>> Małe dziecko >> Lektura dla nas
1 do 11 z 11

Moje dziecko idzie do przedszkola
Johanna Friedl - Pobyt w przedszkolu jest dla dzieci, ale również dla ich rodziców , ważną fazą w życiu.

Jak zrozumieć swoje dziecko. Pierwsze sześć lat życia.
Tadeusz Gałkowski w swojej książce udziela odpowiedzi na tysiące pytań z zakresu wychowania dziecka.

Jak odkrywać i rozwijać uzdolnienia u dzieci
Christoph Perleth w swojej książce odpowiada na pytanie, jak wcześnie ujawnić i umiejętnie rozwinąć zalążki talentów i zdolności Twojego dziecka, tak aby stały się podstawą jego przyszłych sukcesów i życiowych osiągnięć.

Kochać i rozumieć
Irena Obuchowska
Poradnik w trzech tomach dla rodziców dzieci od "0" do pełnoletności.

Opóźnienia w rozwoju mowy
Tomasz Zaleski
Autor podpowiada, w jaki sposób rodzice powinni czuwać nad procesem kształtowania się mowy u dziecka.

Jak nauczyć dzieci myślenia
Robert J. Sternberg
Książka zawiera wiele praktycznych wskazówek, służących doskonaleniu myślenia.

Jak chronić dziecko przed cierpieniem?
Maria T. Zattoni
Książka ta stanowi cenną pomoc w czynieniu zjawiska cierpienia czymś w "zasięgu możliwości" dziecka.

Każde dziecko może nauczyć się spać
Annette Kast-Zahn
Ta książka przekonuje, że każde dziecko może w przeciągu kilku dni nauczyć się samo zasypiać i przesypiać.

Każde dziecko może mieć sucho
Gabriele Haug-Schnabel
- od lat pracuje z moczącymi się dziećmi i ich rodzicami. W swojej książce dowodzi, że można pomóc każdemu dziecku.

MOJE DZIECKO IDZIE DO SZKOŁY. Pierwszy poradnik dla rodziców.
Co spotka moje dziecko w szkole? Jak ono sobie poradzi? Czy nikt go nie skrzywdzi? Na te i wiele podobnych pytań odpowiada Wesoła szkoła. Poradnik dla rodziców pierwszoklasistów Ireny Zarzyckiej

Jak pozytywnie wychować dziecko
Zachęcam wszystkich do przeczytania książki ,,Dzieci są z nieba”, Johna Gray’a która jest swoistym przewodnikiem pozytywnego wychowania dziecka i pozwoli uświadomić nam co jest dla niego dobre i co ułatwi dziecku osiągnięcie sukcesu.
Dorota Marks

1 do 11 z 11