MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE

Forum > ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE > "Słoneczna żabka" klub malucha na Bemowie
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Monika 25.02.2012 16:51  
"Słoneczna żabka" klub malucha na Bemowie
Czy ktoś coś słyszał na temat tego miejsca? Czy jest to żłobek godny polecenia ,bo słyszałam o nim negatywne opinie???
wyślij odpowiedź

Autor: izabella 27.02.2012 14:24  
"Słoneczna Żabka"
Rzeczywiście,ten klub to miejsce nie dla dzieci.Właścicielka nastawiona tylko na zysk i spłate własych długów..Oszczędza na czym się da:na jedzeniu ,na zabawkach i na pracownikach (nie płaci składek).Na dodatek kłamie w stosunku do pracowników i rodziców.Sama nie ma i nie lubi dzieci.
wyślij odpowiedź

Autor: I.S. 08.03.2012 15:00  
Słoneczna Zabka Bemowo
Zgadzam sie z powyższym w 100%.Kobieta jest niegodna zaufania.
wyślij odpowiedź

Autor: H. 21.03.2012 14:25  
słoneczna żabka
Najgorsze ,że nie ma na takie miejsca żadnej kontroli i mogą robić,co chcą bezkarnie.Dobrae chociaż ,że można wybierać ,bo na Bemowie takich klubików-żłobków jest sporo.Ale ten omijajmy.
wyślij odpowiedź

Autor: Żana 21.03.2012 14:36  
słoneczna żabka
Słoneczna żabka to żłobek , którego nie polecam innym mamom.Mają dużo negatywnych opinii.Czesne nie małe ,ale oferta cieniutka bardzo.Właściwie to nie ma żadnej oferty, bo nie uczą niczego tylko opieka ,jedzenie i spanie.Ja oczekuję za te pieniądze jeszcze zajęć dla dzieci dostosowanych do wieku. Inne żłobki prowadzą zajęcia, a opiekunki nie siedzą.
wyślij odpowiedź

Autor: Kinga Flora 30.03.2012 20:29  
Na Bemowie
Na Bemowie to bym poleciła tylko pomarańczową ciuchcię ze względu na fakt iż wszystkie inne, zarówno te państwowe i prywatne, bardzo mocno mnie rozczarowały
wyślij odpowiedź

Autor: młoda mama 23.04.2012 15:03  
Klub Kangurek Świętochowskiego
A czy ktoś z Was prowadzał swoje dziecko do Klubu Kangura na Świętochowskiego? Czy mogę prosić o jakieś informację? czy byliście zadowoleni? Czy dziecko miało dobrą opiekę?
wyślij odpowiedź

Autor: Klaudia 05.05.2012 16:40  
Słoneczna Żabka - Bemowo Górczewska
Ja też ostrzegam inne mamy przed słoneczną żabką. na Bemowie !!! Złe miejsce.
wyślij odpowiedź

Autor: matka 09.05.2012 08:10  
słoneczna żabka - nie polecam
Też nie polecam, dzieci tam tylko podpierają ściany, opiekunki nic z nimi nie robią. Wszystkie dzieci siedzą w jednym malutkim pokoju, nie wychodzą na dwór.Właścicielka tylko pięknie wszystko przedstawia na rozmowie wstępnej, a tak naprawdę chyba sama nie wie co tam się dzieje, bo często jej nie ma. opiekunki mało kreatywne, nie angażują dzieci do zabawy.
wyślij odpowiedź

Autor: Diana 10.05.2012 23:49  
Odp:Klub Kangurek Świętochowskiego
Ja będę zapisywała dwójkę moich dzieci ( w wieku 3 lata i 1roku) do Kangurka. Duzo moich znajomych zaprowadza tam swoje dzieci i jak na razie slyszalam na temat tego klubu same superlatywy,podobno panuje tam miła rodzinna atmosfera, dzieci uczą się ciągle czegoś nowego- tancow, zabaw, wierszykow, duzo maluja;w lato wiekszosc czasu spedzaja bawiąc się na tarasie; jedna z Pań gotuje codziennie zdrowe obiady w tym dla jednego dziecka chorego na fenyloketonurię, wymagajcego specjalnej restrykcyjnej diety i podobno ani razu się nie pomyliła i nie podała temu dziecku nic czego nie powinno zjeść a chodzi tam juz od dłuzszego czasu.Jedyny minus Kangurka to fakt ze jest na piętrze i trzeba wejsc na góre po schodach ale spokojnie można to przeżyć, i tak plusy tego miejsca wynagradzają tę niedogodnośc stokrotnie;)
wyślij odpowiedź

