MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE

Forum > ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE > Przedszkole i Żłobek Zakątek Radości - Mokotów
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Kasia 02.01.2012 16:55  
Przedszkole i Żłobek Zakątek Radości - Mokotów
Ja zapisałam swoje dziecko do nowo otwartego Przeszkola "Zakatek Radości". Jestem mile zaskoczona tym miejscem, nareszcie ktoś wpadł na pomysł żeby otworzyć Przedszkole w miejscu "mojej" pracy. Z tego co wiem mnóstwo mam się zdecydowała zwłaszcza karmiących bo w czasie przerwy moga zejść i nakarmić/zobaczyć maleństwo. Polecam serdecznie wszytskim mamom. Poczucie, że jestem w pracy a kilka pięter nizej jest pod bardzo dobrą opieką moje dziecko sprawia, ze pracuje mi się o wiele lepiej.
www.zakatekradosci.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Renata 02.01.2012 17:23  
Dobry wybór
Ja tez sie na nie zdecydowałam, po drodze do pracy codziennie mijałam to kolorowe miejsce. Wow naprawde robi wrazenie, powierzchnia ogromna, wszytsko dobrej jakosci. To rewelacyjne rozwiązanie dla pracujacych w pobliskich biurowcach mamusiek.
wyślij odpowiedź

Autor: Agnieszka 10.01.2012 17:14  
Popieram
Nie chce robic reklamy, ale naprawde warto tam pojsc i zobaczyc. wchodzac nie ma sie miesznaych odczuc tylko odrazu wszytsko sie podoba!! Nie ma sensu oszczedzac i slac dziecko do jakiegos taniego zlobka czy przedszkola ktore nawet nie jest przystosowane dla dzieci (zlewy na wysokosci doroslych) a w Zakatku radosci wlasnie sa mini zlewiki, mini sedesiki :)) urocze widac ze ktos wlozyl serce w to miejsce.
wyślij odpowiedź

Autor: Aneta 10.01.2012 17:26  
To super
Kasiu dziekuje za namiar, pracue na Domaniewskiej przechodze moze nie kolo budynku Saturn ale w okolicy i nie wiedzialam o tym Przedszkolo - Żłobku :) Super pomysl naprawde ile mozna czasu zaoszczedzc na dojazdach....a na stronie prezentuja sie swietnie :) JUtro ide zobaczyc to miejsce!!
wyślij odpowiedź

Autor: Ania 17.01.2012 15:19  
Mam podobna opinię
Faktycznie warto sie przejsc i zobaczyc to miejsce zanim podejmie sie decyzje. Coz ja tak wlasnie zdecydowalam ze wybiore to przedszkole, bo ta placowka jest do tego przystosowana. Nie lubie przedkoli w kamienicach nie sa one dostosowane pod przedszkole.
wyślij odpowiedź

Autor: Wiktoria 17.01.2012 17:28  
Zgadzam sie
Dotychczas korzystałam z usług małych przedszkoli, najczęściej w kamienicach czy mieszkaniach....no coz to nie to samo. Uważam, że przedszkole powinno spełniać pewne standardy i to włąśnie tak ma. Ja polecam.
wyślij odpowiedź

Autor: Zyta 13.04.2012 13:22  
ZASTANAWIAM SIĘ
Nie wiem czy się zachwycać.
Gdyż złobek do tej pory nie ruszył.
Jest stona internetowa tego złobka,
co się okazuję to nie ma tych samych właścicieli??? oraz nie ma tych samych pań do opieki ???
tak jak sugeruje stona złobka.
Więc juz tu jest kłamstwo.
1300zł to też chyba nie mało.
wyślij odpowiedź

Autor: Ewa 30.04.2012 16:55  
Do Zyty
A ja zapisalam swojego synka 3 razy w tygodniu do zlobka i sa te same wlascicielki i te same panie co na sttronie :) jestem zadowolona, dziecko nie chce wychodzic jak po niego przychodze, a na drugi dzien samo biegnie do sali, wiec to o czyms swiadczy :)
Placowka ruszyla od stycznia wiec nie ma sie co dziwic ze powoli sie rozkreca :)
Osobiscie polecam, sprawdzilam to miejsce i wiem co mowie.
Jesli chodzi o cene to za taki standard trzeba placic Zytko.
wyślij odpowiedź

