MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE

Forum > ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE > Przedszkole Zakątek Radości ul. Domaniewska Warszawa
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Magdalena 18.12.2011 21:18  
Przedszkole Zakątek Radości ul. Domaniewska Warszawa
Chcialaby polecic wszytskim pracujacym mama aby przeszly sie i zobaczyly nowe przedszkole w biurowcu Saturn przy ul. Domaniewskiej. Naprawde warto, zapisalam tam swoje dziecko. Jest bardzo ekskluzywne i czyste sprawilo na mnie wysmienite wrazenie. Profesjonalni ludzie z ktorymi sie tam zetknelam wzbudzili moje zaufanie, sale sa duze kolorowe duzo zabawek. Dla mnie taki pomysl jest wspanialym rozwiazaniem.
wyślij odpowiedź

Autor: Patrycja 04.01.2012 08:40  
Przedszkole/żłobek Zakatek Radosci
Widzę, ze ta placowka cieszy sie duzym zainteresowaniem. Bedac w srodku zetknelam sie z duza grupa rodziców chetnych aby zapisac swoje dziecko. Mnie osobiscie przyciagnela cena, bo naprawde za taki standard to nie jest duzo jak na stolice i lokalizacje. Również polecam!!
wyślij odpowiedź

Autor: Wiola 04.01.2012 08:44  
Odp:Przedszkole Zakątek Radości ul. Domaniewska Warszawa
Popieram swoją poprzedniczkę. Przedszkole robi wrazenie, ale rowniez i ludzie ktorzy tam pracuja. Dowiedziałam się ze dyrektorka pani Agata Jacaszek jest nauczycielem dyplomowanym ma bardzo duze doswiadczenie i wiedze co widac i czuc jak sie z nia rozmawia. Pozostala kadra to ludzie z wyksztalceniem pedagogicznym i psychologicznym, ktorzy sa pelni pasji. Oby wiecej takich miejsc powstało w warszawie w takich miejscach, dla zapracowanych matek, ktore nie maja czasu zajac sie dzieckiem przedszkole naprawde rozwiazuje dylemat czy ktos sie jej pociecha dobrze zajmuje.
wyślij odpowiedź

Autor: Maria 20.01.2012 10:03  
Też jestem zadowolona z tego miejsca
Mam podobne zdanie, rzeczywiscie jest tam ladnie i swiezo. Duzo miejsca, a co to tak naprawde jest potrzebne malemu dziecku do prawidlowego rozwoju :)
wyślij odpowiedź

Autor: Krysia 23.01.2012 15:44  
Polecam to miejsce
Naprawde warto zobaczyc zeby podjac decyzje i nie zalowac, jest naprawde ladne i duze miejsce. Polecam ja osobiscie sie zdecydowałam
wyślij odpowiedź

Autor: ewelina kopyść 23.04.2012 19:14  
Przedszkole bez palcu zabaw !
ZIMNE BIURO !
wyślij odpowiedź

Autor: Ewa Lipiec 07.05.2012 16:25  
Polecam zlobek
Moje dziecko chodzi od jakiegos czasu do zlobka i musze z cala pewnoscia polecic to miejsce.
Plac zabaw jest, co prawda jeszcze nie do konca urzadzony ale jest i to calkiem blisko. W salach cieplo, a biuro nie ma znaczenia bo tam dzieci nie beda przebywac, zreszta jak ja wypelnialam wniosek bylo mi tam cieplo :)
wyślij odpowiedź

Autor: Marta Dziczek 07.05.2012 17:00  
Zakatek Radosci - number one!!
Ja powiem tak, mi osobiscie sie tam bardzo spodobalo jak poszlam w celu orientacji, poniewaz poszukuje przedszkola dla dziecka. najwazniejsza jest kadra - po zetknieciu z nia jestem zadowolona. Duza powierzchnia - nie cierpie przedszkoli w malych domkach - gdzie totalnie nie sa przystosowane na dzieci, no wlasnie co z tego ze maja jakies ogrody jak w srodku male sale, lazienki dla doroslych?? tu ewidentnie placowka jest przystosowana pod dzieci.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###    #        #######  ####### 
  #   #   #    #   #        #    #  
 #     #  #    #   #            #   
 #     #  #    #   ######      #    
 #     #  #######        #    #     
  #   #        #   #     #    #