIELSKIE > Miesięczne plany pracy
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Jola 11.10.2006 19:57  
Miesięczne plany pracy
Poszukuję miesięcznych planów pracy do książki ABC sześciolatka. Proszę o pomoc.

8 września 2005
wyślij odpowiedź

Autor: Krysia 11.10.2006 19:57  
Plan pracy

Na witrynie internetowej producenta zeszytu ćwiczeń można zakupić, jak się nie mylę to jest część 4. Ja zakupiłam do ABC czterolatka ( firmy WSiP) strona internetowa www.sklep.wsip.com.pl musisz zarejestrować się na witrynie firmy podając dane i w części sklep zakupić

13 wrzeÂnia 2005
wyślij odpowiedź

Autor: ania sobolewska 25.03.2008 18:00  
Odp:Miesięczne plany pracy
jesli posiadasz plany miesieczne do abc ksiazki szesciolatka to bardzo prosze przeslij mi je.z góry dziekuje.ania mariano9@poczta.onet.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Marta Sapeta 02.04.2008 09:43  
plam niesięczny na miesiąc maj
witam potrzebuję planu miesięcznego na miesiąc maj jestem młodym nauczycielem i jeszcze nie bardzo radzę sobie ze wszystkimi papierkowymi pracami w przedszkolu dlatego proszę o pomoc
wyślij odpowiedź

Autor: Monika 04.05.2008 12:32  
Odp:plam niesięczny na miesiąc maj
czesc. ja również mam ten sam problem co Ty.. jeśli będziesz coś miała bede Ci bardzo wdzieczna za pomoc:)
ja pracuje z grupa rożnowiekową wiec cokolwiek przeslesz bedzie pomocne:)
pozdrawiam
Monika
wyślij odpowiedź

Autor: Mariola Kowalczyk 28.12.2008 20:56  
przedszkolaki
Poszukuję miesięcznych planów pracy do książki Wesołe przedszkole trzylatka gdyż od 5 stycznia zaczynam prace. Z góry dziekuje
wyślij odpowiedź

Autor: Mariola Kowalczyk 28.12.2008 20:57  
przedszkolaki
Poszukuję miesięcznych planów pracy do książki Wesołe przedszkole trzylatka gdyż od 5 stycznia zaczynam prace. Z góry dziekuje
wyślij odpowiedź

Autor: Agnieszka Leszczyska 25.08.2009 16:52  
plany miesięczne ABC czterolatka
Mam ogromną prośbę właśnie zacząłem pracę w przedszkolu.Potrzebuję planów miesięcznych ABC czterolatka.Jestem młodym nauczycielam i bardzo bym prosiła o jakąkolwiek pomoc.Będę bardzo wdzięczna za pomoc. gumis1234@interia.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Karolina Święs 06.09.2009 14:22  
Odp:plany miesięczne ABC czterolatka
Witam. Od tygodnia pracuję w przedszkolu i dlatego potrzebuję planów miesięcznych czterolatka. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuje! karolina.swies@interia.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Karolina Święs 06.09.2009 14:24  
Odp:Odp:plany miesięczne ABC czterolatka
Mi również chodzi mi o plany miesięczne czterolatka w opraciu o ABC>
wyślij odpowiedź

Autor: Agnieszka Antczak 08.10.2009 20:56  
plan miesieczny dla czterolatka
Witam. Od kilku dni pracuje w przedszkolu 9 tez mam ten problem, potrzebuje planu miesiecznego na miesiac pazdziernik, mam mieszana grupe - cztreo i pieciolatki. Bede bardzo wdzieczna za pomoc, z góry dziekuje! agnesa82@wp.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Ewa Kotewicz 22.10.2009 15:26  
Miesięczne plany pracy ABC
Tu je znajdziecie: http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=szkasik&sid=61.
Powodzenia dziewczyny.
Ps:Jestem wychowawcą w Domu dziecka :)
wyślij odpowiedź

Autor: Dorota Lewaandowska 10.03.2010 23:37  
Odp:Miesięczne plany pracy ABC
Proszę o plany miesięczne do ABC sześciolatka
wyślij odpowiedź