Autor: Malwina 12.06.2012 09:14  
Zapytanie o klub malucha Kangurekna Świetochowskiego
A czy ktoś może napisać ile osób liczy tam grupa dzieci? I ile jest Pań do opieki tej grupy?Czy opiekunki dobrze zajmują się dziećmi? Czy są prowadzone tam z dziećmi jakieś zajęcia? Czy obchodzone są uroczystości tj dzień matki, dzień dziecka, jakieś inne święta? bo byliśmy w dzień dziecka w słonecznej żabce i zupełnie nic w taki szczególny dzień dla dzieciaczków tam się nie działo, dzieci podpierały tylko ściany. Szukamy z mężem teraz jakiegoś żłobka na Bemowie i chciałabym się zorientować jak to w poszczególnych żłobkach to wygląda?
wyślij odpowiedź

Autor: J. 06.07.2012 15:44  
słoneczna żabka - żłobek na GÓRCZEWSKIEJ
Żłobek z bardzo złą opinią . Słabo wyposażony.Dzieci całymi dniami siedzą w bloku - nie wychodzą.Opiekunki mało zaangażowane w pracę. Bardzo złe wyzywienie.
wyślij odpowiedź

Autor: p. 20.07.2012 13:34  
sloneczna zabka
moje dziecko tam chodziło, czego bardzo zaluje. Tylko stracony czas. I pieniadze rowniez.
wyślij odpowiedź

Autor: matka 24.07.2012 14:23  
Słoneczna żabka
minusem jest to, że właścicieki nie ma bardzo często w żłobku i nie wiadomo jak tak naprawdę te opiekunki zajmuja się dziećmi. Ja bym tam swojego dziecka nie zostawiła. Dziecko niczego nowego tam się nie uczy, bo nie organizują dzieciom żadnych zajęć.
wyślij odpowiedź

Autor: Sonia 26.07.2012 14:22  
Śłoneczna Żabka - Bemowo
Szukając żłobka dla synka sama trochę porozpytywałam na temat tej żabki. Same negatywne opinie usłyszałam , aż włos się jeży na głowie. stanowczo odradzam tą pseudo-placówkę.
wyślij odpowiedź

Autor: Danka 12.08.2012 17:42  
Odp:Zapytanie o klub malucha Kangurekna Świetochowskiego
W tej Słonecznej Żabce żadnych uroczystości się nie obchodzi : ani Dnia Dziecka , ani Dnia Matki , Ojca , Żadnych Świąt. Nawet choinki nie ma na Boże Narodzenie. O paczkach ,czy choćby drobnych upominkach dla dzieci można pomarzyć tylko. A jak dziecko opuszcza żłobek , bo nadchodzi pora by pójść do przedszkola , to właścicielka daje co niektórym prezencik ( przecenioną książeczkę z Tesco ).A i to nie wszystkim. Dostają tylko te dzieci , które mają młodsze rodzeństwo, po to, żeby też zostały zapisane do tego żłobka.Wyrachowanie i nic więcej. Nie polecam !!!
wyślij odpowiedź

Autor: mama 13.08.2012 22:27  
Odp:Odp:Zapytanie o klub malucha Kangurekna Świetochowskiego
no tak.......
wyślij odpowiedź

Autor: bozena 14.08.2012 09:09  
słoneczka żabka - nie polecam
nie ma tam placu zabaw, dzieci siedza wszystkie w bardzo malutkim pokoiku wszystkie razem. Nic się tam nie dzieje.
wyślij odpowiedź

Autor: H. 07.09.2012 12:14  
"Słoneczna Żabka " na Bemowie
Po 3 miesiącach zrezygnowałam z usług Pani włascicielki żłobka. Kobieta kompletnie nie ogarnia placówki. Wziąć pieniadze i tyle , a potem dzieco męczy się w małym pokoiku a o spacerach można pomarzyć. Porażka ,a nie żłobek.
wyślij odpowiedź