Autor: Ania 13.08.2012 19:32  
Nie polecam
Witam
absolutnie nie polecam tego żłobka czy przedszkola. Panuje tam ogólny chaos, mam wrażenie ze kadra nie jest odpowiednio przygotowana.
Poza tym słyszałam że jest częsta rotacja personelu co również nie jest dobrym znakiem. Mimo iż miejsce samo w sobie jest ładne to gólnie jestem na nie.
Pozdrawiam.
wyślij odpowiedź

Autor: Asia 19.10.2012 11:57  
a ja się zastanwiam, ale raczej jestem na nie
Zapisałam synka bo pracuję w tym zagłębiu biurowców i mam blisko, ale mam mieszane uczucia. Czemu? a temu, że plac zabaw jest, ale nieduży i jakieś 200m od żłobka więc maluszki mają sporą odległość do pokonania i zastanawiam się jak są rozwiązywane potrzeby fizjologiczne itd. Jedna z opiekunek mi powiedziała, że dzieci są na placu zabaw do obiadu. I tyle. Poza tym plac zabaw mieści się na parkingu samochodowym blisko ul. Wołoskiej czyli ulicy mocno ruchliwej i smrodliwej. Dodatkowo gdy zapisywałam Maluszka, na dworzu był upał 30 stopniowy, a jak weszłam do środka to zmroziła mnie klimatyzacja włączona na jakieś 21 stopni... murowana choroba dziecka przy zmianie pomieszczenia.
pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Autor: Ania 24.01.2013 14:47  
polecam
Moja córeczka uczęszcza do tego żłobka od listopada 2012 roku. Jestem bardzo zadowolona z tego miejsca; profesjonalny personel, sympatyczna właścicielka, ciepłe wnętrza.
W połowie ub. roku zrobiłam rekonesans po większości żłobków prywatnych (Mokotów, Ursynów) i zdecydowanie Zakątek Radości wygrywa. Opłaty dość wysokie, ale zależy mi na komforcie psychiczno fizycznym mojego dziecka i na tym nie będę oszczędzać. POLECAM
wyślij odpowiedź

Autor: Mama piotrka 24.01.2013 20:52  
Okropne miejsce!
Witam przestrzegam wszystkie mamy przed tym miejscem! Wlascicielka wogole nie wiedziala o co pytam! Wszystkich odpowiedzi zaczela udzielac mi malo profesjonalna tzw.opiekunka. Pisze tzw. poniewaz w calej sali pachnialo lakierem do paznokci a pani opiekinka machala nerwowo rekami zeby lakier jej wysechl!!! Derektorka jest ale tylko 1 dzien w tygodniu wiec zadnej kontroli i trzymania standardow opieki!
Sale z bardzo mala iloscia zabawek porownujac do panstwowego zlobka na kmicica to granda!! Nie wiem ile ktos by musial mi doplacic zebym oddala tam swojego 6mc szkraba poniewaz:
*jest tylko jedna grupa 3 latek z 6mc dziecmi przy 20 osobowej grupie nie trudno o tragedje
* brak wyposazenia dla najmlodszych hustawki kojca czy chociazby grzechotek o zgrozo nie widzialam nawet bujakow
*dzieci starsze biegaja bez celu no bo przy tak malej ilosci zabawek poprostu sie nudza
*jadlospis pozostawia rowniez wiele od zyczenia nie mowiac juz o pjach jakie widzialam ziemniaki i mieso a wlasciwie to skrawki no moje pytanie gdzie surowka zapisana w jadlospisie wlascicielka zaniemowila i zbyla moje pytanie usmiechem
*dzieci kisza sie w okropnie klimatyzowanych salach zamiast w ogrodzie gdzie wychodza tylko dzieci starsze
W lato jest to okolo 30min na dwozu bo jak to okreslila opiekunka pozniej dzieci sie nudza!!!
STRACH MNIE OBLECIAL
A tak pozatym
*kontakty sa na wysokosci dzieciecych raczek
* brak serca ciepla i jakiejkolwiek troski
Wole zatrudnuc opiekunke nie dziwie sie ze zostala tylko jedna grupa i wiekszosc rodzicow zrezygnowala!
A i dla wszystkich mam kochajacych swoje dzieci lepiej pojechac kawalek dalej niz dla wlasnej wygody sworzyc dzuecku pieklo!
Mama Piotrka
wyślij odpowiedź