Autor: dorota 06.07.2010 12:19  
dzień dobry
Mam ogromną prośbę czy ma ktos moze plany miesieczne do programu Maca dla 4 latków zgodne z najnowsza podstawą progrmowa?
wyślij odpowiedź

Autor: nauczycielka_przedszkolanka 10.07.2010 19:34  
Odp:dzień dobry
Są na stronie mac.pl w formie pdf do ściągnięcia, rozkład materiału na cały rok
wyślij odpowiedź

Autor: Marzena Kostrub 28.08.2010 13:57  
witam
poszukuję plany miesięczne dla grupy dzieci 4 - letnich - Wesołe przedszkole 4-latka WSiP. jeżeli ktoś ma to proszę o przesłanie na mojego maila robert.natalia@op.pl. Mam takie plany dla 3 latka jeżeli ktoś potrzebuje
wyślij odpowiedź

Autor: Brygida Ostrowska 29.08.2010 18:01  
help!!
pilnie poszukuję planów miesięcznych dla grupy dzieci 4 letnich, od tego roku mam pracować na- Wesołe przedszkole czterolatka WSiP jeśli ktoś może to bardzo proszę o przesłanie brygidaostrowska@op.pl z góry dziękuję
wyślij odpowiedź

Autor: Agata 31.08.2010 17:59  
Odp:witam
Pani Marzeno, byłabym wdzięczna o przesłanie mi planów miesięcznych dla trzylatków. Mój meil to agatkajas@o2.pl. Z góry dziękuję!
wyślij odpowiedź

Autor: sandra 03.09.2010 17:54  
Odp:help!!
proszę jeśli to możliwe przesłać mi plany dla 3 latków. będę wdzięczna :) dziękuję :) m,oj adres sandrunia222@buziaczek.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Hesia 06.09.2010 21:29  
Prośba
Witam serdecznie, może ma ktoś plany wynikowe dla 6-latków do programu wychowania i kształcenia sześciolatków wydawnictwa Nowa Era
moj adres kjakub@op.pl z góry bardzo dziękuję
wyślij odpowiedź

Autor: Lucyna Kierońska 09.09.2010 19:10  
prośba
Bardzo proszę o przykładowy plan miesięczny według zasady 1/5, bo nie wiem jak go napisać. Aha jeszcze coś z ewaluacji wewnętrznej bo nie nie wiem jak to "ugryźć" Dzięki.
wyślij odpowiedź

Autor: Barbara 10.09.2010 20:28  
Prosba
Witam!
Jestem poczatkującą nauczycielką po studiach udało mi sie znaleźć prace lecz z braku doświaczenia bardzo cięzko mi to wychodzi prosilabym o przesłanie planów miesiecznych dla czterolatków Z góry bardzo dziekuje
wyślij odpowiedź

Autor: Barbara 10.09.2010 20:32  
Prosba
zapomniałam dodać moj mail
Moj mail to g-kotek@wp.pl
wyślij odpowiedź

Autor: nauczycielka_przedszkolanka 13.09.2010 18:37  
lenistwo
A jakby tak głową ruszyć Szanowne Panie Nauczycielki? Najlepiej pójść na łatwiznę, prawda?
wyślij odpowiedź

Autor: n-lka przedszkola 22.09.2010 22:47  
żenujące
Dziewczyny, napisanie planu miesięcznego to jest jakies 60 min( mam na mysli plan na 2 tyg)
i wcale nie trzeba miec długoletniego stażu, wystarczy chciec...
wyślij odpowiedź

Autor: nauczycielka przedszkola 23.09.2010 21:31  
Odp.żenujące
Tak jak się pewnie żywcem ściągnie z przewodników a dyrektorka niezbyt wymagająca prawdą?Napisanie dobrego planu i oczywiście przemyślanego na np. 2 tygodnie to co najmniej dwa popołudnia, 60 minut śmiechu warte.
wyślij odpowiedź

Autor: n-ka przedszkola 25.09.2010 00:32  
...
a dlaczego myslisz ze przepisanie z przewodnika?... nie uzywam tego typu ksiązek... praktyka i checi oraz głowa pełna pomysłow robi swoje....poza tym wszystko zalezy od tego z jakiego programu wychowania przedszkolnego korzystacie...
wyślij odpowiedź