Autor: Maga 09.10.2012 07:51  
Moja córka chodzi, rewelacja! Ciepła, przyjazna atmosfera, rytmika, angielski, zabawy. Mała w wekend pyta czy moze iść do przedszkola, to mówi samo za siebie i to że nie chce z niego wychodzić.
wyślij odpowiedź

Autor: M 09.10.2012 07:57  
Kangurek Świętochowskiego
A czy ktoś może napisać ile osób liczy tam grupa dzieci? I ile jest Pań do opieki tej grupy?Czy opiekunki dobrze zajmują się dziećmi? Czy są prowadzone tam z dziećmi jakieś zajęcia? Czy obchodzone są uroczystości tj dzień matki, dzień dziecka, jakieś inne święta? bo byliśmy w dzień dziecka w słonecznej żabce i zupełnie nic w taki szczególny dzień dla dzieciaczków tam się nie działo, dzieci podpierały tylko ściany. Szukamy z mężem teraz jakiegoś żłobka na Bemowie i chciałabym się zorientować jak to w poszczególnych żłobkach to wygląda?
-------
grupa liczy 7 - 8 osób, Pań do opieki 3 + jedna Pani która gotuje. Opieka bardzo dobra, zajęcia dodatkowe równiez, rytmika, angielski, gimnastyka itd, teatrzyk kukiełkowy nawet był, świeta są organizowane jak najbardziej i Mikołaj i hallowen, wielkanoc , dzień Mamy , TYaty itd, Polecam i więcej na priva.
wyślij odpowiedź

Autor: Aneta Skrok 09.10.2012 20:59  
Uśmiechnieta bużka
Zapraszam wszystkich do nowego klubiku maluszka na bemowie. Załozycielem klubu jest osoba z wieloletnim doswiadczeniem w pracy z dziećmi w wieku żłobkowym i przedszkolnym. Klubik oprócz codziennych zajęć dydaktycznych, organizuje rytmikę, gimnastykę, warsztaty plastyczne. W klubiku znajduje się logopeda i psycholog.
W soboty organizowane zajęcia bezpłatne dla rodziców i dzieci ( 6 mcy - 3 lat). Liczba osób uczestniczących w zajęciach jest ograniczona, obowiązują zapisy tel 515 411 171
wyślij odpowiedź

Autor: Aneta Kozłowska 09.10.2012 21:09  
Odp:Słoneczna Żabka - Bemowo Górczewska
Ja jestem zadowolona z klubu maluszka Uśmiechnięta bużka, który mieści się na Powstańców Śląskich 63. Podoba mi się że są organizowane zajęcia bezpłatne w soboty dla dzieciaków super ;0))
wyślij odpowiedź

Autor: p 11.10.2012 12:59  
klub kanugurek Świętochowskiego
Jedyny minus tego klubiku to taki, że dosyć często zmieniają się tam Panie do opieki.Ciekawe czemu?
wyślij odpowiedź

Autor: Aneta 17.10.2012 09:44  
Uśmiechnięta Buźka
Super sprawa z tymi bezpłatnymi zajęciami dla dzieci.Super pomysł, dzieciaczki mają jakieś urozmaicenie, mogą się pobawić z innymi dziećmi w weekend.Z tego co się orientuje to jedyny klub na Bemowie, który organizuje takie zajęcia dla dzieci z rodzicami.
wyślij odpowiedź

Autor: HALINA MIERZEJEWSKA 18.10.2012 19:35  
Odp:klub kanugurek Świętochowskiego
Nie wiem czy to dobrze,ale tam są dzieci w różnym wieku od 5 miesięcy do pięciu lat.Łazienka wcale nie przystosowana dla małych dzieci a w pokojach niezabezpieczone kaloryfery,wcale mi się to nie podoba.
wyślij odpowiedź

Autor: aga30 18.10.2012 21:00  
Odp:Odp:klub kanugurek Świętochowskiego
Na swojej stronie piszą, że przygotowują posiłki sami,a w innym miejscu, że catering.Jak to w końcu jest,ktoś wie?
wyślij odpowiedź

Autor: pracownik żłobka 20.10.2012 11:44  
Odp:klub kanugurek Świętochowskiego
Jeśli rzeczywiście często zmieniają się tam panie opiekunki to jest to sygnał ,iż z umowami o pracą i pensją są kłopoty.Pośrednio niestety odbija się to niekorzystnie na dzieciach, bo niezadowolony pracownik źle wykonuje swoja pracą i odreagowuje na innych.Poza tym dzieci przyzwyczajają się do cioć i takie zmiany niekorzystnie odbijają się na ich poczuciu bezpieczeństwa.
wyślij odpowiedź