Autor: Lena 26.01.2013 16:29  
Zakatek radosci - kpina
ZAKATEK RADOSCI MOJA OCENA -0!!!
Popieram poprzednia Pania zlobe pusty jak hala przemyslowa, czysty to fakt no ale jak ma byc brudny jak nic w nim nie ma? Kaciki tematyczne
czyl kuchnia sklep - brak
Jezdziki rowerki
samochody do odpychania- brak
wozki i lozeczka dla lalek- brak
Dzieci nie maja w sali nawet krzeselek do siedzenia poniewaz stoji sam stolik
Sa niby gruszki do siadania ale z tego co widzialam dzieci sa z nich co chwile zabierane...
Brak mozliwosci z wychodzeniem z dziecmi jezeli nie chodza :(
Brak okreslonego rytmu dnia co powduje ze nigdy nie wiemy kiedy sa zajecia o ile wogole sa...
No i te malo kompetetne dziewczyny nie wzbudzajace mojego zufania. Niby wiedza wszystko ale zero inicjatywy . A i co najlepsze sa tam jeszcze 2 sale w ktorych jest PUSTO a czemu ja po zapoznaniu sie z tym miejscem juz wiem.
Zdecydowanie NIE Nie Nie.
wyślij odpowiedź

Autor: Ania 04.02.2013 15:28  
a inne żłobki...
A czy osoby, które tak namiętnie krytykują niniejszy żłobek zrobiły tournee po innych tego typu miejscach.. Zanim zdecydowałam się na ten żłobek zwiedziłam z 30 żłobków prywatnych i wszystkie pozostawiały listę życzeń.. Ten żłobek nie jest 100 % ideałem, dziewczyny mają prawo być czasami zmęczone i nie do końca zorientowane,, przy takiej ilości absorbujących dzieci czasami ciężko odtworzyć informacje które dotyczą akurat naszego dziecka. Płacimy za lokalizację i nowe wnętrze... Menu myślę, że zdecydowanie lepsze niż w niektórych domach serwowane przez matki dzieci. Moja córka ma roczek i bardzo bardzo chętnie uczęszcza do tego miejsca. Ponadto, to w żłobku nauczyła się ładnie jeść obiady. Zakątek radości może nie jest idealnym miejscem ale na tle innych żłobków wiedzie prym.
wyślij odpowiedź

Autor: Kasia 18.02.2013 21:44  
Napewno nie w zakatku nieszczescia!
Miejsce mojego dziecka jest dla mnie bardzo wazne poniewaz to w nim bedzie spedzalo wieksza czesc dnia. Po przeszukaniu mega wielkiej ilosci stron internetowych i zapoznaniu sie z wiekszosci niestety krytycznymi opiniami o zakatku szczescia postanowilam sama sie przekonac. Wybralam sie wiec na spotkanie z dyrektorka i uuupss (rodzice mowiacy o braku kontroli mieli jednak racje) dowiedzialam sie ze mozna ja zastac tylko w srody. Otworzyla mi mloda dziewczyna (dlugosc paznokci pozostawie bez komentarza juz oczami wyobrazni widzialam zadrapania na ciele mojego szczescia przy zmianie pieluchy). Weszlam do klimatyzowanej przestronnej sali na tzw. gruszkach siedzialy 2 nastepne Panie ktore laskawie skinely mi glowa i wrocily do krytykowania jednej z mam i podziwiania wygladu tatusia. Pomyslalam sobie boze haloooo co ja tu robie czyzbym przeszkadzala? No ale dalej...
Bylo coraz ciekawiej caly czas slyczalam stlumione zawodzenie jakiegos dziecka.
No ale ryczace radio eska z piosenka Ona tanczy dla mnie uniemozliwilo mi odnalezienie dobiegajacego dziecka. Dzieci na moje oko ok 20 latajace bezcelowo po sali wieksze depczace mniejsze te ledwo chodzace. Cyrk armagedon (i znowu oczami wyobrazni widze moje szczescie siedzace ledwo siedzace miedzy banda staszakow brrr zimny strach ) mysle co tam sie dzieje na codzien skoro przy mnie tak sie zachowuja. Jednac z Pan opowiada mi o zaletach o super kateringu. Po przeczytaniu zupa pieczarkowa puknelam sie w glowe! Od kiedy to grzyby daje sie dziecia?! Debilizm pod kazda postacia widac przeszkolona kadra jest nie bardzio zorientowana w zywieniu. Po zapoznaniu sie z sala zapytalam gdzie dzieci spia zostaly otwarte dzwi no i to sprawilo ze dyskfalifikuje ten zlobek definitywnie w
W lozeczkach lezala 3 dzieci no jedno siedzialo i plakalo w nieboglosy a wlasciwie zawodzilo bo bylo cale czerwone z trzesaca sie broda rozdygotane. Pani nawet do niego mie podeszla twierdzac ze chlopczyk pewnie dopiero sie.obudzil. No ok ale gdyby zwymiotowal i sie zakrztusil to czy bedaca za dzwiami Pani zdazyla by go uratowac?! No coz stwierdzilam napewno NIE JEST TO MIEJSCE DLA MOJEGO DZIECKA.
To jeszcze niewszystko jak dowiedzialsm sie pozniej ponad 15 z 25 dzieci ma dofinansowanie od panstwa czyli zlobek przyjmuje dzieci na podobnych zasadach jak panstwowy widac zasady zajmowania sie podobne... A szkoda...
Oburzona kadre podpisujaca sie raz za wlascicieli raz za rodzica serdecznie pozdrawiam i radze wziasc sie do roboty bo prywatnych zlobko z lepsza kadra i co wazniejsze z cieplym serduchem dla dzieci nie brak. A z osoba piszaca ze ten zlobek wiedzie prym sie zgodze tyle ze od konca. Moim zdaniem aspiruje na miejsce ktore nie powinno istniec poniewaz jest nastawione tylko i wylacznie na zysk :( :(