Autor: nauczycielka przedszkola 25.09.2010 15:19  
.....
No to gratuluję pomysłowości i tempa, bo ja niestety nie potrafię tak szybko napisać planu, może to też jest wina naszej dyrektorki, czepia się każdego słowa, jest fanatyczką metodyki wychowania przedszkolnego i ciągle powtarza,że metodyka jest tylko jedna, ze przewodniki są źle napisane, zero nowoczesności czy postępu, musimy pisać plany tak, aby ona uznała ,że jest to zgodne z metodyką.Zawsze jednak znajdzie jakieś "ale", chce tym pokazać,ze tylko ona jest najlepsza.Mam wiele pomysłów, ale czasami zapał znika, gdy pani dyrektor i tak zaraz, by to zmieniła bo ona widzi to inaczej. Zapomina,ze ile ludzi tyle pomysłów, że każdy inaczej to widzi, jej powiedzenie "wiesz ja to bym to tak widziała" dobija nas wszystkie.My obecnie korzystamy z programu "Nasze przedszkole" wyd. MAC - EDUKACJA. Pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Autor: n-lka przedszkola 25.09.2010 19:00  
.....
Nasza Dyrekcja tez lubi się czepiac, ale generalnie chodzi o własciwy dobór celów, tzn jesli mam mowe to staram sie pisac cele z mowy, natomiast Dyrekcja każe wdrażac korelacje z innymi przedmiotami...
My korzystamu z programu " zanim będziesz uczniem" i mamy nacisk by dokładnie toczka w toczke wpisywac cele z programu... zadnej pracy twórczej, wszystko odtwórcze z programu, jedynie zajęcia same wymyslami...

a najgorsze jest to ze co roku zmieniamy program i gdy tylko kazda sie wdrozy w niego zostaje nam podany nastepny program
wyślij odpowiedź

Autor: nauczycielka przedszkola 25.09.2010 19:20  
.......
Oczywiście u nas także, co roku mamy inny program i to jest trochę męczące.Kiedy już dobrze orientuję się w programie, to znowu zmiana. Teraz także uczę się na nowo programu a w przyszłym roku na pewno jak zwykle będzie zmiana.Tak na marginesie dla naszej pani dyrektor głównie liczy się dokumentacja, dzienniki pracy korekcyjno- kompensacyjnej, indywidualne teczki obserwacji i mnóstwo wymyślonych przez nią tabel, ankiet itp.Przed i po hospitacji trzeba wypełnić plik arkuszy i specjalnych tabel, które utrudniają nam życie, nie wystarcza jej sam konspekt podrzuca nam coraz to nowsze tabele w których czasami nie wiemy o co chodzi. Jest to męczące i zabiera czas, który mogłabym poświęcić np na przygotowanie pomocy do zajęć, a później ta cała dokumentacja spoczywa w szafach.Teraz będziemy mieć zebranie z rodzicami i oczywiście znowu wypełnianie mnóstwa arkuszy obserwacji, indywidualnych toków nauczania a wiele rodziców w ogóle nie przyjdzie na zebranie i ma to w nosie.Lubie pracę z dziećmi, ale ta cała papierkowa robota wykańcza mnie i po co to ?
wyślij odpowiedź

Autor: Joanna bardzińska 26.09.2010 21:53  
Odp:Miesięczne plany pracy ABC
niestety nie znalazłam na tej stronie miesięcznych planów pracy dla 4- latkówz wydawnictwa WSiP ABC. Proszę jeśli to możliwe przysłać mi je na mój adres, albo podać bliższe wskazówki. Dziękuję.
wyślij odpowiedź

Autor: n-lka przedszkola 28.09.2010 14:09  
....
to te Dyrektorki tam własnie mają- kochają papierki.... a najlepsze jest to że zawsze musza chocby jeden cel naszego planu poprawic... a dziwie sie bo to My wiemy co chcemy nauczyc i to my wyznaczamy sobie cel, a nie narzucac z góry...

ja od 3 wrzesnia codzien cos pisze, drukuje i nie ma dnia bym nic nie napisala... a to tak jest jak sie zaczyna jakis staż...
wyślij odpowiedź