Autor: A. 09.11.2012 21:06  
Odp:Odp:klub kanugurek Świętochowskiego
Ja posyłam do klubu kangurek już swoje drugie dziecko. Jestem bardzo zadowolona. Z tego wiem to są tam dzieci do 3 roku życia, co mi nie przeszkadza. Moje ma obecnie rok i 3 miesiące i bardzo szybko uczy się od starszaków.
Co do zmiany cioci to odkąd ja tam codziennie witam to z 3 cioć zmieniła się raz jedna i nie zauważyłam nie korzystnych zmian z tego powodu.
Moja córka jest bardzo szczęśliwa i nie chce wychodzić z klubiku, co nie ukrywam jest dla mnie bardzo ważne.
wyślij odpowiedź

Autor: Robert 11.11.2012 00:58  
Najlepszy klub na Jelonkach dla dzieci to Kangurek na Świętochowskiego
Ja również posylam swoja pocieche do Kangurka. Synek chetnie tam chodzi i milo spedza czas. W trakcie dnia odbywa sie tam wiele interesujących i rozwijających zajęć. Ciocie pamietają o wszystkich świętach kalendarzowych i dzieciaki zawsze maja przygotowane zajęcia tematyczne i zmienia sie wystrój klubu. Na bieżąco prowadzona jest rytmika, nauka angielskiego, spiewu, tańca, itd. Dodać trzeba, ze znajduje sie tam mnóstwo najróżniejszych zabawek, ze szczególnych uwzględnieniem tych edukacyjnych. Synek chętnie zjada serwowane tam domowe posiłki. Najważniejsze jednak jest to ze ośrodek jest prowadzony higienicznie, dziecko nigdy nie bylo odparzone, uczulone, etc. Z całą odpowiedzialności moge polecic klub kangurka dla rodzicow, ktorzy sie wahaja z podjęciem decyzji.
wyślij odpowiedź

Autor: Edyta 11.11.2012 17:34  
Ja również polecam. Niedługo moje drugie dziecko będzie tam chodziło. Moja córka chodziła tam i była bardzo szczęśliwa, bo to na prawdę miejsce, które powstało z myślą o dzieciach i dla dzieci. Bez wątpienia, moim zdaniem, Kangurek jest dla najmłodszych przedłużeniem domu, a dla starszych dzieci miejscem, które oferuje zabawę i radosne spędzanie czasu. Jest miejsca, gdzie mogą czuć się bezpiecznie, a także bawić się z rówieśnikami, zdobywając nowe umiejętności. Wszystko to, co napisał Robert zgadza się w 100%. Ja nie mam nic do zarzucenia - odpowiednia, fachowa opieka pedagogiczna, czysto i z sercem. Bez żadnych wątpliwości oddam za kilka tygodni moje młodsze dziecko - 7 miesięcznego synka.
Oddając dziecko pod opiekę Klubu Kangurek, rodzice mogą być spokojni, że ich pociecha jest naprawdę w dobrych, profesjonalnych rękach.
wyślij odpowiedź

Autor: tata 16.11.2012 10:46  
klub kangurek swietochowskiego
Obiektywnie oceniając kiedyś klub kangurek był bardziej kameralny,bardziej rodzinna atmosfera tam panowała ,dla każdego dziecka opiekunki miały więcej czasu i do każdego podchodziły bardziej indywidualnie. Teraz coraz więcej jest tam dzieci, mała powierzchnia jak na taką grupę. Powoli to miejsce zaczyna przypominać wszystkie pozostałe placówki z Warszawy.
wyślij odpowiedź

Autor: Robert 16.11.2012 21:47  
Odp:klub kangurek swietochowskiego
Panie Tato,
obawiam sie ze nie zna Pan ani placowek z Warszawy, a w szczególności przepisów. Bowiem Klub Kangurek spelnia wszystkie obowiajuzace wymagania. Niech Pan nie oczernia Klubu, tylko poleca lepsze. Moze ktos z nas skorzysta z Pana porad.
wyślij odpowiedź

