MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE

Forum > ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE > Poszukuje żłobka na Tarchominie (Warszawa)
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Aneta 12.09.2011 23:12  
Poszukuje żłobka na Tarchominie (Warszawa)
Poszukuje dobrego (bezpiecznego i z dobra opieka przede wszystkim) miejsca dla polrocznego dziecka.
Mieszkamy na Nowodworach wiec zalezy mi na bliskiej lokalizacji lub z dobra komunikacja.
wyślij odpowiedź

Autor: A. 16.11.2011 22:34  
Ponawiam pytanie.
Poszukiwania trwaja.
wyślij odpowiedź

Autor: Mama Paulinki 09.12.2011 16:03  
Odp:Ponawiam pytanie.
Polecam Piaskowego Smoka. Moje dziecko tam chodzi od września. Opieka jest miła, sympatyczna i profesjonalna.Jedzenie jest przygotowywane na miejscu. Pani Karolina ma wielkie serce dla wszystkich żłobkowiczów.Od października jest nowy Właściciel,a właściwie Właścicielka, która jest nauczycielem z wieloletnim stażem, kupuje nowe zabawki, pomoce dydaktyczne i jest doskonałym Dyrektorem. Polecam
wyślij odpowiedź

Autor: Kasia 20.12.2011 21:42  
Mini Krasnoludki
Polecam Mini Krasnoludki na ul.ODKRYTEJ bardzo domowa atmosfera ciocie kochające i opiekuńcze, w tym żłobku w ogóle nie słychać płaczu maluszków
wyślij odpowiedź

Autor: Ewelina 29.08.2012 21:45  
Odp:Mini Krasnoludki
A właśnie że słychać. Bardzo często tamtędy przechodzę i słychać jak płaczą dzieci. Kilka razy odbierałam dziecko znajomych i zawsze jak tam wchodze to płaczą dzieciaczki.
wyślij odpowiedź

Autor: Doris 10.02.2013 12:35  
Mini Krasnoludki
i ja potwierdzam: pracuję dość blisko i kiedy tamtędy nie przechodzę, ciągle słyszę płaczące dzieci :-/
wyślij odpowiedź

Autor: lola 06.03.2013 22:10  
Mini Krasnoludki
Moje dziecko tam chodziło, co do opieki nie miałam większych zastrzeżeń, nawet lubił synek tam chodzić i swoje ciocie... Ale nie wiem co się działo jak byłam w pracy..
Ale nie polecam tej placówki. Ich zachowanie jest nieprofesjonalne. Dziecko trafilo do szpitala dość dlugo w nim zostawalo, nie mialam możliwości odebrania rzeczy ( pościel, ubrania itp) Jak się okazało rzeczy nie ma, bo kierowniczka wyrzucila je rzekomo do kosza... Jestem w wielkim szoku. Karygodne zachowanie. Nie miesci mi sie w głowie jak można tak postąpić i to jeszcze z nie swoją własnością.. TO JEST ZWYKLA KRADZIESZ.
wyślij odpowiedź

Autor: Aga 11.04.2013 12:49  
opinie sa z pewnoscia wyssane z palca...
Witam mieszkam na tym osiedlu Odkryta 1 i nie kojarzę wychodzac i wracajac do domu po kilka razy dziennie azeby slychac bylo takie łzy o których tu jest tak bujnie nazwane...moje dziecko chodzi di Ich przedszkola do grupy Motylków bardzo miła ciepła obsługa ciocie bardzo ciepłe życzliwe życiowe kobiety... bardzo pomocne niewazne ze juz nasza zmiana wyszła do domu jak odbieram dziecko mam relacje z całego dnia lub inforamacje na karteczce o tym jak było co byłe "źle " a co dobrze a swoja droga o tej kradzieży " KRADZIESZ" chyba trzeba sie wrócicc do szkoły po nauke pisania.... nigdy nic żadne ubranko nam nie zgineło a jest pweien czas zebu sie zainetresowac swoimi rzeczami wystarczyło przy powiedzeniu ze sie rezygnuje zeby Pania spakowały wszystko i ze sie to zwyczajnie odbierze złobek ani przedszkole wg. mnie nie jest przechowalnia cudzych rzeczy
wyślij odpowiedź

Autor: vinyy 07.09.2015 13:32  
Odp:Poszukuje żłobka na Tarchominie (Warszawa)
Nie jest łatwo wybrać żłobek, mi się udało ponieważ znajomi polecili mi wspaniałe miejsce. Skorzystałam z oferty żłobka Troskliwe Misie www.troskliwe-misie.pl. wszystko jest tak jak na stronie, a w dodatku panuje tam miła i rodzinna atmosfera, a dzieci naprawdę dobrze się tam czują.Jestem kolejnym przykładem po córce moich znajomych.
wyślij odpowiedź

Autor: Milicka 29.06.2016 12:46  
Akadero
Akadero to zarówno przedszkole jak i żłobek. Moje starsze dziecko chodzi tam do przedszkola, a młodsze do żłobka. Niestety nie mogę sama się nimi zajmować bo praca i mąż też praca. Ale jestem dobrze nastawiona do tego przedszkola, bo dzieci jeszcze nigdy nie wróciły smutne, złe czy cokolwiek. Zawsze dużo opowiadają, szczególnie to starsze. Żłobek jak żłobek dużo zajęć z dziećmi, opieka bardzo dobra, rozwija się dobrze. www.akadero.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Monika S. 17.08.2016 15:19  
Odp:Poszukuje żłobka na Tarchominie (Warszawa)
Moje Bliźniaczki chodzą do EleMeleDutków,
jęśli powiesz, że jesteś od mamy blizniaczek to będziesz miała 100 zł taniej (http://elemeledutki.pl/promocje/) Pzdr.
wyślij odpowiedź

Autor: kasia 23.08.2016 10:00  
przedszkole Bajka (Warszawa)
a może do przedszkola Bajka na Targówku ?
może nie po drodze ale za to warto dla dobra dziecka .My dojeżdzamy z Białołęki i nie zamienię Bajki na inne :)))
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#    #        #######  ####### 
  ##    #    #   #        #    #  
 # #    #    #   #            #   
   #    #    #   ######      #    
   #    #######        #    #     
   #         #   #     #    #