Autor: anka 18.10.2010 18:17  
plany miesieczne
Czy ktoś z was ma plany miesięczne do podrę czników; Nasze Przedszkole -5latka- wydaw. Mac
wyślij odpowiedź

Autor: Anna W 15.11.2010 15:08  
Odp:Odp:Odp:plany miesięczne ABC czterolatka
jezeli miałaby Pani plany pracy dla dzieci 4 letnich bardzo prosze o przesłanie
wyślij odpowiedź

Autor: Hania H. 29.08.2011 15:06  
Razem w przedszkolu czterolatka WSiP
Potrzebuje planów pracy do "Razem w przedszkolu czterolatka WSiP. Czy któraś z doświadczonych Pan mogłaby pomóc
wyślij odpowiedź

Autor: Ola 29.08.2011 16:52  
Odp:Razem w przedszkolu czterolatka WSiP
Przecież takie plany,można zdobyć w wydawnictwie.Wystarczy się zarejestrować w Klubie Nauczyciela i tam mają wszelkie,potrzebne do pracy materiały.
wyślij odpowiedź

Autor: anna 01.10.2011 15:00  
Odp:plany miesieczne
czy coś dostałas z maca bo ja też jestem zainteresowana
wyślij odpowiedź

Autor: Anna 01.10.2011 15:04  
Odp:Odp:plany miesieczne
poszukuje planu z wydawnictwa mac Nasze przedszkole 5l. dziewczyny, w moim przedszkolu pisze się plany na 30 stron więc wasze plany pomogły by mi przez to przebrnąć mój mail bez@op.pl wyślijcie mi coś pomocnego
wyślij odpowiedź

Autor: mala 04.10.2011 18:51  
plany miesięczne
poszukuje planu z wydawnictwa nowa era dla dzieci sześcioletnich.mój email asia23041990@onet.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Ola 05.10.2011 17:38  
Odp:plany miesięczne.mala
Przecież tam są Plany pracy.Wystarczy się zarejestrować i wypełnić Kartę wyboru podręczników tego wyd. i uzyskuje Pani dostęp do wszelkich materiałów dydaktycznych.
wyślij odpowiedź

Autor: Agata 07.10.2011 15:30  
wielka prośba
jak możecie mi pomóc to byłabym wdzięczna moja koordynatorka co chwile wymyśla coś nowego jak macie plany dla 3 latków z podstawy programowej dobry start przedszkolaka lub coś przydatnego to prosze o maile....

aganio87@o2.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Monika 14.12.2011 23:39  
Miesięczny plan Przedszkole trzylatka -wyd. Mac
Witam! Mam ogromą prośbę czy ma ktoś może plany miesięczne Przedszkole trzylatka do programu Maca dla trzylatków zgodne z nową podstawą programową. Z góry dziękuję!
monikamagda18@wp.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Ela 04.02.2012 17:44  
Miesieczny plan Razem w Przedszkolu- najstarsze przedszkolaki
Witam serdecznie!!! Poszukuję planów miesięcznych "Razem w przedszkolu" dla 5 i 6latków, niestety nigdzie mogę do tego dotrzeć, a na stronie wsip jest zablokowane. Pozdrawiam i z góry dziękuję :) e.nogalska@wp.pl
wyślij odpowiedź

Autor: MAma 04.02.2012 18:37  
Odp:Miesieczny plan Razem w Przedszkolu- najstarsze przedszkolaki
Witam.Na stronie WSiP trzeba się zapisać do Klubu Nauczyciela,aby otrzymać "zielone światło"do zmieszczonych tam materiałów.Zresztą tam jest podana taka informacja,
wyślij odpowiedź

Autor: Katarzyna 07.10.2014 20:10  
Plan pracy
Witam jest początkującym nauczycielem mam ogromny problem z napisaniem planu pracy na listopad :( dla grupy trzylatków do programu Mac zgodnie z nową ustawą programową. Proszę o pomoc z góry dziękuje.
Moj @ kasiafalek@o2.pl
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#     #####   #######  ####### 
  ##    #     #  #        #    #  
 # #          #  #            #   
   #     #####   ######      #    
   #    #              #    #