Autor: mami 19.11.2012 12:04  
kangurek
Według mnie Klub Kangurek jest ok.Bardzo dobra opieka, przytulne miejsce, rodzinna atmosfera. Polecam wszystkim
wyślij odpowiedź

Autor: Beata 20.11.2012 11:45  
Kangurek Swietochowskiego
Do Kangurka chodzi od kilku miesięcy nasz synek.Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, nasz synek chyba jeszcze bardziej, bo jak po niego idziemy, to nie chce stamtąd wychodzić:) bardzo mu się tam podoba.
Panuje tam bardzo rodzinna,domowa atmosfera, dzieci czują się tam jak w domu.
Ciocie są bardzo sympatyczne i bardzo indywidualnie podchodzą do każdego dziecka.Dziecko czuje się tam bezpieczne i kochane.
wyślij odpowiedź

Autor: mama 04.12.2012 22:12  
Słoneczna Żabka
Tylko czekać aż felieton o tej placówce ukaże się w telewizji obok tego o wrocławskim żłobku gdzie wiązano ręce dzieciom. Panie siedzą podpierają ściany, dzieci same się bawią, zadnych wspólnych zabaw, żadnej edukacji. Sama zastanawiałam się nad poinformowaniem prokuratury w jakich warunkach przebywają dzieci. Ta placówka nie podlega pod żadne przepisy, żadnych nie przestrzega. Rodzice z daleka od tego miejsca. Mam wyrzuty, że moje dziecko tu chodziło przez parę miesięcy, ale nie miałam z kim go zostawić a sama musiałam pracować.
wyślij odpowiedź

Autor: matka 13.12.2012 11:19  
Sloneczna żabka
A ja cieszę się że nie zostawiłam tam naszego synka, bo tez byłam tam na wstępnej rozmowie. Jak ja byłam to była tylko jedna opiekunka i około 10 dzieci. Właścicielka bardzo rzadko się tam pojawia, więc tak naprawdę nie wiadomo co tam się dzieje, nikt nie wie.
Nie wyobrażam sobie sytuacji kiedy jest jedna opiekunka idzie przewinac dziecko , po picie lub jedzenie to co reszta dzieci siedzi sama. Poza tym dosłownie zgadzam się z poprzednimi osobami nic tam się nie dzieje, dzieci się nudzą.
wyślij odpowiedź

Autor: Aga 06.01.2013 13:00  
Odp:"Słoneczna żabka" klub malucha na Bemowie
Nie zgadzam sie z tymi opiniami, Jadłospis jest wywieszony na ścianie. Mam wiedze w kierunku dietetyki i mogę powiedzieć że jest to meni jak najbardziej prawidłowe, pod wzgledem dietetycznym. Jest to świetlica opiekuńcza więc nie można wymagać zajęć z rytmiki, tańca i innnych. Ja jestem zadoolona, . Jeżeli chodzi o czystość niemam zarzutów. Pani kierownik jest często w placówce, Nigdy nie było ża`dnych sytuacji niepokojących.
wyślij odpowiedź

Autor: Ewa 09.01.2013 07:28  
Słoneczna Żabka
Ja też się nie zgadzam, moje dziecko chodzi tam ponad rok i też nie mam zastrzeżeń. Ludziom się wydaje, że oddając dziecko do prywatnego żłobka zapewniają mu taką opiekę jakby powieżali je niani. Niestety. Moje dziecko chodzi tam z przyjemnością, nauczyło sie wiele rzeczy i bardzo lubi swoje "ciocie". Zarzut że piekunki często się zmieniają jest nieprawdziwy, w ciągu ostatniego roku nie zmieniły się ani razu!
Niewiem komu zależy żeby tak zepsuć opinię temu żłobkowi.
wyślij odpowiedź

Autor: Małgorzata 17.02.2013 12:56  
SŁONECZNA ŻABKA
Zdecydowanie ostrzegam wszystkich rodziców przed ta placówką.Jest zarejestrowana jako świetlica, a działa jak klasyczny żłobek. Dzięki nazwie nie podlega żadnej kontroli , a właścicielka może robić co tylko zechce , nie przestrzegając jakichkolwiek przepisów. Nie wolno im prowadzić zbiorowego żywienia , a mimo to gotują na miejscu, nie zanosząc próbek do Sanepidu.Nikt tego nie sprawdza, całkowita samowolka. Brak zajęć , brak spacerów, dzieci całymi dniami siedzą w bloku. Typowa przechowalnia nie mająca prawa istnieć.
wyślij odpowiedź