Po 2 ciezkich miesiacach znalazlam najlepsze miejsce dla mojego malucha a mianowicie uszatka... Ale o tym napisze pozniej poniewaz nie chciala bym zapeszac :)
wyślij odpowiedź

Autor: Karina 20.02.2013 14:35  
A ja sie nie zgodze z Kasią
Moje dziecko uczęszcza do tego żłobka i jestem zadowolona, bo moje dziecko jest zadowolone. Nie zdarzylo sie zeby bylo zniechęcone do tego miejsca, zawsze chetnie idzie do zlobka. Nie da sie zadowolic wszystkich, coz Pani wymagania sa chyba jakies wygorowane "Panie siedzace na gruszkach" powinny chyba czerwony dywan rozlozyc bo powiedzenie dzien dobry to widac za malo....Ja osobiscie wspolczuje tym pania, bo absorbujace dzieci to jest pestka w porownaniu z niedowartosciowanymi mamusiami, ktore zaczynaja od krytyki zapewne duzo mlodszych dziewczyn :)

pozdrawiam Kasiu i zycze wiekszego dystansu do siebie.
wyślij odpowiedź

Autor: Julia 26.03.2013 14:30  
Julka
Ostatnio Zakątek Radości trochę stracił w moich oczach. Zmiana personelu, niedoświadczone dziewczyny i zadufana Pani pielęgniarka nie rokują dobrze. Przymierzam się do zabrania stamtąd dziecka. Chyba że Pani dyrektor zapanuje nad tymi rekrutacjami.
wyślij odpowiedź

Autor: Kasia 17.05.2013 12:13  
opinia zewnetrzenego obserwatora
nie mam dziecka w tym żłobko-przedszkolu, ale nigdy bym go tam nie posłała obserwując wyłacznie kilka "drobiazgów"... Nie wiem czy rodzice, którzy mają dziecko w tej plascówce są świadomi, że ich maluch jest prowadzamy po parkingu "emparku" PRZYWIĄZANY w nadgarstku wstążeczką do pluszowego węża? Niektórzy piszą tu o placu zabaw... zapraszam, żeby sprónowac na niego wejść... Plac zabaw NIE MA ŻADNEGO WEJŚCIA! Jest atrapą! No chyba, że opiekunki przerzucają dzieci przez płot... Pomijam już fakt, że wokół placu jest parking, czyli spaliny, plac jest nieosłonięty od słońca, jest maleńki i jest na nim może ze 4 sprzęty, które dodatkowo wg mnie nie są przystosowane dla małych dzieci (np huśtawki). Warto?
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###     #####    #####    #####  
  #   #   #     #  #     #  #     # 
 #     #        #  #        #     # 
 #     #   #####   ######    #####  
 #     #        #  #     #  #     # 
  #   #   #     #  #     #  #     #