Autor: mama 08.04.2013 10:18  
Odp:Odp:klub kangurek swietochowskiego
reklama jak się patrzy
wyślij odpowiedź

Autor: Anna Piórkowska 30.04.2013 12:45  
Andzia
Widzę ze Klub Kangurek cieszy się bardzo dobrymi opiniami, ale mam pytanie czy są tam organizowane dla dzieci jakieś ciekawe zajęcia? chodzi mi o te starsze dzieciaczki bo moja córcia teraz skończyła 2 latka szukamy jakiegoś klubiku bo do przedszkola przyjmują starsze dzieci wiec jeszcze się nie kwalifikuje,ale chciałabym, żeby przebywała z dziećmi bo bardzo do nich lgnie i uczyła się jakiś nowych rzeczy ( tzn kolorów, liczenia, literek) Czy w kangurku dzieci są uczone kolorów, literek, cyferek liczenia?angielskiego?
wyślij odpowiedź

Autor: Mama 08.05.2013 22:36  
Odp:Andzia
Mój syn chodzi do Kangurka od roku. Jestem zadowolona z tego, że moje dziecko rozstaje się ze mną oraz wita mnie z uśmiechem na twarzy- jest to dla mnie znak , że czuje się tam bezpiecznie oraz ma odpowiednią opiekę. W Kangurku panuje rodzinna atmosfera. Codziennie dzieci biorą udział w zajęciach ogólnorozwojowych min. rytmika, zajęcia plastyczne, angielski oraz wiele innych interesujących zabaw.Z całego serca polecam tą placówkę!
wyślij odpowiedź

Autor: Anka 08.09.2014 10:16  
Odp:Zapytanie o klub malucha Kangurekna Świetochowskiego
witam,
czy mamy moga mi polecić jakiś żłobek dla malucha?
Urlop macierzyński kończy mi się w maju,ale juz rozgladam się za dobrym miejcem dla mojego synka.
Proszę o propozycję i cbede wdzieczna za ceny.
wyślij odpowiedź

Autor: zadowolona mama 06.02.2015 12:34  
jeleni kangurek
Może kiedyś było tak ze opiekunki się zmieniały teraz z tego co widzę to panie są stale. Dla mnie co się liczy to aby moje dziecko było bezpieczne czyste i najedzone oraz spedzilo mile czas, rozwój przyjdzie z czasem. A poza tym z tego co widzę prowadzą zajecia moje dziecko co róż przynosi prace plastyczne nowe słowa i nowe kroki taneczne. Moim zdaniem kangurek godny polecenia.
wyślij odpowiedź

Autor: mama maluszka 13.05.2015 14:49  
wcale nie jest tak źle
Na Bemowie w Glusiowej Krainie - Słonecznej Zabce wcale nie jest tak źle. Właścicielka jest codziennie, panie się nie zmieniają, dzieci obchodzą uroczystości.
Wiekszość opinii wypisały panie które same nie mają doświadczenia z tą placówką.
Bawialnia dzieci nie jest duza ale i grupa jest mała.
Fakt,dzieci raczej nie wychodzą na dwór bo złobek nie ma swojego placyka zabaw.
Byłam tam o róźnych porach i nie wiedziałam żeby dzieciom działa sie krzywda.
W mojej ocenie pani włascicielka jest pomocna i godna zaufania.
Nie mam uwag do wyzywienia.
wyślij odpowiedź

Autor: p.... 28.05.2015 15:53  
Odp:wcale nie jest tak źle
Może coś się zmieniło, ale opinia o tej Pani pozostanie, bo jak może być godna zaufania osoba, która nie płaciła składek swoim pracownikom, nie dawała wypłat, dzieci żywiła jedzeniem z przeceny z Lidla. Mało tego,jeszcze niedawno to własnie opiekunki upominały ową właścicielkę, by uprała chociażby pościel dzieciom.Szkoda słów. Tak godna zaufania jest ta Pani - nie zdziwiłabym się jakby sama Pani właścicielka się broniła przed złymi ocenami.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###    #######   #####   ####### 
  #   #   #        #     #  #    #  
 #     #  #        #            #   
 #     #  ######   ######      #    
 #     #        #  #     #    #     
  #   #   #     #  #     #    #